Wanneer begonnen jullie je echt zwanger te voelen? Ik ben nu 4+5 en voel me niks anders dan normaal, alleen wat meer moe en opgeblazen. Heb niet dat zwanger gevoel waar sommige het over hebben. Soms maakt me dat ook onzeker.
Geloof mij, dat komt ècht nog wel. Je bent echt super super pril zwanger, de meeste vrouwen weten rond die tijd nog niet eens dat ze zwanger zijn. En iedere zwangerschap is anders, kwaaltjes komen en gaan.
Tsja en wanneer voel je je zwanger? Wat moet je je daarbij voorstellen? Ik ben bijna 12 weken zwanger en heb veel last van vermoeidheid hoofdpijn en misselijkheid. Is dat dan zwanger voelen? Ik moet mezelf soms voor houden dat ik niet ziek ben, maar dat ik zwanger ben....
Ik voel me nu soms pas een beetje zwanger Heb ook weinig klachten, ook niet gehad. Kan niet wachten tot we de kleine gaan voelen, het is en blijft enorm onwerkelijk.
Als ik dat had geweten had ik het ook niet hoeven vragen hé, Women1988... Flowersoflove, ik weet het al week haha. Van mij mogen de kwaaltjes wegblijven. Was alleen heel benieuwd of er iemand is die het zwanger gevoel kan omschrijven. Nog een paar weken Pietje1987!
voel me ook nog niet zwanger. alleen 'niet lekker' en misselijk maarja. t is dat mijn voorgevel groeit en mijn buik en ik al zolang overtijd ben. maar anders.... hopelijk na de echo het WOW gevoel hihi
ik begon me zwanger te voelen toen mijn buik echt duidelijk groeide en ik de baby voelde bewegen Vanaf de 20 weken dus ongeveer
Het echte zwanger gevoel is voor mij een soort weeïge tinteling die over m'n hele lijf is... Nu voor de 5de keer zwanger en de ene keer was het 'gevoel' er eerder dan de andere keer. Ik heb het nu vanaf een week of 5/6. Haha weet niet of je hier wat aan hebt! het komt vanzelf!
Voor mij is het zwanger gevoel zodra het nieuws een beetje geland is en het besef komt dat er gewoon een mooi mini mensje in je buik aan het groeien is!! En het heeft voor ij dus weinig met kwaaltjes te maken. Bij de eerste kwam dit gevoel iets sneller dan nu ik de tweede, waarschijnlijk omdat ik nu zo druk ben met andere dingen naast het zwanger zijn!
Een weeïge tinteling Dat gevoel had ik toen ik de eerste positieve test vast had! Haha. Ik denk dat ik het voor nu allemaal nog wat aan het wegstoppen ben ondanks dat ik al heel veel leuke spulletjes aan het bekijken ben en ook aan het bedenken ben hoe ik het de familie ga vertellen. Misschien dringt het pas echt door na de echo over 3 weken haha. Ik heb echt al een giga buik dus daaraan geen gebrek haha. Loop met de broek open haha.
Met 4,5 week voelde ik ook nog niets anders. Vanaf 5,5 week ineens heel misselijk en overgeven en sindsdien meer ziek dan zwanger gevoel helaas. Maar de momenten waarop je een echo hebt en ziet wat er in je buik zit geven wel weer echt het blije zwanger gevoel!
Dat komt vanzelf wel. Als je straks de echo hebt gehad en een kloppend hartje hebt gezien dan word het al veel echter. En zolang je geen klachten hebt zou ik blij zijn! Ik voel me echt belabberd, misselijk, moe, lui, hele dag honger, extreem pijnlijke borsten... En nog een baby van bijna 1.
Ik voel me ook niet echt anders dan anders ofzo. Bij alles zit er nu een buik in de weg, maar verder voel ik me nog steeds wie ik ben. Wel superblij en soms kan ik echt genieten, zeker als uk trappelt. Toch heb ik niet echt last, en zolang ik mijn normale gang kan gaan voel ik me niet anders.
Ik wist dat ik zwanger was vanaf 4w3d maar het echt zwanger voelen begon pas na de 16 weken echo toen ik het geslacht te horen kreeg
Nou, je bent wel al zo vriendelijk als een zwangere vrouw zo te lezen.. Ikzelf voel me soms nog steeds niet zwanger omdat ik praktisch geen kwaaltjes (gehad) heb.. Hopelijk kun jij over een tijd hetzelfde zeggen als ik de horrorverhalen afentoe zo hoor.. In ieder geval gefeliciteerd met het fijne nieuws!
Ondanks mijn buik nu toch wat begint te komen (19+3), en ik regelmatig kleine borrels in mijn buik heb, voel ik me verder "gewoon" Ja, heb af en toe last van bandenpijn, ben nog steeds moe, en let op wat ik eet. Maar verder voel ik mij niet anders als anders.. Maar wat is de definitie van "je zwanger voelen"? Dat ervaart iedere vrouw anders.