Micchan - 19 jaar - 1e kindje - ZWANGER Mamainthefuture - 26 jaar 2e kindje beginnen in okt/nov 2013 Zoetje - 21 jaar - 2e kindje - beginnen in dec 2013/jan 2014 Adriana85 - 27 jaar - 2e kindje - beginnen in januari Liesken - 27 jaar - 3e kindje - beginnen in januari Alf - 36 jaar - 2e kindje - beginnen in januari 2014 Kapitein - 23jaar - 1e kindje - begin 2014 smiley80 - 33jaar - 2e kindje - begin 2014 Maulona 23 jaar - 1e kindje begin 2014 bibi24 - 26jaar - 2e kindje - begin 2014 rums - 25 jaar - 2e kindje - beginnen in maart Ytest - 25 jaar - 2e kindje- beginnen in maart SDenise - 24 jaar - 2e kindje - beginnen in eerste helft Daenerys - 22 jaar - 1e kindje - beginnen in mei mamavandaan - 28 jaar - 2e kindje -beginnen juli/aug 2014 fidel2010 - 28 jaar - 2e kindje - herfst 2014 Aangepast.
Wow dat is wel heel veel! Hopelijk voelt hij zich snel beter. Zou het met het weer te maken hebben? Tijd gaat inderdaad zo ontzettend snel. Zometeen hem weer op de foto zetten.
@micchan wat leuk van je moeder haha. Wij hadden hier dat we naar me pa ging om een nieuw muurtje te bekijken (dat was de smoes) was me stiefmoeder er nog niet dus wij over dat stomme muurtje praten kont me stiefmoeder begint die weer over dat muurtje dus ik midden in een zin naar me vader toe.... Papa hoe vind je het als ik je opa ga noemen haha... Zijn hoofd echt geweldig! Is je vriend inmiddels bekomen van de schik? Ja we willen dat je hier blijft hoor veel te leuk! @mamavandaan pfff bij 32 weken vroeg hoor? Ow gewicht valt reuze mee! Vriendin van mij is bevalen met 40+4 en dat kindje woog 2690! Fijn dat hij er niks aan over heeft gehouden? Moest hij lang in het ziekenhuis blijven? @Fb ik heb gemeld dat ik zwanger was, wat echo foto's en wat buik foto's naar niet veel. @rums ja het is door lezen hier haha! En die warmte.... Gelukkig ren flink zwembad in onze tuin staan zie foto @adriana dan was je wel heel moe ja als je geen zp mee hebt bekeken arm mannetje misschien last van de warmte! Hoop dat het nu over is? Maken jullie ook elke maand een foto van de kleine? Wij wel (natuurlijk wel meer maar ook elke keer als hij weer 1 maand ouder is )
O heerlijk een bad! Waag me er zelf nog niet aan. Ben bang dat hij het niet leuk vind of te koud. Ja, ik heb ook elke keer een foto gemaakt. Als kwam ik op het idee een dag nadat hij 1 maand was dus dat is de enige die niet op de juiste datum is gemaakt. Maar het is zo mooi om te zien!
Ik wou het badje eerst vanmiddag vullen maar hij is nu niet zo lekker dus laat maar. Hij is ook niet echt een watterratje nu zitten we lekker binnen tv te kijken, erg he. Thomas de stoomlocomotief, vet leuk! Buiten 35 graden in de schaduw echt niet te harden dus. Vanavond gaan we bij vrienden eten, ben benieuwd wat we voorgeschoteld krijgen. Ik hoop stiekem bbq. @rums, je kan natuurlijk ook het babybadje buiten zetten! Hahaha mitf ik zie het al voor me, wil je het grote nieuws vertellen gaan ze steeds over dat stomme muurtje beginnen lol! Ik heb niet van elke maand een foto van de kleine, wel elke maand baby's eerste jaar van pauline oud ingevuld, natuurlijk ook met af en toe een foto. Hij heeft gelukkig geen diarree mee, ik denk dat hij het gewoon ff kwijt moest en nu kan die er weer tegenaan.
