je baarmoeder

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Leeuw89, 8 mrt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Leeuw89

    Leeuw89 Niet meer actief

    hallo

    ik heb even een vraagje, ik heb wel eens gehoord dat als je zwanger bent je baarmoeder erg laag zit, klopt dit en hoe kan je dit dan weten?
     
  2. bambie

    bambie Bekend lid

    31 okt 2007
    878
    1
    0
    expert beheerder
    bilthoven
    volgens mij moet hij juist hoog zitten, heb ik wel eens gehoord.
     
  3. Zena

    Zena Fanatiek lid

    9 dec 2006
    2.428
    0
    36
    Bij mij zwerft ie zo een beetje van laag naar hoog en weer terug. Per dag verschillend.
    En je kan het voelen door met een vinger in je vagina te gaan. Aan de buikkant voel je dan een bobbel. Dat is je baarmoeder mond. In je vruchtbare periode is die zacht en open (voelt een beetje als je kin). Buiten je vruchtbare periode is hij hard en gesloten (voelt als puntje van je neus). Ik heb tnt bij geen enkele zwangerschap aan mn baarmoedermond kunnen voelen dat ik zwanger was. Volgens mij geld dat alleen maar voor je vruchtbare periode, dat de stand iets zegt.
     
  4. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    Bij mij was ie bijna niet meer voelbaar (zo hoog), en ik bleek zwanger (bij beide zwangerschappen). Maar ja... ik had dit al paar maanden in de gaten gehouden dus ik voelde verschil. Maar ja.. dit is ook niet bij iedereen zo. Baarmoeder interpretatie is echt heel lastig!
     

Deel Deze Pagina