Dankjewel mama van daan! Heeeeel blij inderdaad. Ik hoop het ook voor je! Hahaha ja dromen mag, maar moet wel proberen realistisch te blijven. Ja ik voel me prima, ook echt helemaal niet zwanger! Ben wel misselijk en lage rugpijn, maar dat heb ik ook altijd net voor/tijdens de menstruatie, dus ik had verwacht dat dat eraan zat te komen.. Dus het voelt nog niet 'apart', maar wel heel speciaal natuurlijk.
DE LIJST(aangepast) Mamainthefuture - 26 jaar 2e kindje beginnen in okt/nov 2013 Micchan - 19 jaar - 1e kindje - ZWANGER Zoetje - 21 jaar - 2e kindje - beginnen in dec 2013/jan 2014 Adriana85 - 27 jaar - 2e kindje - beginnen in januari Liesken - 27 jaar - 3e kindje - beginnen in januari Alf - 36 jaar - 2e kindje - beginnen in januari 2014 rums - 25 jaar - 2e kindje - beginnen in maart SDenise - 24 jaar - 2e kindje - beginnen in eerste helft Maulona 23 jaar - 1e kindje begin 2014 Ytest - 25 jaar - 2e kindje- beginnen in maart Daenerys - 22 jaar - 1e kindje - beginnen in mei mamavandaan - 28 jaar - 2e kindje -beginnen juli/aug 2014 VeraW - 23jaar - 1e kindje - begin 2014 smiley80 - 33jaar - 2e kindje - begin 2014 bibi24 - 26jaar - 2e kindje - begin 2014 fidel2010 - 28 jaar - 2e kindje - herfst 2014 Aanpassen kan altijd e
Ikke nooit last gehad van kwaaltjes bij men 1e zwangerschap en hoop dat ook te hebben bij een 2e! Enige mindere was da hij al op 32 wkn geboren is dus dat is een punt waar ik wil aan werken bij een 2e gewoon alles doen om de baby zo lang mogelijk in men buik te houden
Ooooh dat lijkt me echt heerlijk, daar proost ik op! (Met mijn colaatje )(Drink sowieso geen alcohol hoor ) Oh ja dat lijkt me wel heel eng, als het kindje zo vroeg komt.. Weten jullie ook wat de oorzaak kan zijn, of dacht de beeb gewoon 'Nou is het genoeg!'?
Ik voel me nu wel een beetje schuldig, ik heb gisterochtend nog vrolijk ontbijtspek uit het pakje weg staan happen..
Ja iedereen was in shock toen ik op 31w6d ineens al mijn water brak. Int eerste ziekenhuis zeide ze da hi maar 1kg400 zou wegen en 42 cm dus ja das heel weinig e! Die hebben ons doorverwezen naar een UZ en daar met de ambulance naartoe gebracht echt scary. Daar een nacht id verloskamer geslapen met mijn man en smorgens ineens zonder dat ik echt felle weeën had gehad ineens 9 cm dus zo goed als klaar om te bevallen!! op 20 min was hij er dus zo een bevalling wil ik nog es opnieuw. Hij woog 2kg200 en 46 cm groot dus was nog OK zeiden de dokters en ademde zelfstandig dus dat was ook goed. Hij heeft er gelukkig niks aan over gehoude
Goedemorgen allemaal! Heb net even bijgelezen (7 pagina's ) Welkom nieuwe dames, leuk dat jullie meekletsen. Micchan, gefeliciteerd!!!!!!! Wat een leuke verrassing. Je testen zijn gewoon overduidelijk! Ben echt blij voor je (en jaloers natuurlijk hihihi). Geniet van de roze wolk waar je nu op zit.
Jij bent al wel een tijdje ver denk ik hoor, weekje of 3, dus 5 weken in theorie denk ik Leuk leuk leuk
Wooow ja, da's inderdaad schrikken, vooral als ze dan zeggen dat hij zo klein en licht zal zijn! Dat klinkt als een heerlijke (nouja, heerlijk is het vast nooit..) bevalling, kan me voorstellen dat je die bij de 2e ook wilt, en gelukkig vielen de lengte en het gewicht uiteindelijk mee! En wat fijn dat hij er niets aan heeft overgehouden! Ik was geloof ik zes of acht weken te vroeg, en was 49cm en 2490 gram.. Heb er (zover ik weer) ook niets aan over gehouden.