Ja, baby's eerst jaar vul ik ook in. Al heb ik het idee dat meisjes het misschien leuker vinden dan jongens. Maar vul hem gewoon in. En dan ziet hij maar wat hij er later mee doet. Fijn dat je zoontje van de diaree af is!
Veraw hier onder een andere naam. En ik zie dat het zelfs al is veranderd in het lijstje, wat goed! Wat een weertje hè meiden. Hele dag gewerkt en rest van net weekend ook nog. Even bikkelen dit weekend, volgende week nog 2 diensten en dan heb ik lekker vakantie. Micchan gefeliciteerd joh!! Volgens mij heb je geen cb meer nodig voor bewijs?? Zwanger is zwanger toch? Echt geweldig voor je. Je kon volgens mij al niet wachten en nu hoef je ook niet meer te wachten.
Dag meiden, Ik zou ook graag bij dit clubje mogen Ik ben 25 jaar en vl is 26 jaar. Ik loop al ruim 7 jaar rond met rammelende eierstokken, haha, en we hebben een maandje geleden besloten om komend Oud&Nieuw speciaal te maken door vanaf dan voor ons eerste kindje te gaan proberen! Tot die tijd heeft vl even tijd nodig om aan het idee te wennen. Maar ook ik zal deze tijd nodig hebben, maar niet om te wennen. Ik moet namelijk aan de slag met mijn gezondheid. Sowieso wil ik graag wat kilo's kwijt voordat we gaan proberen, en daarom eet ik nu gezond, sport ik veel en heb ik binnenkort een afspraak bij de dietist. Maar ik zal de komende tijd vooral bezig zijn met mijn mentale gezondheid. Ik ben namelijk herstellende van een depressie en heb ook last van angststoornissen. De afgelopen jaren heb ik in therapie heel hard gewerkt om te herstellen van beide aandoeningen, met goede resultaten. Nu wil ik graag aan het laatste beetje werken, zodat ik veilig een zwangerschap in kan. De verloskundige (tijdens het kinderwensspreekuur) raadde mij aan om, naast mijn huidige therapie, een consult te hebben in de POP-poli. Hier kunnen de artsen mij en mijn vriend duidelijk vertellen (en eventueel begeleiden) hoe wij ons zo goed mogelijk kunnen voorbereiden op een zwangerschap. Wij gaan de komende maanden keihard werken om ons kindje een goede start te geven! Vijf maanden klinkt nog zo lang, maar hopelijk zijn ze zo voorbij en kunnen we dan eeeeeeindelijk echt gaan proberen! Hopelijk duren die maanden nog korter door hier lekker mee te kletsen met meiden die precies weten hoe het is om te moeten wachten
Hoihoi, welkom Wat goed zeg dat je zo gezond bezig bent, en dat je zelf ook erkend dat je aan je problemen moet werken voordat er een kindje komt.. Hier ook moeten doen bij de eerste Top!
Ook psygisch.. Assertiviteit, angst, trauma, verwerking Dat weet niemand nog hier op t forum, maar goed, nu wel blijft toch binnen de muren van dit clubje hoop ik.
Oh sorry, misschien was mijn vraag ook wel een beetje te persoonlijk :s Maar wel bedankt dat je het wilde delen! Ikzelf vind het ook heel moeilijk om het zo op het forum te zetten, maar ik ga er ook vanuit dat het gewoon in het clubje blijft
Hallo dames!! Houden jullie het allemaal nog een beetje vol met het warme weer? Alle nieuwe meiden, welkom @ micchan: gefeliciteerd meid!! Wat een super nieuws, dringt het al een beetje tot je door? @ adriana85: Gelukkig maar dat je zoontje van de diarree af is. Kan ook heel goed door het warme weer komen hoor. Ik werk ik een kdv en ook veel kindjes met diarree deze weken. Maar goed laten drinken vandaag @ mamainthefuture: Haha leuk verhaal over je vader. Heerlijk zeg lekker zwembad! @ kapitein: Nog even een paar drukke daagjes op het werk dus. Ga je ook nog op vakantie of blijf je lekker thuis? @ mommyowl: Wat goed dat je daar allemaal zo bij na denkt, heel verstandig. En natuurlijk een super doel waar je het allemaal voor doet. Oud en nieuw is dan een heel speciaal moment he, echt een nieuwe periode die je in gaat. Zo zien mijn vriend en ik dat ook. Volgens mij moeten mannen altijd iets meer aan het idee wennen als vrouwen. Heeft mijn vriend ook, nu het dichterbij komt vind hij het toch wat spannend. Wat leuk is om samen wat documentaires te kijken, (in the womb) en baby winkels kijken, kom je al iets meer in de sfeer. Wat hebben jullie vandaag gedaan met dit mooie weer? Ik heb vandaag de hele dag gewerkt, maar dat was geen straf met dit weer. Ik werk op een kdv, en lekker de hele dag met water gespeeld samen met de kindjes.
