Esmy knap dat jullie zo lang geduld kunnen hebben! Dat lukt ons echt niet 😅! Rian voor het eerst naar school, dat is ook speciaal. Weer een nieuw tijdperk dat aanbreekt. Ben benieuwd hoe ze het gaat vinden. Heeft ze er zelf zin in? Ah 9 september dat was onze vertrekdag, dan hadden we kunnen zwaaien 😉. Wel een mooi park hè! Ik zou er zeker nogmaals heen gaan. Eva is het leuk? Waar zitten jullie dit weekend? Wij wonen onder de rook van Zwolle ... of eigenlijk erboven, ten noorden van Zwolle. We zijn met 10 minuutjes in Zwolle en we hebben er tot 2 jaar geleden ook gewoond. Fijne stad vind ik het. En jullie?
Rian Leuke, ruime wagen. Hebben er ook aan gedacht om deze aan te schaffen, maar is uiteindelijk een stationwagen geworden. Lijkt me een heel praktische wagen met 3 kinderen. Veel succes met de eerste schooldag! Ik ben van Limburg, maar dan in België. Een klein, rustig dorpje waar niet zoveel te beleven is. Ben geen stadsmens, dus vind het ideaal wonen hier. Voor de rest niet zoveel nieuws te melden hier. Vooral last van menstruatiekrampen en erg last van mijn bekken na lang zitten of liggen. Maar ja, nog maximaal 10w te gaan.
Zo wij zijn weer thuis haha. Wat n werk altijd, al die spullen uitpakken en die was.... we hebben het wel heel leuk gehad. Altijd lekker even een paar dagen er tussen uit, maar thuis zijn is met kleine kinderen toch ook wel zo praktisch Wij wonen trouwens in Tilburg. Kegi he bah dat klinkt niet echt fijn die krampen.. Gelukkig kun je langzaam beginnen af te tellen!
@Eva fijn dat jullie een fijn weekend gehad hebben. Inderdaad wel een gesleep maar ook fijn om er even tussenuit te zijn! Wij wonen bij jou in de buurt omg eindhoven! @Kegi ik begon ook steken vanonder te voelen wrs indalen ofzo. @Elmyra ze vind het enerzijds leuk anderzijds erg spannend. Vandaag goede dag gehad even wat traantjes bij afscheid dat vond ik nu zo hormonaal best lastig. Maar ze kwam huppelend en blij uit school. En de juf zei dat ze een goede dag gehad heeft. Wel af en toe vragen of ik haar kwam halen maar verder niet gehuild overdag. En nu best heel vrolijk thuis eigenlijk. Minder moe dan ik verwacht had. Gaat vast goed komen verwacht ik.
Vandaag eerste dagje verlof. Ochtend bij vriendin op bezoek en nu alvast even komen voor ik de jongste van het kdv haal. Oudste even filmpje op de bank. Lekker rustig aan zo!
Oh leuk rian redelijk in de buurt dan haha Fijn dat je dochter het goed heeft gedaan op school! Was het meteen een hele dag? (Continuerooster?) Ja dat afscheid is moeilijk nu he.. ik heb dat met m'n zoontje, eerste paar keer peuterspeelzaal gingen zo goed, en voor de vakantie was het steeds grote paniek. Morgen moeten ze weer.. ben benieuwd. Lekker een rustig dagje dan.. Daar is je verlof ook voor! Goed uitrusten
Ja ze hebben continu rooster ma-di-vrij tot 14.45u en woe-vrij tot 12.30u. Ze zijn ip wel gewend aan kdv met veel langere dagen maandag en dinsdag altijd van 7.30 tot 18.00u dus ze was al blij dat ik haar haalde terwijl het nog licht was buiten😀. Broertje bewust pas om 17u gehaald om ff meidentijd en rust te hebben thuis.
