@mieks: vreemde bult? duim voor je dat t niks bijzonders is! @MamavGwen: veel zwemplezier morgen! Wij gaan morgen lekker een dagje opstap, Vriend hond en ik. Hij komt lekker vroeg thuis en dan gaan we het hondenrek voor de auto ophalen, beetje wandelen en daarna in nijmegen uiteten met mn broer en schoonzus. Ik heb er zin in!!
@Mieks; heel veel succes straks bij de echo! Hopelijk hoor je in het ziekenhuis inderdaad meer over hoe het met de uitslag werkt. @Ansje; inderdaad fijn dat de HA je serieus neemt! En je hebt ook wel een hele reeks aan klachten (gehad) de afgelopen tijd zeg! Lijkt me erg vervelend! Ik ben maandag opnieuw tante geworden; mijn zwager en zijn vrouw hebben een dochtertje gekregen. Erg leuk allemaal. Wat een klein hummeltje zeg! Als ze ouder worden vergeet je weer hoe klein ze pasgeboren waren. Hier ben ik nog niet ongesteld. Voordat ik de pil slikte duurde mijn cyclus meestal rond de 31 dagen, en buikpijn dient zich inmiddels ook al aan. Dus het zal dit weekend wel komen. Vandaag lekker vrij, dus voor mij is het weekend al begonnen! een rustig weekend dit keer. Vanavond lekker naar de film met m'n vriend en verder lekker naar buiten toe denk ik; het weer wordt goed!
@ Ansje: hoop dat die echo niet nodig is en dat je dan gewoon weet dat je zwanger bent @ Mieks: veel succes in het ziekenhuis. Hoop dat je niet al te lang op de uitslag hoeft te wachten. @ All: zie allemaal leuke dingen voorbij komen. Ik zou morgen eigenlijk een dagje naar Maastricht gaan, maar dat gaat helaas niet door. Maar eens even iets nieuws verzinnen of lekker wandelen met de hond of shoppen, want heb eigenlijk nog wel wat nieuws nodig... Tsja als ik dat nu zo lees, denk ik: "Waarom twijfel je?" Gaan sowieso binnenkort alsnog naar Maastricht, dus ja... geld kan je maar 1 keer uitgeven...
Ha meiden ik ben er weer! De zenuwen vielen allemaal weg toen de arts enorm vriendelijk bleek te zijn Het is dus een Lipoom, wat ik al verwacht had. Dat is een goedaardig vetweefsel gezwel. Hij had me alles laten zien op de echo, omdat ik ook nieuwschierig was naar wat ik allemaal zag Over een dag of 3 heeft de huisarts ook de uitslag, maar die weet ik gelukkig dan nu al. Er wordt in princiepe niks aan gedaan, tenzij hij groter wordt of pijnlijk wordt. @ mama van Gwenn, jullie hebben flink drukke dagen zo te lezen! Jullie hebben een weekendje weg in het vooruitzicht? Heerlijk! Waar ga je heen? @ Sjasje, veel plezier vandaag! Het is in elk geval lekker zonnig! @ Sterre, gefeliciteerd En een heerlijk rustig weekend gewenst @ Balou, soms moet je jezelf ook verwennen he met iets nieuws uit de stad of dergelijk al kan je het idd maar 1 keer uitgeven ja (is soms wel is jammer haha) Hier net nog even langs schoonouders geweest, lag lekker dicht bij het ziekenhuis, dus even bijgekletst en koffie gedronken. Ik heb super leuke schoonouders gelukkig. Wel zo fijn als je eigen ouders meer dan 200 km verderop wonen en je dus niet "even" langs kan gaan Nu ist wachten op vriendjelief, en straks boodschappen doen. Morgen avond nog langs vrienden van ons die 38 weken zwanger zijn (zij natuurlijk, bij hem wordt dat wat lastig ) en zondag avond eten bij schoonouders omdat we er al weer even niet geweest waren (behalve ik vanmiddag dan nog even). Ofwel ik denk dat het een relaxt weekend wordt hier! Owja, we moeten ook klussen want volgens mn banner komt mn ei dr aan Dus niks rustig weekend! hahaha
@mieks: fijn zeg dat het iets "goeds" was. Is een hele opluchting denk ik. Laat je het nu ook gewoon zitten? Hier heerlijk wezen zwemmen. En wat vond Gwenn het weer leuk en heerlijk. Ook vriendin nog gesproken die badjuf is. Waarschijnlijk kunnen wij met 3 jaar al beginnen met zwemles omdat ze zo'n watergek is Ik ga volgende week met de vriendinnen alleen een weekendje weg. Dus heerlijk zonder kids. We gaan heerlijk uitslapen, shoppen en uit eten. Heb er zin in @sterre: nog gefeliciteerd. Hopen dat je ongi dit weekend door komt @balou: shoppen is toch altijd leuk maakt niet uit waar. @sjasje: nog leuk gehad vandaag?