Dank je Maulona! Ja, zo met Oud&Nieuw leek mij zo'n leuk idee! En het is ook zo'n duidelijke scheiding van oude situatie - nieuwe situatie, mooi symbolisch allemaal. Mijn vriend moet er inderdaad echt aan wennen. En daar moet ik juist aan wennen, haha. Ik ben er juist al jaren klaar voor, en ben er ook al jaren mee bezig met voorbereiden en inlezen e.d. Maar hij natuurlijk niet zo op die manier. Goede tip om samen documentaires te kijken, daar had ik nog niet aan gedacht. Zeker omdat hij dat eerst altijd niet wilde, maar nu dat hij meer interesse begint te tonen, denk ik dat hij dat juist wel leuk zou vinden. We willen sowieso minstens 1x per maand iets leuks samen gaan doen wat helemaal met baby's te maken heeft (zijn idee, de schat). Nog (meer) tips hiervoor? Bijvoorbeeld lezingen, beurzen, musea, etc etc etc?
Micchan - 19 jaar - 1e kindje - ZWANGER Mamainthefuture - 26 jaar 2e kindje beginnen in okt/nov 2013 Zoetje - 21 jaar - 2e kindje - beginnen in dec 2013/jan 2014 MommyOwl - 25 jaar- 1e kindje - januari Adriana85 - 27 jaar - 2e kindje - beginnen in januari Liesken - 27 jaar - 3e kindje - beginnen in januari Alf - 36 jaar - 2e kindje - beginnen in januari 2014 Kapitein - 23jaar - 1e kindje - begin 2014 smiley80 - 33jaar - 2e kindje - begin 2014 Maulona 23 jaar - 1e kindje begin 2014 bibi24 - 26jaar - 2e kindje - begin 2014 rums - 25 jaar - 2e kindje - beginnen in maart Ytest - 25 jaar - 2e kindje- beginnen in maart SDenise - 24 jaar - 2e kindje - beginnen in eerste helft Daenerys - 22 jaar - 1e kindje - beginnen in mei mamavandaan - 28 jaar - 2e kindje -beginnen juli/aug 2014 fidel2010 - 28 jaar - 2e kindje - herfst 2014 Welkom mommyowl! Goed van je dat je aan je gezondheid wilt werken. Hopelijk gaat je herstel naar wens! En ik heb je in de lijst gezet. @ Maulona Ik vind het echt k#t weer voor mij veel te warm. Ik zit dan ook voornamelijk binnen met een ventilator aan. @ Kapitein Op wat voor soort groep werk je? Als je het al geschreven hebt excuus maar er is ook al zoveel geschreven.
Oh en gefeliciteerd Micchan!! Wat fantastisch (en onverwachts) nieuws! (beetje jaloers nu, haha) Geniet er lekker van! @ warme weer: Ik heb vandaag heerlijk gezwommen. Helaas de rest van de dag last gehad van krampen, ben ongesteld geworden. Geweldig natuurlijk met dit weer... ahem...
@Rums: Thanks! Maar ik ben trouwens 25 En ik ben het helemaal met je eens over het weer, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeel te warm!!! Ik kan er ook heel slecht tegen. Eigenlijk alles boven de 20 graden is voor mij al te warm, haha.
Ik heb het veranderd. Zelf vind ik het veel fijner als het zonnetje schijnt en een licht briesje. En niet dat de mussen van het dak vallen.