Weet niet wat hoer voor belachelijks aan de hand is lijkt wel een samenspanning zo reageerd er niemand en ja hoor een negatief berichtje en de mailtjes stromen binnen. Maar volgens mijn word mijn verhaal niet goed gelezen! En alleen maar geand woord op een bericht wat toevallig gelezen word die eruit begrijpt dat ik een abortus verkies!! En dan nog zon kip zonder kop die even zomaar zegt dat ik mijn man erinluis omdat ik een bericht in het topic zwangerschaps test heb gezet omdat mijn test wel heel vroeg duidelijk was!! Maar mensen oordelen te snel! Mijn hele verhaal staat hier ook niet maar van wat er staat word er negatief beoordeeld (op een enkeling na dat zijn vrouwen die met der verstand lezen en zich eenigzins een beetje in mijn situatie kunnen verplaatsen) de overige stoppen met verder lezen bij het woord ABORTUS!! En der conclusie trekken als ze dan nog even de tijd hadden genomen om verder te lezen staat er duidelijk dat ik TEGEN abortus ben wat een damens zeg!! AMEN
Dit dus iemand die eenigzins een beetje gevoel heeft vind de uitspraak echt niet normaal om te zeggen dat ik me vriend erinluis echt BELACHELIJK!!!
Heb je verhaal heel goed gelezen hoor en met mijn intelligentie is niks mis, dank u. Ik maak er verder geen woorden meer aan vuil, dit hoeft geen b.i.tchfight-topic te worden . Ik wens je veel succes.
Nee dat hoeft het zeker niet te worden.en snap eenigzins je reactie wel we zijn indd geen 16 meer en we hadden condooms kunnen gebruiken! Maar vraag me af waaruit jij concludeert dat IK voor een abortus ga of kies ? En dan de uitspraak dat ik "bewust" mijn vriend erinluis ben ik wel erg mee gekwetst vandaar mischien mijn boze reactie. Maar heb me niet bewust laten bezwangeren daar is wel meer voor nodig dan een keertje sex mijn cyclus is namelijk allang niet meer als vanouds zo ist het 24 dagen dan 26 dagen dan 28 26 34 30 het schommelt nogal dus om het precieze moment vast te stellen is moeilijk het feit dat ik in het ander topic zeg dat ik 4 dagen nod positief test is vanuitgaande 28 dagen maar zo positief had net zo goed mijn nod kunnen zijn zijn weet t niet met de cyclus het feit dat ik überhaupt getest heb is op aanraden van de gynaecoloog doordat ze verdikt baarmoeder slijm vlies zag en kon duiden op zwangerschap nu is mijn verhaal mischien duidelijker
Ik begrijp echter niet waarom jullie het erop aan hebben laten komen weer zwanger te raken. Wat ik lees hierboven is dat je nu de kinderen al niet alles kan geven, je hebt geen tijd voor jezelf meer en de ruimte niet (dit alles schrijf je zelf hierboven). Wat ik begrijp uit wat je geschreven hebt stonden jullie er dan niet beide achter om nog een kindje te krijgen, of althans je hebt wat ik lees meer dan twijfels of nog een kindje wel slim is. Waarom laten jullie het er dan op aan komen? Dan blijft dit kindje misschien wel zitten maar komt het in een gezin waar veel twijfels zijn over of het wel slim is geweest. Begrijp me niet verkeerd want je zal vast veel liefde voor dit kindje hebben/krijgen. Maar ik kan hier gewoon wel echt boos om worden, er zijn zoveel mensen die dolgraag een kindje willen maar het niet kunnen krijgen. Je hebt zelf al 3 prachtige kinderen en een gezin , ik snap dan gewoon niet hoe jullie het zo hebben kunnen doen? Dan is er straks een kindje maar wellicht sta je er dan alleen voor (zijn ook je eigen woorden). Ik hoop voor je dat je hieruit komt samen met je man, maar er mag nooit maar dan ook nooit een kwetsbaar kindje de dupe worden van de acties van zijn of haar ouders!
Nee indd de boven genoemde twijfels van het niet alles kunnen geven geen ruimte en geen tijd meer voor ons zelf dat zijn de twijfels van me man mijn kinderen komen niks te kort hoor laat dat duidelijk zijn en tuurlijk denk ik erover na maar daar is allemaal een oplossing voor. 2 kinderen op 1 kamer is ook geen probleem en tijd voor ons zelf ik heb lieve ouders die zeker op nog n kind willen passen en kwa auto tja die moet dan iets groter en heb ook een fiets ik zie de problemen niet zo.en voor mij is dit kind meer als welkom en zal er zeker net zo veel van houden als me andere kinderen en wat je zegt t kind mag er niet de dupe van worden daarom heb ik nooit aan abortus gedacht en gelijk gezegt het kind te houden maar denk dat ik mijn vehaal een beetje verkeerd verwoord heb mijn man is ook gelukkig en blij als het kind er is en zal der ook net zo veel van houden als zijn andere kinderen mijn verhaal gaat over het hier en nu alle vragen en onzekerheden die op ons afkomen.
Helemaal prima dan toch. Jullie keuze en jullie leven. Maar inderdaad door je verhaal kwam het denk ik op menig van ons echt verkeerd over. Ik wens je veel succes de komende tijd en hoop voor je dat alles op zijn pootjes terecht komt!