@ mama van Gwenn, Ze doen er zowiezo nog niks aan als hij nu zo blijft. Alleen als ie groter wordt of pijnlijk wordt. Zelf "vergeet" ik af en toe al dat ie er zit Heb er ook geen last van.Ik kreeg zelf een klein beetje het idee dat het kleiner geworden was, maar mn vent zei dat hij dat niet vond. Het is idd wel een opluchting dat ik nu weet wat het echt is. Leuk, zwemmen! En ook leuk dat ze zo van water houdt. Hopelijk vind ze zwemles ook super dan Gezellig om met vriendinnen weg te gaan!
MamavanGwenn: Leuk dat Gwenn zo'n waterrat is. Hier eentje die het zwemmen ook erg leuk vindt tot nu toe. Mieks: Opluchting dus! Echo viel mee Hier m'n ei gehad. Had vanmorgen echt last in de omgeving van m'n eierstokken haha. Dus zei al tegen m'n man, volgens mij staan ze echt op knappen ofzo. Tot 10 uur last van gehad, daarna was het weg. Dacht, m'n ei is geweest. Straks (17uur) een test gedaan en die was lichter dan gisteren. Dus m'n ei is geweest. We hebben in ieder geval genoeg geklust en goed ons best gedaan..nu twee weken afwachten..pfffff hoop dat ze snel voorbij zijn!
De duimen draaien Lonneke Ik hoop dat ik hem ook krijg.. voor mij is het nog maar afwachten hoe mijn cyclus gaat zijn. Ik hoor/lees veel over meiden die gelijk een paar maanden niet ongi worden, dus daar hoop ik echt niet op!
Hoi meiden. Ik heb ff niks terug gelezen sorry, heb een klote dag achter de rug. Als eerst belde ze vanmorgen van me werk, of we op spoed vergadering willen komen dinsdag want er moet flink gekort worden in onze uren Daarvoor had ik afspraak gemaakt voor mezelf bij de HA want had nog steeds die buikpijn klachten. Ja hoor een darmzweer waarschijnlijk. Dus ik moest gelijk bloed gaan laten prikken in het zkh en om medicijnen. Als het na een week nie over is direct terug. Bij de apotheek hadden ze het al over zkhopname..... Ik belde me vader om het dus allemaal uit te leggen. Zei hij dat het met mijn opa niet top gaat. Heeft al tijdje allerlei kwalen en nu weer zware griep. Hij is gewoon beetje aan het aftakelen zegmaar. En jawel het houd niet op. Mijn schoonvader stond aan de deur om te vertellen dat zijn moeder ( maikel zijn oma ) borstkanker heeft. Zit ik daar zelf met me armband om tgn borstkanker bestefte ik me net. Het is uit het jaarlijkse onderzoek gebleken. We hebben er geen super contact mee maar toch dat was echt de druppel. En luna heeft zo wat hele middag gehuild en slaapt nu eindelijk net. Sorry voor mijn hele levensverhaal van vandaag maar wilde het ff van me af typpen. Ik probeer morgen avond na me werk op het gemak terug te lezen! Liefs enjoyllive!
@Sterre: Gefeliciteerd! Ik word in mei voor de eerste keer tante. @lonneke: Je ei is dus zeker geweest! Nu dus 2 weken in spanning wachten! Het zou natuurlijk geweldig zijn als het meteen gelukt is. Ik duim mee! @Mieks: Wat fijn dat het een onschuldig bultje blijkt te zijn! Hopelijk heb je meteen een mooie regelmatige cyclus. Veel klusplezier. @Enjoylive: Het zit je vandaag niet mee. Je hoeft natuurlijk geen sorry te zeggen voor je verhaal. Ook een knuffel van mij! Ben je gewoon naar je werk gegaan met je buikpijnklachten? Wel goed op jezelf letten, hoor! @mamavangwenn: Een vriendinnenweekend klinkt erg gezellig! Ik vind het lastig in R. los te laten. Ik merk dat ik minder afspreek met vrienden. Dat is natuurlijk erg jammer. Eigenlijk moet ik die stap wel gaan zetten, want anders wordt het straks alleen maar moeilijker. @balou: Weet je al wat je gaat doen morgen? @sjasje: Hoe was je dag? @all: Ik heb een weekje vakantie! Ik ga lekker genieten van mijn kleine ventje en het mooie weer. Helaas moet manlief wel gewoon werken. Dit weekend hebben we een druk programma! Morgen gaan naar een verjaardag in Zuid-Limburg. Zondag gaan we naar de Efteling. Het zal wel enorm druk zijn... Ga ik nu samen met manlief the voice kijken! Fijn weekend allemaal!
