Hallo, Ik ben er vorige week achter gekomen dat ik zwanger ben. Zwanger van een getrouwde man waar ik al heel lang in het geheim een relatie mee heb. We weten allebei dat het fout is maar houden enorm veel van elkaar. Hij is een tijdje weg geweest bij zijn vrouw en heeft alles opgebiecht thuis maar kon niet de stap zetten om weg te gaan bij haar en te scheiden. Hij heeft ook een kleine van een jaar. We zijn een tijdje uit elkaar geweest maar hebben elkaar weer opgezocht en nu dit? Hij weet er van en is erg in de war. Ik ben diep van binnen erg blij dat ik zwanger ben maar toch ben ik ook heel verdrietig. Wie kent dit?
Och meid, waar ben je aan begonnen.. Getrouwde man.. Maar goed, soms loopt het anders dan je had verwacht. Ben je p.o zwanger geraakt of heb je er zelf toch enigzins de hand erin gehad? Lijkt me een heftige situatie.. Ik hoop voor je dat je er zonder al te veel kleerscheuren er doorheen komt. Kan soms best kwaat worden op mannen en vrouwen die iets beginnen met een getrouwd iemand.. maar goed dat is een ander verhaal.
Ja ik kan me voorstellen dat je kwaad kunt worden op zulke mannen of vrouwen. Het overkwam me, ik werd verliefd en kon gewoon niet meer zonder zijn liefde. Hij was niet gelukkig thuis en van het 1 kwam het ander. Hij heeft zelfs voor mij gekozen om met mij verder te gaan en na een paar maand kon hij de stap toch niet zetten. Heb een rot tijd achter de rug en snap mezelf al een hele tijd niet meer dat ik hem nog toelaat in mijn leven. Ik hou gewoon van hem en weet zeker dat hij ook van mij houdt maar nu ben ik zwanger en weet ik het helemaal niet meer. Abortus of iets is voor mij geen optie en dat weet hij. Ik heb vorige maand de pil niet helemaal netjes geslikt en dom genoeg heb ik niet over de gevolgen nagedacht.. Het is mijn eigen schuld. Ik hoop ook dat het goed komt allemaal maar we moeten nog heel veel praten.. Liefs
Steffie, wat verwacht je nu van hem als ik vragen mag? Denk je dat ie zijn vrouw gaat verlaten nu jij zwanger van hem bent? Je bent nog niet toe aan het advies wat ik je zou willen meegeven. Ik denk dat je diep van binnen wel weet de beste oplossing zou zijn.
Ik verwacht niets van hem, ik verwacht niet dat hij weggaat bij zijn vrouw. Ik laat hem helemaal vrij in zijn keuze. Ik weet het zelf nog maar een paar dagen dus ik weet het allemaal nog niet.. Wat is jou advies, mag je best vertellen?
De getrouwde man laten gaan en zelf proberen gelukkig te worden met je kindje. Maar hoe zit het bijv. met je ouders, zijn zij op de hoogte? Zouden zij je kunnen steunen?
Ik was al bang dat je zou zeggen dat ik het beter niet kon houden.. Verder weet niemand het nog, alleen hij dan en vanavond komt hij bij me om er over te praten hoe hij er over denkt etc. Mijn vader zou erg schrikken maar hij steunt me wel denk ik, mijn moeder leeft helaas niet meer en mijn vaders nieuwe vrouw is een hele aparte vrouw waar ik niet zo'n sterke band mee heb. Mijn oma en tante daarintegen zouden mij 100% steunen dus ik weet zeker dat als ik er voor zou kiezen om het kindje alleen te krijgen dat het niets te kort komt. Ben wel erg gespannen en weet nog niet hoe ik het allemaal moet oplossen.
Ben blij om te horen dat abortus geen oplossing voor jou is.. Ik hoop dat je gelukkig wordt, met of zonder hem. Zulke dingen kunnen je overkomen, alleen het is maar net wat doe je er zelf mee (verlieft worden op een getrouwd iemand) Kies voor je eigen geluk meid en die van je kindje, de rest komt wel!
