Heey, Bedankt voor de felicitaties. Het is nog wel onwerkelijk, maar al wel ff een slabbetje op gehad voor manlief met de tekst: toevallig is mijn papa de allerliefste en ook nog ff een clear blue test gehaald met indicator. Mieks: een kussen er onder leggen helpt ook (A) Heb ik ook gedaan. Na elke keer dat je geklust hebt een kussen er onder leggen, zodat je heupen en zo wat hoger liggen. Ik sliep soms met de hele nacht met een kussen onder mijn gat. Mammavangwenn: vervelend die kramp. Krissie/ Sasje/ Mammavangwenn: we hadden de wekker op tijd gezet en dus samen getest. Hij is er heel nuchter in. Ik denk dat hij het eerst moet zien/ voelen voordat hij het echt gaat geloven. Maar hij gaf wel aan vanmorgen en gisteravond dat hij het spannend vond. Sasje: laat je foto`s zien als het klaar is. Klinkt wel erg leuk. Lonneke: wij willen niet weten wat het wordt. Emjee: ik vind het super leuk dat we bijna gelijk op lopen op 1 dag na. Nu ff wachten tot manlief thuis komt dan zal ik hem ff verrassen met een leuk kadotje
@Snoopy, ja mannen zijn er iets nuchterder in.. mijn vriend nog steeds hoor. hij zegt steeds hoe super veel zin hij erin heeft, maar het zwanger zijn op zich heeft hij niks mee.. Hij wil niet steeds aan mijn buik zitten ofzo... haha.. soms voelt hij wel even of praat hij er even tegen.. (denk dat hij zich ook niet mannelijk voelt als hij steeds wilt voelen)
Meneertje wilde niet meewerken vandaag Mogen volgende week wel weer terug komen. Hij lag ook erg diep en dicht tegen m'n buikwand aan met z'n gezicht. Weet nu wel hoe hij ligt hihi.
@zwemvleugels: gwenn heeft de bema zwemvleugels, weet zo gauw niet meer waar ik ze heb gekocht maar wel even opgezocht voor jullie. ze zijn te koop bij bol.com dit is tot 11 kilo: bol.com | Bema Zwemmouwtjes 00 (Tot 15Mnd) | Speelgoed dit is vanaf 11 kilo: bol.com | Bema Zwemmouwtjes 0 (Tot 4Jr) | Speelgoed @yasmin: jammer dat jullie mannetje niet mee wilde werken. gelukkig mag je nog terug @snoopy en emjee: wel nog even jullie banners aanpassen he!
@ Krissie, ik kan me je onzekerheid voorstellen. Als je het echt niet vertrouwd gewoon de vk bellen? Ik heb helaas geen verdere adviezen of ervaringen @ Yasmin, ik vind ook niet dat je buik zo overdreven dik is hoor.. enne, die temp ga ik idd voor Fijn dat je volgende week nog een keer mag, hopelijk laat hij zich dan beter zien! @ Ansje, vervelend die onzekerheid! Gelukkig voelde je de kleine weer. @ Snoopy, wat vond hij van het cadeautje? @ Klussen, ben bang dat er niks meer van gaat komen vanavond.. manlief is total loss. Nja dan moeten de zwemmers van gister avond maar goed hun werk doen! Morgen dagje dierentuin met de oppaskids! Hopelijk blijft dat noodweer een beetje achterwege of pas 's avonds. Heb er zin in!
Ansje: Wij hebben bij ons dochtertje daar de geslachtsbepaling en een 3d/4d echo met 28 weken laten doen. Erg tevreden. Leuke plaatjes en een leuke dvd (met ingesproken tekst erbij). Ik vind de mevrouw daar wel prettig in omgang. Nu zijn we er ook geweest voor de geslachtsbepaling. 3d/4d echo laten we deze keer achterwege. Vrienden van ons zijn in Helmond geweest voor 3d/4d echo rond de 28weken, weet alleen ff niet waar precies. Misschien dat je het kent? Yasmin: Jammer, maar de volgende keer beter! Nu weet je wel hoe hij ligt Hier pijn in m'n stuit. Blijft helaas aanhouden, bah. Morgen werken, dus zal daarna weer helemaal k.o. zijn.
