NOD: Happybest:26-03-2010 Chelleke: 14-03-2010 Kimski: Zwanger: Stephanie 30-07-2010 Stoetel 17-10-2010 Verrassing! Knul! Meid! Bevallen: Stephanie 20-06-2009 Dochter, Esmee Annemarie 02-07-2009 Dochter, Evalien Shay 22-07-2009 Dochter, Jailey Danabelle 22-07-2009 Dochter, Nadine Emma 26-07-2009 Zoon, Daan Daiquiri 01-08-2009 Dochter, Celine Malleboe 03-09-2009 Zoon, Justin Sanneke78 15-09-2009 Zoon, Jelle Sunshins82 08-01-2010 Zoon, Jurian Deebie 11-02-2010 Zoon, Stijn Afspraken: 11-03: Happybest naar gynaecoloog 18-03: Stephanie 20 weken echo 22-03: Chelleke operatie 25-03: Dai naar cb met Celine 29-03: Stoetel naar gynaecoloog 30-03: Happybest intake gesprek IVF zwolle 09-04: Dai naar reumatoloog 18-05: Chelleke reumatoloog 08-06: Stoetel naar neuroloog
Dank je wel Het gaat verder op zich wel oke, heb er alleen zo geen zin in. Toen ik de vorige keren werd opgenomen maakte me dat weinig uit, ik liet niks achter eigenlijk, ik woonde nog thuis en school miste ik niet Maar nu moet ik mijn gezinnetje achter laten, ik vind dat helemaal niks En eerst gaf ik ook niks om die roesjes (lichte narcose) enzo maar nu ik Damian heb vind ik het ineens toch wel wat enger Fijn dat je je prima voelt Gaat vast helemaal goed komen met die 20 weken echo Bekijk bijlage 57344
Kan me goed voorstellen dat je er nu meer tegenop ziet. Ik was ook veel nuchterder voor Esmee er was. Maar meid, nog even en je hebt het iig achter de rug! Hoef je nergens meer tegenaan te hikken. En die echo... Komt ook vast goed, maar ook dat moet eerst voorbij zijn.
Hoi dames, Ik heb niet alles bij kunnen lezen, maar wil wel even wat van me laten horen! Stephanie, vervelend dat je zo tegen de echo opziet! Ik duim voor je dat alles 'gewoon' goed is hoor! Happybest, wat jammer dat het nog niet echt opschiet zo.. Chelleke, sterkte! Stoetel, fijn dat je een goed weekend hebt gehad en dat jullie vrienden zo leuk reageerden! Hoe is het met Shay en Jailey? En met Emma en de knullen? Hier gaat het beter! Nadine spuugt duidelijk minder. Zou die reflux dan toch inderdaad binnenkort helemaal over zijn..? Ze spuugt nog wel, maar ik hoef haar niet meer tig keer per dag om te kleden zeg maar Ze heeft nu ook haar eerste tandje, zo lief. En ze kruipt gezellig achteruit de hele kamer door haha. Volgende week donderdag weer naar de kinderarts..
Meid, wat fijn dat het zo de goede kant op gaat. Wie weet is de reflux idd wel op z'n retour... En achteruit de kamer door hahaha, nog even en ze gaat ook vooruit de kamer door. Ik vind het zo snel gaan allemaal. Esmee vind ik ook op de meest vreemde plekken terug en moet ze steeds in de gaten houden.
Danabelle: fijn dat het weer wat beter gaat met de kleine meid... Stephanie: Die 20 weken echo gaat vast helemaal goed komen en dan denk je achteraf waar heb ik me nou toch zo een zorgen over gemaakt... Chelleke: sterkte meid... En je laat idd je gezinnetje even alleen maar je weet wel dat die kleine man gewoon in goede handen bij je man is dat schild misschien ook... Happy: wat balen meid... Opnieuw veel sterkte gewenst en hou moed... Stoetel: fijn dat het weekendje zo gezellig was... Dai: hoe is het bij jou en je meiden? Emma: waar ben je toch meid... We hebben allang niks meer van je gehoord... Ego: Hier gaat het goed... De drukte is nu een beetje begonnen aangezien ik ben begonnen met werken... Woensdag, donderdag en vrijdag moet ik werken en het zijn nu best wel lange dagen dus dat is wel even wennen... Vanmiddag moet ik kennis gaan maken met het volgende gezin waar ik tijdelijk moet oppassen die hebben een tweeling van 4 maanden dus ben benieuwd... Met Jailey gaat het hartstikke goed... Dus heeft alweer 2 tanden en de derde is volgens mij op komst ( kwijlen) ze groeit nog steeds als kool en rolt de hele kamer door... Ze trekt zich steeds op van liggen naar zitten en staan... Het liefst zou ze de hele dag staan en ik moet zeggen ze houdt het redelijk lang vol tot ze op den duur door d'r beentjes zakt en dan wordt ze weer boos... Voor de rest probeert ze echt te kletsen er komt echt heel nieuw geluid uit... Dinsdag hoorde ik ineens wmama ik lachen natuurlijk maar echt bewust doet ze dat nog niet volgens mij...Nu is ze heel boos omdat ze d'r potje fruit wil dus ik ga er weer vandoor...
