Ik stel mijn vraag hier ook nog een keer omdat ik nog niet helemaal een duidelijk antwoord heb. Ik werk als kapster en ben nu 6 weken zwanger, op mn werk weet niemand het nog. Is het schadelijk om blondeerpoeder klaar te maken? De ene zegt van Wel, de ander niet. Verder werk ik met handschoenen aan dus dat is geen probleem. Ik hoop dat iemand me kan helpen!
Ik heb meerdere vriendinnen die kapster zijn , zowel met een eigen zaak als in loondienst en ze hebben allemaal gewoon alles gedaan tijdens hun zwangerschap. Wel met handschoenen inderdaad aan. Volgens mij is het geen probleem dus.
Ik weet niet wat voor blondeer poeder je gebruikt maar stuif vrije is tegenwoordig verplicht. Ik zelf liet het mengen door m'n collega want Ik werd er zooo misselijk van de geur. En uiteraard altijd ook zonder zwangerschap handschoenen aan.