Rian wat fijn dat je dochter het leuk heeft gehad op school. Kan me voorstellen dat je er wat emotioneel onder bent geweest hoor, zou ik ook hebben. Kegi vervelend die krampen zeg. Mijn oudste (in november 2 geworden) zit echt in de peuterpubertijd nu. Ze veranderd helemaal zeg ... waar is mijn lieve snoezige, easygoing meisje gebleven . Haha, dat is wel even omschakelen zeg. Het word echt een slimmerikje. Gisteravond ook heel uitgekookt, en ze zal ook echt niet fit zijn geweest, maar dat heeft ze ook even flink uitgebuit zeg. En als je gaat liggen spelen met dingen op de commode tijdens een verschoonsessie, kletsen en daarbij zelf je slaapzak uit wilt trekken is er niet zo veel aan de hand lijkt me ... Dan voel je je wel in de zeik genomen zeg . Na er 4x geweest te zijn hebben we haar maar laten uithuilen, na zo 30 minuten heeft ze het opgegeven en is gaan slapen. Ik hoop niet dat dit ons nieuwe avondritueel word . De jongste was er ook van van slag en vond dat als ik boven was voor de oudste ik ook maar even langs haar moest komen, dus knuffel en weer in bed alleen dat laatste wilde madammetje dan niet. Maar zij gaf sneller op en is na een paar kreten toch in slaap gevallen. Ik dacht gisteravond even (met twee gillende kinderen in bed) hoe straks met 3 ???? Haha nou vandaag nieuwe ronde nieuwe kansen ... Hier erg veel harde buiken, zoveel dat ik eigenlijk niet eens meer de moeite neem om erop te letten. Zodra ik in beweging kom/ben zijn ze volop aanwezig, minder als ik stil zit. Heb het al eerder aangekaart bij de vk en zal het vrijdag weer doen, maar ze kunnen er toch niks mee. En ik kan niet stil gaan zitten .
Rian oh dat is wel een fijn rooster!! Hier zijn ze flexibel.. dus in principe is het continue rooster maar je kan ze ook ophalen tussen de middag (moet je dan wel van te voren aangeven) maar dan heb je een uurtje om ze te halen, eten en weer terug te brengen.. dus dat is kort. Ik ben zo benieuwd hoe het straks zal gaan.. zie er best n beetje tegenop, m'n kleine meisje na de zomervakantie naar de basisschool. Gelukkig duurt t nog even Oh Elmyra ik snap precies wat je bedoelt!!! Toevallig dacht ik daar gister ook nog aan en dacht ik van laat ik dat morgen eens in de groep gooien op t forum. Ik heb soms ook van die momenten dat ik denk van oh god, hoe moet ik dat doen straks met 3 kinderen Op die momenten dat ze savonds moeilijk doen met naar bed gaan.. of straks als de een naar school moet, de ander naar de peuterspeelzaal en dat alles met een baby er bij. En dan vooral het ophalen.. het zit dan wel naast elkaar, maar kan me niet in tweeën splitsen. Dat ik soms denk van.. waar ben ik aan begonnen! 2 was dan veel makkelijker geweest! Maar ja dat wisselt dus heel erg bij mij.. zullen de hormonen wel zijn. Herkennen jullie dat? Oh en hier ook zo'n 2 jarige draak. Alles is nee, behalve als je hem een vraag stelt waar je dan op hoopt dat hij nee zegt, en dan zegt hij ja hahahaha En hij roept de hele dag: echt niet normaal!!! Nou we gaan zo cakejes bakken.. had ik beloofd. En dan hoop ik dat de jongste om 10u even een dutje gaat doen, want om 13u moeten ze naar de peuterspeelzaal. En dan heeft hij z'n slaap wel even nodig..
