hoi, Zoals de titel al zegt. Zondagavond in het ziekenhuis beland door een fikse nierbekkenontsteking. Heeft iemand enig idee of de ovu testjes daar op kunnen reageren? Heb eigenlijk vanaf de 18e al knaltesten. Vandaag nieuwe binnen gekregen van Z&K, maar deze is ook vrij donker... 31-10 menstruatie gehad en vorige cyclus was 36dagen.
Toevoeging nee ik denk niet dat dat kan met een ontsteking maar ik ben geen arts. Wel kan het zijn dat deze testjes te gevoelig voor je zijn en je dus snel streepjes plast. Ben je bekend met pcos?
Nee, vorige ronde ook ovulatietestjes van besure gebruikt en die waren hartstikke duidelijk. Een piek en het verdween na 72u weer. Nu blijft deze. Z&K is wel negatief, maar ook vrij donker vind ik
De groene van Zwanger en Kids zijn duidelijker. Bij te gevoelige testen heb je veel langer donkere strepen, maakt het er niet duidelijker op.