Fijne moederdag alle moeders onder ons . En voor de zwangere halve moederdag.. En de niet zwangeren dat jullie volgend jaar ook een klein wondertje in jullie armen hebben met moederdag. Knufff
Iedereen een fijne moederdag! En volgend jaar vieren we ALLEMAAL moederdag! Een dikke knuffel voor iedereen!
Fijne Moederdag aan alle mommy's en mommy's to be! Voor de rest hoop ik dat jullie volgend jaar flink verwend zullen worden met de volgende Moederdag! Knuffel voor jullie
@mgbk Mooie woorden en wensen waar ik me helemaal bij aansluit! @bouwjaar Fijn die 3+ meid. Mooi cadeautje! Als ik weer terug ben zal ik een foto posten. @ika Welkom terug! Wat suf die douane.
hoi , Fijne Moederdag voor iedereen en voor degene die het nog geen Moederdag mag zijn wens ik je dit ten volle 100% te mogen laten meemaken in 2014!!! Mgbk ,onee heftig ,waren ze al lang samen? parel ,ik hoop dat je je werkdagen kunt doorstaan tot juli! Bouwjaar ,MOOI die 3+ Mooie kleur in bruin voor je S3. lov, fijn dat je nog komt meepraten ! MamaAnnelies ,hoe voel je je? Mamsie ,werk ze ,petje af hoeveel uren jij werkt ,doe het je niet na hoor! Toeter ,mooi tekstje ♥ Dido ,leuk zo'n armband ,heb je een foto? ik heb van trollbeads eentje :met beschermengel ,de geluksknoop en het moederschaps bedeltje.En dan heb ik nog blauw/paarse kralen ertussen steken met als slotje de vergeetmenietjes (heel toepasselijk om de * die we hebben nooit te vergeten). Mama Dj ,keuk cadeau Ika ,bah wat een vrouw daar ,tactvol zijn ze soms helemaal niet ,doe je dat vaak reizen?? Want ik zou al helemaal in paniek zijn want ik ken niets van reizen maken op vliegvelden enz. Eda ,zie eens hoe attend van je moeder ,nu hier een moeder die me meer en meer irriteerd op verschillende vlakken Lizzie ,nog getest Joy ,hoe is het nog met u? Ik mag de 14e en de 24e op echo Hier ook verwend met knutsels van de kindjes ,ML gaf me een dikke zoen en knuffel. Ik mag eens we alle centjes bijeens hebben een kitchenaid en wafelijzer kopen ,hij zo dat komt dan toch ten volle uit voor ons allemaal Nu vanaf september ben ik home alone ,alle kids naar school tot ik moet bevallen dus dan kan ik idd.wat beginnen uitproberen ! Heb gisteren de laatste Zw&K gedaan (staat in mijn album)de testlijn is zwart van kleur te denken dat ik vorige keren nooit zo'n testen had en zeker nu rond dit tijdstip in zwangerschap. Liefs x
Ja nimme ik neem me altijd heel stoer van alles voor iedere maand....maar nee er komt niks van zwakkeling hahahaha.....het is gewoon te leuk hier. Daarbij hebben de kids vakantie en is het vies weer.....heb niks anders te doen whahahahahahahaha... Moederdag....kreeg een leuk knutseldingetje en een versje....zo lief. Maar voor de rest hoeft Moederdag voor mij niet zo beetje commercieel en daar doe ik niet graag aan mee. Komt misschien ook omdat mijn moeder altijd die dagen gebruikte om alles te krijgen.l.dure kado's kopen van mijn zuur verdiende centjes waar ik toch al alles zelf van moest kopen vanaf mijn 14de.
Mamaannelies wanneer ga je een cb doen Hier betrap ik mezelf er iedere keer op dat ik de vitamines niet zo goed slik als ik ongi ben geworden hebben jullie dat ook? Moet echt weer goed gaan slikken nu.
Lov ik heb precies hetzelfde Het is altijd weer zo'n domper als je ongi word en dan ben ik even niet bezig met het zwanger worden en vergeet ik ook foliumzuur te slikken... oeps!
