@sjasje: balen dat ie nog omo-wit was. Hopen over een paar dagen dat hij wel roze kleurt. @mieks: geen idee wat ze bij mij doen na mijn ei. Als ik mijn ei meestal heb gevonden dan stop ik met testen. Neem aan dat ze daarna gewoon weer streeploos worden @all: nou hier mijn spamfoto
@all: nog geen ongi, maar ook niet zwanger, heb een test gedaan. @krissie: leuke tekst!ben benieuwd hoe ze reageren. @mamavangwenn: ziet er goed uit, succes! Hoeveel van die dingen hebben jullie besteld?
@ Mineraal, balen van de test meid! Hoop alsnog dat de ongi weg blijft en je toch nog een posi test mag krijgen! Heb 10 ovutesten besteld, maar als het zo doorgaat kan ik er straks ngo 10 bestellen Ben benieuwd wanneer de knaller komt. Gister en vandaag nog geklust, dus hopelijk morgen de knal test
@mineraal: jeetje balen van die negatieve test. hopen dat je snel duidelijkheid krijgt ik had deze besteld: Voordeelpakket ovulatietesten en zwangerschapstesten - Zwanger & Kids
@mieks: ik denk niet dat het kan...hij zou dan nu toch positief moeten zijn geweest (ook al was het geen ochtendurine) heb al wel wat klachten van buikpijn enz, maar dat heb ik al even had je ze bij zwangerenkids besteld?
Ik heb ze idd bij zwanger en kids besteld, deze: Stel je vruchtbare periode vast met ovulatietesten - Zwanger & Kids
Er staat trouwens dat de 2 of 3 vruchtbaarste dagen worden aangetoond, vanwege die piek in het LH niveau. Kan ik er vanuit gaan, nu ik 5 dagen al streepjes heb, dat ik ook 5 dagen vruchtbaar ben?
@mieks: ik hoop het voor je!!!! je bent pas vruchtbaar als je streepjes even donker of donkerder zijn dan de controle streep. Zo heb ik dus ooit voor Gwenn met de kruidvatovulatietesten 8 dagen achter elkaar streepjes gehad. Maar nooit werden ze net zo donker of donkerder dan de controlestreep
@ Mieks: ben benieuwd wanneer je DE positieve test gaat krijgen en gewoon lekker doorklussen, haha!! @ Mamavangwenn: klusze! @ Er was iemand die voor een onderzoek moest ( shame on me) succes met het onderzoek vandaag! @ Mineraal: jammer dat je nog geen positieve test had, maar ben nog steeds positief! @ Krissie: leuk idee om het tegen jullie ouders te zeggen, hoor!! @ All: dacht dat ik mogelijk van de week mijn eisprong had gehad, maar heb nu vruchtbaar slijm. Zaadjes kunnen toch zo'n 7 dagen overleven? Als dat zo is dan is het deze cyclus toch nog spannend... Ik ben weer onderweg naar het werk. Het laatste dagje en dan weekend!! Alhoewel ik met de kerst wel moet werken. Gisteravond heeft vriendlief mij mee uit eten genomen, want heb bericht gekregen dat ik ben geslaagd met 2 negens! Helemaal blij dus! Morgen langs de gemeente en de kvk om mij in te schrijven en dan kan ik echt van start. Heb er zin in! Veel plezier iedereen vandaag!
Balou, gefeliciteerd!! Ansje, veel succes vandaag!! Hier laatste dagje werken en dan pas 2 januari weer ben er echt aan toe,kon echt mn bed niet uitkomen. Fijne dag vandaag
@all: zo boodschappen zijn gedaan, huisie is stofgezogen en ik zit nu heerlijk relaxt achter de pc want Gwenn ligt in bed. Morgen nog tot 12.00 uur werken en dan van 12.00 tot 14.00 kerstlunch en daarna een week vakantie. @mieks: speciaal voor jouw heb ik nog even doorgetest. de bovenste is van maandag daaronder van dinsdag de 3e van woensdag ochtend de 4e van woensdag avond de onderste van vanmorgen Dus denk dat je LH piek is geweest ze weer wit worden. Helaas zijn mijn ovu-testen nu op dus kan geen morgen voor je laten zien. Nou maar hopen dat ik geen ovu-testen meer nodig heb.
@mamavangwenn, wat lief dat je nog even hebt door getest voor mij! Bij Jou is het wel heel duidelijk te zien. Net weer een test gedaan maar geen 2e streep te zien. Eergisteren kwam hij ook pas na een paar minuten maar hij lijkt nu echt wit te blijven.. ik wou meer duidelijkheid maar het helpt niet echt als je mijn rijtje testen ziet haha
Dubbele kansen heb wat afgeklust de afgelopen dagen dus hopelijk heeft het nut gehad zal vanavond nog een fotootje posten, dat gaat niet vanaf mn telefoon.