Pfft pittige avond elmyra! Gelukkig is mijn oudste al best zelfstandig. Ik leg de kleren klaar op de grond en help de jongste dan is de oudste tegelijk met ons klaar. Ze liggen bij elkaar op de kamer en dat gaat gelukkig erg goed. Ik had zaterdag avond in ene een meltdown/huilbui. Niet zozeer hoe ik het ga managen want dat loopt wel los denk ik. Maar vooral het evenwicht dat verstoord wordt. Het loopt goed zo, wat doe ik mijn gezin aan om nu na bijna 3 jaar (jongste wordt in mei 3) weer een baby aan onze dynamiek toe te voegen. Wat doe ik mijn kids aan!!! Tja toch wat last van hormonen hihi 2 vriendinnen van mij hebben een baby van beide nu 7md. Die zijn nog zo makkelijk, ze kennen het woord nee nog niet, blijven nog redelijk op 1 plek liggen, slapen veel. Slapen overal onderweg ook nog prima in doek of wandelwagen. Dus dat komt wel goed verwacht ik.
@Eva veel plezier met koekjes bakken! Hier gaan ze niet naar peuterspeelzaal. Wel 2 dagen kdv en dat loopt tijdens mijn verlof gewoon door. Alleen bso voor oudste starten we pas over 1 maand
Hi allemaal, Hier ook zwanger van de 3e (hoeraaa) na een jongen van net 7 en een meisje van 4 nu zwanger van nog een meidje. Alles is helemaal klaar haha alleen ik nog niet. Enne trouwens zoooo blij dat de vakantie weer voorbij is ghehehe alles weer lekker naar school, hallo ritme! Leuk om te lezen hoe verschillend iedereen deze 3e zwangerschap ervaart. Fijne dag vandaag iedereen! L
Welkom Bebe jij bent al weer iets verder op weg. Hoe vinden jouw kindjes het dat er nog een zusje bij komt? Ze zijn al een stukkie ouder dan de mijne dus ze snappen het echt al wel, dat lijkt me ook wel leuk. Dan kunnen ze echt meeleven. De oudste (net 2 jaar) zegt wel 'baby broertje in de buik' en 'baby luisteren' (gister deed ze dat met haar speelgoed stethoscoop) maar heb niet echt de indruk dat ze het begrijpt. Wel meer dan toen ik zwanger was van de jongste. Daar heeft ze weinig van meegekregen en ineens was er een 'zusje' bij. Die noemde ze 'beebie' ... Nu inmiddels ook wel bij haar naam, maar ze is nog steeds geneigd haar 'beebie' te noemen. Wel schattig maar dan hebben we straks twee 'beebies' dus dan klopt het niet meer. Rian en Eva ja het voelt heel fijn nog een kleintje erbij ... maar er zijn ook echt wel 'oh my god' momenten hier. Het was hier ook niet gepland om nog voor een derde te gaan hoor. En al zou ik nu echt niet meer anders willen en ben ik heel benieuwd naar onze kleine man, het benauwd me echt wel soms. De dames waren beide huilbabies (hoe gaat dat nu zijn) en 3 onder de 3, met een pittige peuterpuber . De jongste maakt veel goed nu die is echt ontzettend makkelijk. Heeft ook wel haar nukken maar dat hebben ze allemaal ... Ze is gewoon vrolijk, vermaakt zichzelf prima en heel easygoing. Maargoed ik kijk er ook zeker enorm naar uit hoor en de eerste maanden zullen sowieso moeilijk zijn, althans ik ben niet anders gewend met mijn dochters. Dus al wat nu makkelijker is is meegenomen. Ik heb vanochtend mijn dochters (voornamelijk voor de oudste) even uitgelaten in het park. Dat was wel even goed, ze was lekker afgekoeld . Het was heerlijk daar. Koud maar een zonnetje erbij, lekker gewandeld.