Ja een soort van....bekijk het maar Maar nu moet ik weer hoor Bah wat een vies weer he..... Soms denk ik dat hey nooit zomer gaat worden!
Lov, haha dat herken ik wel... Iedere keer als ik een eisprong heb gehad, beloof ik me zelf niet te veel te richten op klachtjes/symptomen en als ik weer ongi word beloof ik dat ik niet meer zoveel op ZP zit en telkens weer doe ik dat wel Nimme, WOW die is mooi!! Nog ff door bikkelen, dan ben ik van ze af... Iedere keer als de planner zeikt, denk ik, ach ja over 7 weken ben ik van je af Fijne moederdag iedereen...
Lov. Ik slik die pillen niet meer. Ben er mee gestopt. Ga ook pas weer foliumzuur slikken als ik een positieve test heb. Hebben jullie leuke dingen gekregen voor moederdag?? Hier. Gisteren een beetje oud bloed verloren nu weer gestopt. Hoop dat het doorzet. Gisteren ook nog een testje gedaan. Maar helemaal omo-wit. Twijfel nu of ik niet gewoon een streepje heb willen zien. Ga nu naar mijn wannebe-mama ipv mijn echte moeder. Die krijgt lekker niks. Fijne dag allemaal!!
@vitiaminepillen (loopt naar badkamer en trekt potje uit kast...) Tijdens de gewone cyclus zat het er op de een of andere manier goed ingebakken, maar nu weet ik soms niet of ik er nu wel of niet een genomen heb. Duf terwijl het foliumzuur belangrijk is. Sommige mensen redeneren trouwens zo: als je ze vergeet heb je lijf ze niet nodig.. @parel hard aan t aftellen dus? @Lizzie irritant zeg Hier half bewolkt maar echt lekker is het nou ook weer niet. Eens kijken wat we kunnen gaan doen
Ik schrijf de datum in het klepje van het doosje. Heb de davitamon mama compleet plus, want denk regelmatig had ik hem nu wel of niet gehad. Ja echt aftellen nu.
@lov: ik had dat ook van de vitamientjes, je bent precies minder gemotiveerd om ze te slikken als de ongi er toch weer is hé... ik slikte mijn foliumzuur direct bij het opstaan om het niet vergeten, want t schijnt dat het beter opgenomen wordt 20 min voor het eten... voor mij gevoel klopt die redenering niet van vergeten omdat mijn lijf het eigenlijk niet nodig heeft... zou een beetje gemakkelijk zijn! ja, leuke moederdag aan iedereen die het al kan vieren, en volgend jaar mag dan iedereen het vieren hé we gaan sebiet eens rond met een kaartje, ik ben ook niet voor een heel gedoe, 't is het gebaar dat telt tof dat de testen van iedereen die er gedaan hebben mooi donkerder worden parel: het blijft wel niet leuk om die 7 weken uit te zitten hé, sterkte ermee
Hier slik ik vitamines waar de folium al inzit..... Lizzie ik zou toch zeker folium slikken meid.....dat is toch ter voorkoming van ... Die moet je van te voren goed opbouwen. Waarom slik je dan niet alleen folium? Want de vitamines vertrouwde je niet he? Eda ja nu ben ik weer helemaal gemotiveerd hahahaha.. Parel hahahah zo erg he. Je baalt dan gewoon en niks is meer leuk. En dan is je ongi voorbij en doe je alles wat je van te voren juist niet wilde hahaha. Het scheelt dat we eigenlijk allemaal hetzelfde doen dan hoef ik me niet zo te schamen Net zo met de ovu.....dan denk ik....ik koop geen meer.....en nu denk ik weer...ze zijn verdomde handig hahaha Aaaaaaah zucht.
Toen na elke miskraam heb ik wel een paar keren mijn foliulzuur vergeten alshoewel ik ook een ander pilletje slik elke dag denk uit boosheid omdat ik toch mijn best deed om dat te slikken zo gezond mogelijk te leven en dan toch het misliep. Ik slik foliumzuur al van augustus vorig jaar en nu slik ik vitaal zwanger. Vandaag een lui dagje alhoewel de kindjes niet rustig waren.