ik snap niks meer van me lijf heb al sinds een dikke week een dikkere buik geen vet voelt meer gespannen,maar ga elke dag na de toilet dus kan niet aan me darmen liggen denk ik en ik heb heel de dag vreselijke honger zin in alles zoetigheid,vettigheid,hartigheid,maar ook fruit en salade eet ik veel t lijkt me niet dat dit door een zwangerschap komt daar lijkt t me te vroeg voor maar waar dan wel door iemand ervaring??
dit is precies wat ik ook heb ik denk dat het de hormonen zijn,maar ik ben net een maand van de pil af.Dus weet ik nog niet goed hoe mijn lichaam reageert op het ontpillen of dat het uberhaupt ontpillen is..
simba vervelend he t begin,nou ja ik ben al vanaf sept zonder ac dus dat kan t bij mij niet zijn en heb er eerder niet last van gehad dus heel vreemd ma ja je lichaam kan rare dingen doen jij alvast veel succes
Geen idee of dat het van een zwangerschap komt? Dit heb ik namelijk ook altijd een paar dagen voor mn menstruatie! Hou ons op de hoogte.
Ik heb ook het idee dat mijn buik boller/gespannen staat en heb ook meer trek in eten. Ik heb 1 mei een Pregnyl spuit gekregen voor mijn eigen eisprong (2 eitjes) en zondag 6 mei een terug plaatsing gehad van een cryo. Dus 3 keer kans... Vanaf gister jeukende/brandende tepels en krampen/steken in mijn onderbuik. Vandaag 7 dpo en een hele lichte positieve test vanmorgen gedaan.
ik heb t nog nooit eerder gehad maar ik kan woensdag testen als ik niet ongi word dus spannend ik hou jullie op de hoogte
ik heb ook vaak een wat dikkere buik en kan dan echt heel veel eten en nog steeds honger hebben. Waarschijnlijk heeft je lichaam dat dan nodig. Ik heb dat vaak voor de eisprong en voor mijn menstruatie. Meestal dan een dag of 2-3. Ik hoop voor jou dat het met een zwangerschap te maken heeft!!! succes!
daar heb ik ook last van. Maar al vanaf ik gestopt ben met de pil en begonnen met foliumzuur. Ik ben zelfs 6 kilo gegroeid. En mijn borsten zijn 1 cup groter geworden. Zal vast aan de hormonen liggen oid, want eet niet anders dan normaal.
Hier ook een gespannen, dikkere buik. En net als Ior, al vanaf dat ik gestopt ben met de pil (ben toen ook begonnen met foliumzuur) . Zal wel door de hormonen komen. (dat kan er ook nog wel bij )
ik heb t nu dus pas voor t eerst heb in sept al mijn implanon laten verwijderen en ben in aug al met foliumzuur begonnen dus denk niet dat t daaraan ligt bij mij maar wie weet
hallo , ik had dus ook last van harde buik en last van steken van me navel . ik had het zo hevig dat ik naast me bed aan het huilen was dat me vriend zij dit is niet goed doe een test en ja hoor zwanger ik afspraak gemaakt bij vloskundige en meteen daar over gevraagd zei zegt ook dat het hormonen zijn sucses
nou dat was dan goed nieuws,nou ja we wachten dan maar af tot woensdag wel spannend,herken dit niet van de andere maanden