@bouwjaar Fijn dat de verhalen je goed doen. Daar heb je bff's voor! En een nachtje slapen doet soms ook goed. Veel plezier in Brugge!
Fijn Bouwjaar. Gelukkig ga je dit weekend naar Brugge.. dan gaan de dagen ook wat sneller voorbij. Heel veel plezier.
Liesje nogmaals heel veel succes straks! Duim voor je. Nimme welke dag ben je jarig? Ik ben morgen jarig
O dan hebben we gebak morgen! Hihihi sorry manouk ik grijp alles aan om gebak te eten ik ben er gek op! Bouwjaar wat fijn dat je goed geslapen heb, veel plezier dit weekend!
Hahahahaha gekke wijven Zo leuk om dat bij te lezen hahaha.. Dido oei......nou hier ook niks gebeurd.....maar de kids zijn al bij opa en oma slapen dus we hebben heeeeeel de dag de tijd en avond hahaha.. Mgbk lieffie ....dikke knuffel! Hahahaha je zinnetje, dan gooi ik er iets meer acteertalent tegenaan whahahahahahahaha...lig in een deuk hier, yes i'm guilty to
Liesje (was toch liesje of lies aaahhh) succes met je echo vandaag meid. Nou hier dus de kids naar opa en oma.......heeeeeeeeeeelijk weer even zoals vroeger hahahahah geen ....mama.....huilen....ruzies......100x opstaan voor drinkem te pakken.....net gezogen en alles weer vies..enz enz...praktijken. Even niks alleen ik en mijn man!
Manouks ,maandag Bouwjaar ,je moet je niet verontschuldigen! Veel plezier te brugge dan ben je een 2 ta luurtjes bij me vandaan Ik ben al gaan inkopen doen ,winkelkar BOMvol en de jongste erbij. Was er een redelijk knappe man idem inkopen VEEL. Erna bij buiten komen was hij aan de uitgang aan het inladen begon hij zo en heb je het overleefd ? haha ik zo ja dat is zo met 3 kinderen en de 4e onderweg Hij ja ik heb er ook 4 ! Grappig. Net broodje gegeten met de jongste diepvries en koelkast spullen staan al weg nu nog de rest... Heb allesinds meer energie en geen last van de maag zoals gisteren , heb nog krakotten moeten eten s'avonds zo erg was het. Ook nog aan iemand het verteld in een andere winkel haar winkelkar stond aan de uitgang/ingang en ik al zo waar is de mama want de maxicosi stond erop.Zij zo je krijgt hem niet mee hoor haha. Ik zo tegen einde dit jaar hebben wij ook weer zoiets in de winkelkar staan
Nou ja is toch jong! Zucht in dat topic, waar iedereen ondertussen al zwanger is of bevallen wat ik ooit gestart ben, kwam eindelijk versterking voor mij, geen zwangeren, is er alweer eentje zwanger.......aaaaaaaahhhhhhhh Ach ja dit wordt mijn ronde!