Oooh dat zou echt super zijn. Kan ook volgens mij net qua dagen.. Pffff ben echt benieuwd/zenuwachtig. Denk dat ik dan voor een echo kan net nadat we weer terugkomen uit Nederland. (Ik hoop dat de misselijk even over minimaal vier weken komt, want ik moet twee keer 19 uur in de trein hobbelen )
Ja mooi lijstje inderdaad! Ik zie heel vaak dat dames meeschrijven in een 'zwanger worden' topic, en zodra ze zwanger zijn verdwijnen. Ik heb dan altijd zoiets van 'Zijn we nu niet meer goed genoeg, ofzo?' Dus ja, ik blijf zolang jullie me willen hebben. Jullie zijn veel te gezellig
Leuk seg da je zo snel en ook onverwachts maar gewenst zwanger bent das iets wat elke vrouw wilt denk ik! Ik hoop dat het volgend jaar snel prijs is als we stoppen met het mirena! Als ik zwanger ben dan ga ik niet ALLES op FB zetten maar een gesloten groepje maken en daar alles posten en de mensen die willen meevolgen mogen erbij komen. En ja op de zwangerschapsforums zal ik ook wel blijven chatten.
Ja is echt helemaal super! Onwijs wennen, maar echt, whoaaa, wat voelt dat raar en gaaf zeg! Ik hoop het ook voor jullie! En de rest van de dames in het topic ook natuurlijk! Ik ga ook geen hele verslagen doen op Facebook hoor, haha. Ik zit in twee gesloten groepen waar ik wel dingen post, maar openlijk komt er denk rond de twaalf weken als alles nog goed is alleen een 'aankondiging'. Daar moeten ze het maar mee doen En het forum inderdaad!
Ik denk ook niet dat iemand daarop zit te wachten hoor, op uitgebreide zwschaps-details op fb. Dit forum is er toch juist voor om over die dingetjes te kletsen? Ik denk dat ik ook gewoon na de drie maanden een berichtje zou zetten dat we zwanger zijn, als het zover mocht komen. Niet meer, niet minder.
Haha ja precies! Kijk zou geen dingen schrijven als 'Oooooh, zo misselijk' of 'Oooooh, zo'n kramp in m'n buik', ofzo, maar echo's zou ik overwegen maar uiteindelijk toch maar laten. Denk ik. Hahahaha. Daar is dit forum voor inderdaad
Wow heb 10 pagina's terug gelezen! Welkom nieuwe dames! En Micchan gefeliciteerd! Onwerkelijk zeker dat je nu zwanger bent!
Micchan - 19 jaar - 1e kindje - ZWANGER Mamainthefuture - 26 jaar 2e kindje beginnen in okt/nov 2013 Zoetje - 21 jaar - 2e kindje - beginnen in dec 2013/jan 2014 Adriana85 - 27 jaar - 2e kindje - beginnen in januari Liesken - 27 jaar - 3e kindje - beginnen in januari Alf - 36 jaar - 2e kindje - beginnen in januari 2014 Kapitein - 23jaar - 1e kindje - begin 2014 smiley80 - 33jaar - 2e kindje - begin 2014 Maulona 23 jaar - 1e kindje begin 2014 bibi24 - 26jaar - 2e kindje - begin 2014 rums - 25 jaar - 2e kindje - beginnen in maart Ytest - 25 jaar - 2e kindje- beginnen in maart SDenise - 24 jaar - 2e kindje - beginnen in eerste helft Daenerys - 22 jaar - 1e kindje - beginnen in mei mamavandaan - 28 jaar - 2e kindje -beginnen juli/aug 2014 fidel2010 - 28 jaar - 2e kindje - herfst 2014 Aangepast. Ja, tis ook warm en dan hakt het er helemaal in!
@rums, ik was gister ook helemaal kapot van het werken. Zooooo druk, ik was om twaalf uur thuis, heb eerst nog tot twee uur op de bank geslapen omdat ik echt geen puf meer had om naar boven te gaan en te douchen. Zelfs geen zp meer gecheckt, nou dan ben ik écht wel moe hoor en hoofdpijn trouwens ook maar dat is van de warmte dat heeft iedereen wel denk ik. Wat de lijst betreft, Mag het woord zwanger in een andere kleur? Ik vind rood niet zo'n 'happy' kleur. Misschien roze? Het wordt wel al lekker druk iig! Gefeliciteerd met je zoontje! Vijf maanden alweer, gaat snel he. Hier een zoontje met diarree hopelijk was het alleen maar even de darmen legen en verder vandaag niks meer. Hij had vier poepluiers op 20 minuten en het aankleedkussen viesgemaakt... Dat is nog niet zo erg maar hij crepeerde van de buikpijn dat ik er haast zelf van moest janken