Ik heb vannacht hevige voorweeen gehad incl wegzuchten. Was ook misselijk en buikkrampen. Kwamen zelfs met een regelmaat. Dussss... ziekenhuis gebeld en langsgeweest maar was vals alarm. Pfff wat een narigheid behoorlijke pijnen waarvoor?!? Baarmoedermond was wel verstreken maar geen ontsluiting. Het voelt wel heel anders in m’n buik en momenteel ook nog eea aan het rommelen . Duurt niet lang meer!!
Wow, dat ze je nog naar huis sturen. Bij mij was het maar ongeveer 6 uur tussen 1 cm bmm en volledige ontsluiting... Shally, spannend! Ik zal binnen nog iets meer reageren.
Zal dat niet komen omdat ze nog geen ontsluiting heeft? Ik vraag me af wanneer ik zou moeten bellen? De krampen in mn rug worden alleen maar erger.
Dan alsnog bellen! En niet wachten tot morgen. Bij mijn eenling had ik trouwens ook “last” van de rug maar dat zette alles wel in werking.. je weet het maar nooit
Oeww spannend!!! Houd ons op de hoogte. Voorweeën zijn wel degelijk nuttig. Als je daadwerkelijk gaat bevallen dan heb je alvast een beginnetje gemaakt.
Als je voorbij de 34 weken bent dan doen ze niets meer om de bevalling te remmen. En als je nog geen ontsluiting hebt.. mijn zus had ruim een week voorweeen bij haar eerste kindje. Ze kunnen je moeilijk een week lang in het ziekenhuis laten wonen.
Dat wilde ik net vragen.. doen ze nog wel iets met het termijn wat ik ben om het tegen te houden? Nee dus. Zal hier wel vals alarm zijn hoor.. En mss maar goed ook want het is beste natuurlijk om pas met 37 weken te bevallen.
Evengoed moet je je wel melden, vertelden ze mij in het ziekenhuis. Dit omdat een premature bevalling heel anders verloopt dan een a terme bevalling. Geen idee wat er dan mis kan gaan, maar het zal wel een goede reden hebben dat ze willen dat je je meldt.
Ik heb weer een aanval van nesteldrang. Net de bugaboo omgebouwd naar tweelingstand en de wiegjes opgemaakt. Wat voelt dat heerlijk! Morgen de maxi cosis alvast in de auto zetten .
We hebben het kamertje leeg gemaakt en gaan morgen op jacht voor de kinderwagen! Morgen ook gelijk foto’s maken van onze mutsy evo, hoop dat ik daar nog wat voor krijg.
Goed dat je het zegt, moet ik ook nog doen. Hoewel ik denk ik alles in de kast klaarleg en door de kraamzorg laat opmaken. Net als de bedjes. Anders ligt er zo weer stof op
Alles rustig gebleven @syl33 ? Bij mij is alles weer rustig!! Goede nacht gehad in zoverre dat nog kan
Volgende keer gewoon even bellen @ShallY. Ze hebben bij jou toch nooit de bmh gemeten? Wie weet heb je al ontsluiting. Al betekent dat nog niets, ik loop al sinds 27 weken met 3cm rond. Over discreet bv geven in het openbaar, dat vroeg @woohoo ? Ik vond een doekje erover echt 10x niets, en zodra je kindje kan grijpen ben je meer bezig met het doekje goed leggen haha. Ik droeg altijd laagjes, een spaghetti hemdje onder mijn t-shirt. Dan t-shirt omhoog, hemdje omlaag, zie je niets van. Kon zelfs voeden in het bijzijn van mijn preutse beste vriend. En met deze hitte werken 2 ruim vallende hemdjes ook prima. Wat een hoop meisjes in de lijst erbij! Leuk!
Thanks voor de tip! Nu nog een voedingstop met spaghetti vinden die makkelijk aan beide kanten tegelijk omlaag kan. En waar mijn borsten in passen. Vaak zit er een soort binnenhemdje in die tot net onder je borsten komt, maar die komen bij mij halverwege. Normaal heb ik bescheiden borsten, en ik ben slank gebouwd. Maar tijdens de borstvoedingsperiode zit ik met meloenen opgescheept. Dat is echt heel lastig bij het vinden van kleding. Iemand tips waar ik die tops kan vinden? Het moeten wel echt voedingstops zijn. Bij mijn dochter trok ik mijn gewone hemd naar beneden maar dat knelde blijkbaar toch iets en toen kreeg ik daardoor borstontsteking. Dat wil ik nu graag vermijden. Ow en ik haat synthetische kleding .