Bedankt voor jullie reacties/tips. Hihi ik loop wat nerveus rond de laatste dagen. Het gevoel is moeilijk te beschrijven. Ben al nerveus om te bellen ook voor een afspraak te maken. Ik denk dat we willen wachten tot het eerste trimester voorbij is om het tegen familie & vrienden te zeggen. Maar ja, wie weet lukt dat wel niet bij familie. Vooral mijn schoonfamilie is erg achterdochtig. Ik merkte dit toen mijn schoonzus pril zwanger was. Zoveel roddelen en gissen tegen mekaar (& mij) over het feit dat zij zéker zwanger was En nu zal dat waarschijnlijk over mij gaan de komende weken. Oh help! Mijn schoonmoeder zei vorige week nog tegen manlief dat het dan aan ons is hé voor een beebje. Ik drink altijd wel een paar glaasjes als we daar gaan eten, dus dat valt meteen op. Zelfs als ik rij, drink ik wel 1 glaajse oeps. De komende 1,5 maand zijn er al 2 familiefeesten, een vrijgezellen, een geboortereceptie, enz. dus ik zal er wel iets op moeten verzinnen
dat word indd moeilijk fee met al die feestjes de komende tijd misschien dat er andere dames zijn die je advies kunnen geven finally hoe is het trouwens met jou wanneer kon je testen???
Dinsdag is mn NOD.. spannend :-| Ik heb zo goed als de zelfde symptomen als dat ik de vorige keer zwanger was.. Maar ik durf er ook niet te hard vanuit te gaan..
Gefeliciteerd Fee! Wij gaan de volgende ronde starten met icsi. Icsi heeft een grotere kans van slagen bij ons dan ivf. Voor mij maakt het niks uit alleen in het lab doen ze wat anders. Heb vanmorgen een waslijst aan recepten opgehaald bij de apotheek. Donderdag krijg ik prikinstructies en uitleg wat ik wanneer moet gebruiken. Nu heel erg dubbel gevoel, blij dat we geholpen worden, rot dat het zo moet. nu maar duimen dat dit wel gaat lukken, is de laatste optie voor ons.
Madeline, mijn duimen draaien alvast voor je!! Finally, hoe is het geweest?? Hier heb ik rond 18u naar de HA gebeld. Gisteren had ik bloed laten prikken met 4w 1d (ben van België niet ver over de grens) zodat hij de zwangerschap officieel kon vaststellen en zo. Heb er een spannende 24u opzitten. Voor niks nodig want HCG was gisteren met 1 dag overtijd / 15dpo 426 dus hartstikke positief zei hij!! Ken er nog niet veel van, maar ik denk wel dat het goed zit dus. Donderdag nog eens bellen voor resultaten van de andere tests (toxoplasmose, rubella, bloedgroep/resus, enz.). Dan vertelt hij me ook wanneer mijn afspraak bij de gyn is voor mijn eerste echo (rond 7w) Zo onwerkelijk!
Gefeliciteerd fee!! Lkkr hoor ik heb nog niet getest.. Ik denk morgen ochtend.. spannend. In ieder geval nog geen ongi te bekennen
dan nu helemaal gefeliciteerd fee jij houd ons wel in spanning finally heb je geen drang om te testen ik hou het in de gaten hier ik ben zelf vandaag voor het laatst bij de verloskundige geweest voor controle heb al een afspraak bij de gyn in het ziekenhuis over 2 weken mocht er in de tussen tijd nog wel wat zijn dan kan ik de verloskundige nog bellen
Helaas vanmorgen witte test en nu net bruinverlies.. Zo gek want ik had echt weer Veel de zelfde klachten als vorige keer toen ik zwanger was.. waaronder diarree, wat ik normaal echt nooit heb... Nu dus ff een gigantisch baalmoment
Smiley, 't komt nu toch wel echt dichtbij hé. Finally, balen. Is het doorgebroken ondertussen of is er nog een kans?
ja het komt steeds dichter bij erg spannend allemaal ben al bezig met de tas aan het klaar maken wil graag klaar hebben staan je weet maar nooit finally zijn de rode duivels al helemaal door gebroken ??
Hee balen Finally Was je zo gegund. Ik mocht gister naar de ha bellen om te horen wanneer mijn eerste echo bij de gyn is. Ik zeg mijn naam en hij antwoordt jaaaaaa ik WIST dat ik iets vergeten was. Ook even een minibaalmomentje gehad. Ik wacht al van maandag om de datum van de eerste echo te weten. Over de middag mag ik nog 's bellen. Waarschijnlijk krijg ik dan 't antwoord dat ie net naar een patient moest en dat ik morgen nog es moet proberen grr
Heftig Madeline! Hoe gaat dat in zijn werk? En is dat niet eng? Ben zelf best bang voor naalden. Hier alles goed, 30 weken dus ik mag gaan aftellen. Er zit eindelijk schot in de babykamer. Op 1 muur na behangen, 2 muren zijn al roze, wordt helemaal gaaf. Maandag weer verder. Ondertussen nog vanalles regelen voor de bruiloft. Spannend!!! Fijn weekend allemaal!
Hou ook niet zo van naalden, maar heb weinig keus.. Bang voor het prikken ben ik niet, wel voor de bijwerkingen. Nog veel te regelen voor de bruiloft? Vieren jullie het groots? Halverwege augustus was het toch?
dat lijkt mij ook best een eng iets jezelf prikken maar het is voor een goed doel alweer 30 weken secretangel schiet bij jou ook alweer op en dan nog trouwen in de tussen tijd aankomende week belt het ziekenhuis met de datum voor de week er op wanneer ze de kleine willen gaan halen via kz dus voor mij niet zo lang meer alles is hier klaar voor de kleine meid