@krissie: Mijn mannetje is hetzelfde hoor. Na de geboorte werd alles pas echt voor hem en was hij meteen een superpapa. Hoe is het nu met je harde buiken? Ik heb straks even ontspannen in bad gelegen. Dat heeft goed geholpen. @mamavangwenn: Bedankt! Denk dat ik die vleugeltjes ook ga aanschaffen. Kan ons ventje zich wat vrijer in het water bewegen. @lonneke: Dat klinkt positief! Ik ben de vorige keer in Helmond geweest. Hoorde/hoor er eigenlijk alleen positieve verhalen, maar helaas is mijn ervaring anders geweest. Wat is de reden dat je nu geen 3d/4d echo laat maken? Ik twijfel zelf omdat het best prijzig is en ik zelf niet zo echogeniek ben. @Yasmin: Wat jammer! Netjes dat je terug mag komen! Volgende week meer geluk! @Mieks: Gezellig! Naar welke dierentuin ga je? Ik wil morgenochtend ook nog gaan. De tempratuur zit mee, hopelijk blijft het droog tot de avond! Sweet dreams allemaal
Mieks, wat leuk dat je met de kindjes naar de dierentuin gaat.. tot nu toe ziet het weer er hier niet echt lekker uit en nog geklust? Ansje, het gaat nu weer iets beter met de harde buiken.. Gelukkig morgen naar de huisarts (is mijn verloskunde) kan ik mijn zorgen weer is lekker uitspreken... pfff haha.. Wat betreft mijn vriend :Hij is wel heel druk bezig met naambordjes enzo, zal binnenkort is een foto maken van wat hij gemaakt heeft is echt heel leuk dus enthousiast is hij wel.. en als ik zeg vind je het niet raar straks een kindje, dan zegt hij.. nee.. ???? hahahahaha (blijkbaar vind hij het minder spannend ofzo).
Goedemorgen, @snoopy: wat heb je papa gegeven? @ansje: ben ook heel blij met de zwemvleugels. Zie haar zo genieten dan. Ga denk ik met hemelvaart lekker weer zwemmen met haar. @all: joepie een nacht zonder kramp doorgekomen en vriendlief heeft gister de kleine meid voor het eerst gevoeld. Ze schopt steeds in mijn rechter zij. En heerlijk laatste dagje werken vandaag...
ja weet ik wel maar denk dak sowieso gewoon w8 tot dat ik ongi wordt en me temp is vanmorgen wel aardig omhoog geschoten
@lennyt: je zou wel een test kunnen proberen. Je zit 2 dagen voor je nod met een LF van 14 dagen en je vorige cyclus had een LF van 12 dagen. @mineraal: hoe is het met jou? al rood gespot? @mieks: ben je nog naar de dierentuin gegaan met de kids? @krissie: ow heerlijk morgen weer check-up en lekker naar het hartje luisteren. Hier ook onzeker maar door de schopjes toch weer gerustgesteld. NOD 08 tot 10 mei - mineraal (30, 1e kindje, ronde 14) 12 mei - lennyt (26, 1e kindje, ronde 7) 21 mei - mieks (27, 1e kindje, ronde 6) ZWANGER 20 juli - enjoyllive (24, 2e kindje, ronde 2 ) 06 aug - yasmin84 (27, 1e kindje, ronde 2) 10 aug - l0nneke (25, 2e kindje, ronde 2) 21 aug - ansje (29, 2e kindje, ronde 1) 25 aug - krissie25 (25, 1e kindje, ronde 2) 01 sept - charmedknorrie (29, 2e kindje, ronde 2) 10 sept - mamavangwenn (28, 2e kindje, ronde 1) 30 oktober - sjasje (28, 1e kindje, ronde 5) 26 november - wannabemum (30, 1e kindje, ronde 3) 28 november - Lisanne123 (22, 1e kindje, ronde 4) 5 januari - wennie87 (24, 1e kindje, ronde 6) 13 januari - emjee11 (32, 2e kindje, ronde 8) 14 januari - snoopy (26, 1e kindje, ronde 6)
daar ben ik nog niet helemaal uit snap er geen piep van hoe da berekend wordt omdak de vorige keer een lf van 12 had wat voor een lf heb ik nu dan ??? betekend toch niet da als je eisprong later is dat dan automatisch je cyclus ook verlengd wordt of hoe zit dat jullie hebben er meer verstand van als ik en dit keer hou ik lief en netjes me mond en luister ik naar jullie
en sorry als ik de dames hier de afgelopen tijd een beetje verwaarloosd heb maar heb zo veel dingen aan me kop gehad en dergelijke
Ik had een cyclus van 24/25 dagen waarvan een lf van 12 dagen. Dus altijd dag 11/12 mijn eisprong. ik weet nog van jouw vorige cyclus dat je een lf van 12 dagen had en een totale cyclus van 31 dagen Ik denk dat je er standaard van uit moet gaan dat je lf fase minimaal 12 dagen is. Dus als je eisprong nu later dan normaal is geweest zou ik vanaf je eisprong er 12 dagen bij optellen en dat je dan kan testen. De vorige ronde was je cyclus 31 dagen. Dus is je eisprong op dag 19 geweest. Als nu je eisprong bijvoorbeeld op dag 22 is geweest heb dan zou je nu een cyclus van 34 dagen hebben. Dus ik zou even nagaan wanneer je eisprong is geweest en daar 12 dagen bij optellen.
@lennyt heb je bewust geen link naar je kaartje staan? Of hou je het niet bij in fertility friend? Heb zelf ook getempt en m'n lf was steeds 12/13 dagen. En als m'n ei laat was dan was m'n cyclus ook langer. Laatste cyclus had ik m'n ei pas op dag 25 (als ik me nog goed herinner) terwijl ik het meestal tussen dag 15 en 18 had. Oh ja en ik testte op dag 13 na m'n ei gewoon aan het eind van de dag terwijl ik ook genoeg gedronken had