Zoals je het omschrijft zullen jij en je kindje voldoende steun vinden bij je familie. Hartstikke goed Steffie, je moet voor jezelf en voor je kindje kiezen. Heb vertrouwen in jezelf, dan komt het allemaal goed. Hou je ons op de hoogte? Angelina
Ik kan ook zo kwaad worden op mannen zoals jou "vriend" Gaat het ff slecht thuis ach neem er ff een vriendin bij.... Jij helemaal hotel de botel en verliefd en....... hij kan niet "kiezen". Laat hem los.... word gelukkig met wat je nu hebt... Mannen zoals hem zijn niet te vertrouwen. Weet er alles van want ik ben een vrouw waar de (ex) man en (ex) vriend er een vriendin bij hadden. Ja je leest het goed ik heb het twee keer meegemaakt en kan je vertellen dat dat geen goed doet. Het gekke is ze kwamen echt niks te kort bij mij, ze konden alles krijgen. Meid denk na.... je bent nu al zwanger van hem, bega niet nog meer fouten. Denk aan je toekomst en die van je ongeboren kleine....
Ik vind dit zo dubbel..Aan de ene kant denk ik..tja t is gebeurd en nu er maar voor zorgen dat je de juiste keuzes maakt, maar aan de andere kant...en bij voorbaat sorry als dit wat hard aankomt..kan ik zó boos worden, niet alleen op je vriend maar ook op jou. Dan denk ik, tja t is je "overkomen" maar je wist vanaf het begin waar je aan zou beginnen, je wist dat ie getrouwd was. Je zei al dat je wist dat het fout was maar blijkbaar niet fout genoeg dan. Je kiest in het leven nog steeds je eigen weg en volgens mij ben je prima in staat om zelf keuzes te maken en om dan te zeggen dat je zoiets gewoon overkomt..sorry...maar dat vind ik zo makkelijk gezegd! Ik bedoel dit in principe niet persoonlijk naar jou toe want ik ken je niet. Maar ik word gewoon woest als ik dit soort verhalen lees. Dat brengt namelijk de pijn weer naar boven, dan zie ik beelden voor me die met mn eigen persoonlijke leven te maken hebben en dan denk ik..jeetje.. Waarom zijn mensen zo egoistisch? Maar goed, ik wens je iig heel veel succes voor in de toekomst.
ik denk dat je deze pagina niet geopend heb om van andere te horen hoe stom het is van jou en van hem want dat weet je best dus dat ghoeven we je niet allemaal te vertellen dus dat ga ik nu ook niet doen ik denk ook dat je zeker in staat bent de goede keuze te maken en ik wens je alle succes daarbij syllie21 ps ik zou wel even voor het gemak zijn vrouw inlichten weet zij ook waar der man mee zit als hij nix zeg onder het eten
Sorry hoor hoop dat het niet al te hard aan komt, maar vind je het nou niet echt je eigen schuld? Je geeft aan dat je niet helemaal netjes bent geweest met de pil :S. En dan nog waarom met een getrouwde man, denk ik in de positie van zijn vrouw! Zal jij het leuk vinden als je man vreemnd gaat met een ander en die zwanger maakt? Sorry maar ik vind toch echt dat je het zelf allemaal voor elkaar heb gemaakt. xxxx
Sorry bloempje, maar er staat echt letterlijk dat ze weet dat het haar eigen schuld is Meis, heel veel succes met het maken van de goede keuze!
Bedolede je dat posetief of negetief tegen mij? hahahha Blond he Nee maar wat ik bedoelde te zeggen is, dat ze niks heeft om te klagen want ze heeft zelf aan gegeven dat het der eigen schuld is. Ja sorry hoor wat verwachte ze dan, dat ik zal zeggen "ow meisie toch wat erg en naar voor je, ik hoop dat het goed komt" Nee sorry dat het hard aan komt, maar ze heeft het zelf voor elkaar gemakkt. En truulijk hoop ik heus wel dat ze goede keuzes gaat maken en wens er ook wel sterkte hoor haha xxx
Iedereen maakt weleens keuzes in het leven die misschien voor anderen onbegrijpelijk zijn, en iedereen maakt fouten. Wie zijn wij om daar over te oordelen? Ik denk niet dat de topicstarter zit te wachten op een belerende vinger. Ik vind het sneu voor Steffie dat het allemaal zo lopen moet, en ik hoop dat ze een keuze kan maken waar ze achter staat, en dat ze heel gelukkig word met of zonder partner. Angelina