Rian ja inderdaad.. precies dat! De rest komt wel goed en komt vanzelf n ritme in.. maar gewoon alle verhoudingen veranderen binnen het gezin en hoe gaan ze daar op reageren.. maar ja het schiet allemaal niks op om daar over in te zitten haha. Maar ik herken het wel.. Alles loopt nu zo goed en hoe zal het dan weer gaan.. Elmyra ja.. hier was het wel gepland! We hebben echt maanden lang getwijfeld.. en toch de knoop door gehakt, toen was het vrijwel meteen raak.. maar toch die hormonen maken me soms gek hoor.. Wel fijn dat het herkenbaar is haha
Hallo meiden, Mag ik ook meekletsen? Wij verwachten in augustus een derde kindje. Ik heb al een dochter van net 7 en een zoontje van ruim 3,5. Een jaar geleden hebben we alle babyspullen weg gedaan er van overtuigd dat het goed was zo. En toen begon het deze zomer toch weer te kriebelen Uiteindelijk verstand aan de kant gezet en gevoel gevolgd Leuk om zo ervaringen van een derde (zwangerschap) te kunnen delen, want dat is inderdaad wel heel anders als een eerste of tweede...
Bebe zie nu in je onderschrift van je curettage met 13 weken.. heftig zeg Cest la vie welkom! Wat leuk dat jullie toch voor het gevoel hebben gekozen dat wordt weer shoppen dan voor jullie haha Pff nou vind de zwangerschap op zich best snel gaan.. vrijdag alweer 18 weken! Wanneer voelden jullie je kindje bewegen? Oh en m'n borsten doen me toch zeer.. dit herken ik dus helemaal niet van m'n andere zwangerschappen. Gek he dat dat zo anders kan zijn.. Vanavond vier handen op een buik kijken, kijken jullie dat ook? Echt bizar sommige situaties.. dan verdwijnen al m'n "hormoon zorgen" als sneeuw voor de zon haha
Cest la vie welkom en gefeliciteerd! Je hebt de eerste echo al gehad neem ik aan? Eva deze zwangerschap voelde ik de baby al met 15/16 weken, maar vanaf 18 weken echt goed. Ga denk ik ook wel even kijken naar '4 handen' ... als ik het volhoud. Sinds vanmiddag best hevige pijna aan/in mijn buik. Het lijkt op de nierstuwing waar ik eerder de zwangerschap ook al last van had, maar ik vind het lastig duiden want mijn buik is nu een stuk groter en ik heb al een tijdje geen last gehad. Wel nog medicatie liggen dus daar net maar 1 van genomen. Hopelijk gaat de pijn zakken en anders bel ik toch maar even.
De kids verheugen zich enorm, en moet zeggen dat ik erg blij ben met het leeftijdsverschil ook al konden we echt niet eerder. Nu heb ik met de 2 oudsten op school echt alle tijd om te tutten met de kleine uk 💕 Maar als ze op dr zus lijkt is ze pas weer happy als de kids thuis zijn uit school hahaha die ging altijd pas slapen als baby als dr grote broer er weer was!! Ze willen vooral meedoen in het grote geheim van de naam, we noemen dr nu baby Kiki (het was dat of gina volgens mijn zoon Whahaha) ze weten dat dat alleen de "buiknaam" is en dat de echte naam een verassing is voor iedereen om ons heen. En helpen (meestal van de regen in de drup gheheh) want mama kan niet meer bukken, zo scheetig! Probeer ze beetje voor te bereiden (geplande ks) Hier af en toe hele hete borsten maar niet echt gevoelig met aanraken ofzo (klinkt gek die omschrijving). Voelde de kleine pas super laat dit keer, placenta lag precies in het midden aan de voorkant bij de 2e was dit echt veel eerder! En iets heel raars...de baby ligt overdwars! Waaahhh écht niet fijn want voor je gevoel past dat helemaal niet meer en doet ook gewoon echt zeer! Maar ze doet t telkens weer hahaha eigenwijsje Hier geen enkel verschil trouwens verder met jongen/meisje zwangerschappen even misselijk, even lang misselijk, draag het zelfde etc.