Goedemorgen Voor de vierde keer meld ik me hier aan. Ik ben 33 jaar en zwanger momenteel van de vierde. Ik heb drie meiden (11, 7 & 5 jaar) en nu ongeveer 8 weken zwanger. Vrijdag hebben wij de eerste echo. Bij de laatste zwangerschap was ik zwanger van twee vruchtjes waarvan eentje buitenbaarmoederlijk (operatief verwijderd) en de jongste zit hier nu naast me op de bank ☺️ De komende maanden zullen jullie me hier weer vaker vinden. De vorige zwangerschappen was allemaal in het eerste trimester in de winter. Mijn meiden zijn in de zomer geboren. Lijkt me zo gek straks met een dikke buik in een winterjas. Helemaal nieuw voor me. Winterkindjes☺️ Ik ben benieuwd wat de reacties zullen zijn als mijn omgeving op de hoogte is van mijn zwangerschap. Vier is toch best extreem? Zijn hier meer moeders met vier kinderen? Ik vind het wel een heel fijn idee dat mijn meiden al wat ouder zijn.
Gefeliciteerd. Hier zwanger van de vijfde. (vierde om voor te zorgen, als alles goed mag gaan, zie ondertekening) Ik ben nu in juni uitgerekend. Mn twee oudere meiden zijn van april en juni .en de jongste ook een winterkindje, januari. Daar moest ik ook echt ff aan wennen hahah. En tja ik heb gemengde reacties gekregen. De 1 zei: ohh wat leukk. Past ook echt bij jullie, een groot gezin. En de ander: jeetje waar je zin in hebt. Lekker poep aan hebben hoor. Zolang jullie maar gelukkig zijn toch.
Gefeliciteerd!! Nou, hartstikke leuk toch. Altijd een gezellige boel Tis dat ik zelf zo lang voor de eerste heb gedaan, maar ben zelf ook een voorstander van een groot gezin. Geniet van je zwangerschap!
Gefeliciteerd! Hier ook een 4de op komst! En wat vinden andere ervan? Meerendeel leuk, maar je hebt altijd van die zeikerds.. niks van aantrekken dus
Gefeliciteerd! Zo extreem is vier niet, toch...? Volgens mij is de grotegezinnenpopulatie hier op het forum royaal vertegenwoordigd. Hier biologisch een zesde kindje, in totaal de negende (samengesteld gezin). Ben 33 en de leeftijden van mijn kids variëren van 4 tot 15.
Gefeliciteerd! Hier ook zwanger van de vierde, vind het deze keer extra bijzonder. Mijn andere kindjes zijn al wat ouder en gaan naar school waardoor ik echt uitkijk naar de tijd samen met dit kleintje.
Hier ook wat ouder. De jongste is 6. Hoewel de vrijheid na al die jaren wel even lekker was de afgelopen twee jaar kijk ik ook ontzettend uit naar de vrijheid met dit kindje. Het idee dat de meiden ook echt wat ouder zijn vind ik extra leuk om dingen met ze te delen.
Hier exact hetzelfde, voelt toch weer een beetje alsof het weer Mn eerste kindje wordt maar dan met een portie ervaring. De tweede en derde waren redelijk kort op elkaar dus had Mn handen vol waardoor het soms echt aanpoten was en minder tijd om echt te genieten en alles bewust mee te maken.
Wat leuk zeg, meerdere mama’s in verwachting van de vierde☺️ Vandaag eerste echo gehad. Was erg lastig te zien en aangezien mijn vorige zwangerschap ook een buitenbaarmoederlijk zwangerschap was wilde ze het toch uitsluiten in het ziekenhuis. Gelukkig alles goed maar ondanks de vierde keer voelt het toch weer onwerkelijk allemaal als je de echo apparaten zien staan☺️ En die inwendige echo stok kan ik nog steeds niet aan wennen.. had ook gelijk wat ‘studentjes’ die mee keken. Gezellliggg