Ik voel me niet 100% fit. Mijn eetlust is minder, de variatie is nu ver te bekennen. S'nachts slaap ik slecht en overdag ben ik moe. Ik heb echt erg last van obstipatie. Gelukkig heb ik net bij de apotheek medicijnen daarvoor opgehaald. Al moet ik wel oppassen dat het niet te dun word (sorry). Dan zijn mijn epileptie medicijnen te snel mijn lichaam uit. Wat een gedoe. Maar verder voel ik me goed hoor. Ik kan nog steeds genieten van mijn (prille) zwangerschap. Grappig, dan was ik het weekend dicht in je buurt! En jij wel positief blijven denken. Vroeger nam niemand foliumzuur! Tuurlijk, je moet wel weten dat het niet altijd goed gaat, maar ga er niet vanuit!!! Geniet van je zwangerschap. @Chelleke, Ik snap wel dat je er nu meer moeite mee hebt. Maar je moet maar zo denken, je mannen gaan het echt wel naar hun zin maken. En denk maar alvast aan het moment dat je weer thuis komt! @Happy, Sterkte! @Danabelle, Fijn dat het beter gaat. @Shay, Wat een heerlijke foto! Liefs
hey meiden ik kwam weer even kijken. heb alles een beetje vluchtig gelezen. happy heel veel sterkte. hoop dat het toch snel raak is. staphanie sterkte voor de 20 weken echo komt helemaal goed. daar duimen we voor. shay hoe doet je meisje dat toch. echt knap hoor dat ze al zover is. stoetel fijn dat ze zo leuk reageerden op het nieuws zeg. wie weet lukt het bij hun ook zo maar in eens. hier gaat alles zijn gangetje. evalien is erg verkouden, als ze moet hoesten gaat ze soms overgeven omdat het er anders niet uit wil. zal wel zo door blijven gaan met die verkoudheid. zolang ze naar het kdv gaat. kruipen doet ze nog niet maar rollen des te meer. zitten gaat wel steeds beter maar niet optrekken en dan gaan zitten. nog even en we kunnen met dit mooie weer gaan fietsen dan mag ze mee in het zitje. voor iedereen een knuffel
Wat leuk om weer eens iets van jou te lezen Anne! Evalien doet het dus prima? Optrekken tot zitten/staan hoeft nog helemaal niet hoor.. Nadine doet dat ook nog niet. Ja, aan mijn vingers optrekken tot zit, maar nog niet aan de box ofzo. Wel sneu dat Evalien zo erg verkouden is hopelijk gaat het gauw over!
Fijn om te lezen dat de kids het allemaal zo goed doen! Dikke knuffel aan Evalien, hopelijk knapt ze snel wat op. Chelleke ik kan me heel goed voorstellen dat je nu meer tegen de ok op ziet. Je laat nu toch ook een klein mannetje thuis, maar hij is in goede handen. Hopelijk gaat het na de ok gewoon heel goed zodat je snel weer naar huis kan. Hoelang staat er gemiddeld voor? Stephanie met de echo komt het heus heel goed! Hier gaat ook alles weer beter. Er is 1 follikel toch door gegroeit en zondag krijgen we onze 5e IUI. Daar ben ik heel blij om!
NOD: Happybest:28-03-2010 Chelleke: 14-03-2010 Kimski: Zwanger: Stephanie 30-07-2010 Stoetel 17-10-2010 Verrassing! Knul! Meid! Bevallen: Stephanie 20-06-2009 Dochter, Esmee Annemarie 02-07-2009 Dochter, Evalien Shay 22-07-2009 Dochter, Jailey Danabelle 22-07-2009 Dochter, Nadine Emma 26-07-2009 Zoon, Daan Daiquiri 01-08-2009 Dochter, Celine Malleboe 03-09-2009 Zoon, Justin Sanneke78 15-09-2009 Zoon, Jelle Sunshins82 08-01-2010 Zoon, Jurian Deebie 11-02-2010 Zoon, Stijn Afspraken: 14-03: Happybest 5e IUI 18-03: Stephanie 20 weken echo 22-03: Chelleke operatie 25-03: Dai naar cb met Celine 29-03: Stoetel naar gynaecoloog 30-03: Happybest intake gesprek IVF zwolle 09-04: Dai naar reumatoloog 18-05: Chelleke reumatoloog 08-06: Stoetel naar neuroloog
Beterschap voor Evalien! En Happy, succes zondag! Wat heerlijk dat jullie dan alweer mogen komen. En deze keer moet het gewoon raak zijn!
Fijn dat alles weer wat beter gaat...duimpjes voor de 5e IUI. Bij mijn linker pols moest ik best lang blijven, bij mijn rechter was het maar een week ofzo. Weet het niet meer precies. Nu had ik daar ook op gehoopt maar ze gaan mijn bot op kweek zetten en die uitslag kan 10 dgn duren. Zolang moet ik dan zeker daar blijven omdat ik dan aan het infuus met blijven met antibiotica
Dank je Stephanie! Chelleke, jeetje dat is best lang! Zie je er erg tegenop? Tenzij je over twee dagen ander heel goed nieuws hebt natuurlijk ! Daar gaan we eerst voor!