@ Ansje, lekker joh een weekje vakantie! En veel plezier zondag in de efteling Meiden, ik merk dat mijn afscheiding (sorry voor het lekkere praatje) nu veranderd, wat meer wordt en witter.. ik denk dat dat een goed teken is? Misschien toch gelijk een goede cyclus? Hebben jullie dat voor/rond de eisprong? Manlief is net bed ingedoken, voelt zich niet lekker Gister ook al niet, dus hopelijk knapt ie er van op om ff op tijd zn bed in te gaan. Ik ga ook verder The voice kijken, fijne avond allemaal!
@ All: Bedankt lieve meiden, pffff ben zo blij met dit forum. Ook al ken ik jullie niet voeld gewoon erg vertrouwd. Soms wil je je naaste ook niet altijd belasten met je verhaal dus is het erg fijn om hier te doen. Ik was 4 dagen vrij, en ik ga morgen gewoon werken. Doe het een beetje rustiger aan en dan moet het wel lukken denk ik! xxx
@mieks: dat heb ik ook meestal rond de eisprong wat meer afscheiding. Dus denk dat je ei eraan komt @enjoyllive: Hier ook nog een knuffel van mij. Doe je de kOmende dagen wel rustig aan? @yasmin: jouw ongi al doorgebroken? Die was toch vandaag. Volgens mij komt vandaag of morgen mijn ongi er aan. Heb weer een beetje buikpijn. Verwacht hem ook dit weekend.
@enjoylive ook een knuffel van mij! @ Ans; mijn vriend heeft ook zn bult, al dik een jaar en het 'groeit' heel langzaam. de HA had bij hem wel gezegt hoe groter de bult/langer je wacht hoe groter ook het litteken van t verwijderen... misschien goed om te weten. @Mieks: dan komt je vruchtbare periode er aan! Heb laatst een stukje gelezen op wipikedia over mensen die doen aan periodieke onthouding, die aan de veranderde (lichtere) slijm konden zien dat de vrouw vruchtbaar werd en zij dan niet (wij wel ) moeten klussen. @all lekker dagje weg geweest gisteren, heerlijk bij geklets met mn schoonzus. Vandaag een rustig dagje alleen, vriend heeft oefening vandaag (nationale reserve=vrijwillige leger) en is al sinds 7u de deur uit.
Goeiemorgen! @ Enjoyllife, fijne he zo'n forum! Vind dat ook, niemand weet verder dat we er mee bezig zijn en soms moet je toch ff je verhaal kwijt (of het nou over zwanger worden gaat, of over heel wat anders). @ mamavanGwenn en Yasmin, ongi's al gekomen? @ Sjasje, ik denk dat je met die bult mij bedoeld ipv Ansje? Ik hou het goed in de gate, als hij groter wordt laat ik er wel wat aan doen. Hij is nu in de afgelopen 4 weken niet veranderd (in elk geval niet groter geworden, naar mijn idee ietsje kleiner..) en meer details er nog over hoor ik begin volgende week van de huisarts als ik die moet gaan bellen.
Ben ik weer. Nou vanmorgen met Gwenn naar Ballorig geweest. Was weer rennen en vliegen. Ze vond het weer prachtig. Op de terugweg naar huis viel ze in slaap. Toen heb ik me in de tussentijd dat ze sliep met mijn hobby bezig gehouden. Zie foto, mama is voor ajax, papa voor feyenoord. Dus we hebben het erg gezellig morgen om 12.30 uur voor de TV. Ongi is nog steeds niet doorgebroken hier
Haha dat wordt hopelijk geen ruzie tijdens de voetbal dan Wel weer een leuke taart! (Als het op ruzie uitloopt, kan je er altijd nog mee gaan gooien natuurlijk haha) Wij net even naar het centrum geweest, en een paar super leuke laarzen gekocht! Helemaal blij dus! Was al paar weken opzoek, en wil ze ook lekker gevoerd hebben vanbinnen omdat ik altijd koude voeten heb Ze waren nogal prijzig (80 euro) maar met mn vorige dure (100 euro) heb ik ook 3 jaar gedaan nu! Dus dan vind ik het ook wel waard. Vanavond gezellig naar vrienden en misschien nog even wat drinken na afloop met andere vrienden. Ofwel, fijne avond meiden!