5 weken, verloskundige voelt bovenkant baarmoeder..

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door PriZz, 1 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. PriZz

    PriZz Lid

    23 jan 2013
    27
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve Dames,

    Was even nieuwschierig naar wat jullie denken. Mijn laatste ongesteldheid was 28dec, ik heb 18januari positief getest, ik wist eigenlijk al duidelijk paar dagen eerder dat ik zwanger was, ik herkende het aan mijn lichaam, borsten erg groot, normaal cup a, nu zeker een b, voelde het aan heel me buik en lichaam.

    Nu vandaag 1ste afspraak bij de verloskundige, maar ze zei verbaast; huh, ik voel de bovenkant van je baarmoeder! Normaal zou dit lijkt mij ook niet kunnen, want het zou inhouden dat ik nu eigenlijk pas 5weken ben..

    Wat zegt jullie gevoel of ervaring?

    Liefs en alvast ontzettend bedankt!
     
  2. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Nou,normaal komt hij pas bij +-12 weken boven het schaambot uit dus lijkt me sterk dat ze hem met 5wk al voelt.
    Vind het sowieso raar dat ze überhaupt gevoeld heeft,deden ze bij mij pas vanaf de 12wk.

    Heeft ze geen echo gedaan?
     
  3. PCOmama

    PCOmama Fanatiek lid

    8 aug 2010
    3.520
    0
    0
    Eigen bedrijf
    Almere
    Hier ook pas gevoeld afgelopen week...en toen was het al wel flink gegroeid... maar met 5 weken vind ik het wel 'knap' dat ze het al voelde...
     
  4. Veratje

    Veratje Actief lid

    29 aug 2012
    228
    1
    0
    Hi,

    Bij mij heeft ze het ook duidelijk gevoeld met 6 weken.
    Dit komt omdat je baarmoeder waarschijnlijk helemaal voor zit. Volgens vk komt dit niet vaak voor. Zo uniek vondt ze het dat ze een stagiaire erbij heeft gehaald om te laten voelen.
     
  5. PriZz

    PriZz Lid

    23 jan 2013
    27
    0
    0
    NULL
    NULL
    #5 PriZz, 2 feb 2013
    Laatst bewerkt: 2 feb 2013
    Harstikke bedankt!

    Nou ze wilde even voelen omdat ik echt een zichtbare buik heb ook. Heb niemand nog verteld dat ik zwanger ben, maar ze zeggen allemaal ben je zwanger ofzo? Wat een buikje heb je opeens..

    Nee, ze zij zelf ook normaal voelen we nooit zo vroeg hoor. Maar ze was erg benieuwd heb uitgekegd bij de receptie van echoscopie, en die zeiden mmh wil je toch graag 7feb zien. Ook zij mijn verloskundige dat ze haast niet kan indenken dat ik pas 5weken ben, ook ivm me baarmoeder die hoog ligt en me zichtbare buik.

    Ik dacht misschien is het een meerling als me baarmoeder al zo hoog ligt. Iig zou kunnen indenken dat hij dan nu wat hoger zou liggen.

    Mijn ongesteldheid voor december was 14november..
     
  6. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.308
    2.591
    113
    ik denk dan ook dat je toch langer zwanger bent.
     
  7. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.473
    4.924
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Hoeveelste zwangerschap is dit? Bij een volgende zwangerschap is je baarmoeder ook eerder voelbaar...
     
  8. PriZz

    PriZz Lid

    23 jan 2013
    27
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het is mijn 2de zwangerschap. Heb een zoon van 2jaar.
     
  9. Suzanne1984

    Suzanne1984 Fanatiek lid

    30 dec 2011
    1.613
    0
    36
    Vind de redenatie meerling ook raar. Zelfs met meerdere kindjes in je buik zijn de baby's nog zo klein dat je onmogelijk nu al je bm zou kunnen voelen.
     
  10. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.473
    4.924
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Zelf kon ik met 7 weken met een doppler het hartje vinden. Boven mn schaambot! Ben toch echt maar zwanger van 1 kindje (ook mn tweede). Als een vk zegt dat ze hem voelt zou ik dat (gezien het feit dat zij er voor geleerd heeft) toch geloven.

    En als je 18 januari al positief hebt getest zou ik niet uitsluiten dat je misschien iets verder bent (al zijn het dan geen weken)
     
  11. PriZz

    PriZz Lid

    23 jan 2013
    27
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vind het grappig dat je zegt raar, want google maar eens zoraar is dat helemaal niet, Internet zegt op verschillende forums en pagina's dat het wel eens voorkomt bij meerling zwangerschappen, ook komen meerlingen aan beide kanten in de familie voor dus lijkt me erg logische dat, dat even door mijn gedachte gaat en al is het er 1 of 2 ben er even gelukkig mee. :)

    @merah ja, ik ben echt benieuwd naar de eerste echo nog een paar dagen, gelukkig gaat de tijd snel want mijn zoontje is altijd heerlijk druk. :-D harstikke bedankt ben altijd benieuwd naar andere hun gedachte en eraringen, fijn zo'n forum!
     
  12. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Nou..ik ben erg benieuwd naar de ontrafeling;)
    Succes bij de echo..spannend!
     
  13. PriZz

    PriZz Lid

    23 jan 2013
    27
    0
    0
    NULL
    NULL

Deel Deze Pagina