Deze regel herken ik heel erg. Ik krijg pas hulp van een gyn als ik totaal 20 kilo kwijt ben, eerder gaan ze geen enkele onderzoek doen. Wij weten dus ook niet of we überhaupt in staat zijn om een kindje te verwekken, en die frustratie herken ik heel goed. En dat positief blijven denken vind ik ook enorm moeilijk.
@ Noddie: aaaah, wat een eigenzinnige dingen he 'lichamen'! Je kunt er geen pijl op trekken. Geeft misschien wel weer wat hoop nu je temp weer omhoog gaat! @ Hope and Faith: wat vreselijk als zulke dingen tegen je gezegd worden! Zou je gewicht echt de 'boosdoener' zijn waardoor je niet zwanger wordt? Ik geloof daar niet zo in... Lijkt me heel rot voor je als een gyn dat dan tegen je zegt! Sterkte meis! Nog 3 daagjes en dan ga ik een test wagen, als de ongi dan tenminste nog niet is op komen dagen. Op het moment ben ik daar even niet zo meer mee bezig. Er gebeuren in m'n leven deze week zulke heftige dingen, dat ik me super verdrietig en belabberd voel. Heb af en toe zulke heftige hartkloppingen van de spanning, dat ik bang ben dat m'n hart uit m'n borstkast springt. (Bij wijze van spreken ) Pfff en stress is natuurlijk een flinke boosdoener als je zwanger wilt worden. Bah, een beetje positiviteit kan ik wel gebruiken
niet alleen als je zwanger wilt worden MamaJo Maar dat weet je zelf ook wel denk ik. Ik persoonlijk denk niet dat het alleen mijn gewicht is. maar een opsomming van dingen... maar jah wie ben ik Ik denk dat of mijn hormoonhuishouding niet klopt (miss door het overgewicht maar persoonlijk denk ik van niet) of de zwemmers van mijn man. of misschien wel beiden
Ohh meiden me buik is echt opgezwollen en een beetje hard t word steeds spannender, nog steeds last van me tepels en veel plassen! en vreetbuien !!
gelukkig volgende week een beetje afleiding! anders kom ik die 2 weken niet door hoor haha tot 10 augustus! men vriend zen neefje van 6 jr komt logeren hopen op mooi weer kunnen we lekker ff gaan zwemmen en leuke dingen doen!
Ik weet natuurlijk ook nog niet waar het aan ligt bij ons maar soms denk ik er over na, wij zijn beide nog jong, alles zou toch gewoon moeten werken? Het zou ik 3 jaar toch wel 1 keer raak kunnen zijn, daarom vind ik het zo moeilijk, nog geen één keer! Zou er dan iets mis zijn met mij waarom het niet wil, ligt het toch aan m'n vriend? Misschien is het wel iets wat niet te verhelpen is? Soms is positief blijven denken wel moeilijk hoor, vooral als je mensen om je heen hebt die zwanger zijn, die net zijn bevallen. Mensen die ongepland zwanger raken of mensen die niet eens weten wat ze met hun kind aanmoeten! Kan hier soms echt pissig om worden, maar goed dat zullen de frustraties ook wel zijn dan . Pff, ik kan ook nooit iets normaal schrijven, tis direct weer een heel verhaal, haha .
En oh ja, m'n temp is vanochtend alweer naar beneden gegaan... Snap er af en toe echt geen hol van! Vannacht 3 keer badend in het zweet wakker geworden van een nachtmerrie m'n kussen was gewoon nat, hahaha. Wat lijkt dat dan echt in je droom he. Kan m'n temp daar ook aan liggen, aangezien ik vannacht een paar keer wakker ben geworden? MammaJo al last van kwaaltjes/dingetjes? Heb een beetje last van spraakwater geloof ik .
Hey Noddie! Kan me goed voorstellen dat je er zo over denkt af en toe. Wat temperatuur/nachtmerrie betreft... i don't kwait nait. Geen verstand van tempen... Maar wel weer maf dat ie weer omlaag is gegaan ineens. Nog 2 dagen... behalve af en toe wat ongi gevoel in m'n buik (of zullen het m'n darmen zijn? ik weet niet hoe het voelt als je last van je darmen hebt whaha) en weer wat dizzy, heb ik nergens last van. Baby heeft toch melk nodig, dus m'n borsten zouden dan toch al wel moeten groeien? In ieder geval pijn doen? Pfff. En dat doen ze niet.
@Lala: wat fijn die afleiding volgende week. Gezellig ook. Raar word je er soms van he, symptomen/kwaaltjes dingen!
Hey noddie jaa ik snap jou gevoel en gedachtens ook wel hoor! zou me ook kloten voelen als ik dat had maar je moet snel naar umcg toch? gelukkig maar! dan weet je in ieder geval wat! mamajo idd ik heb dat ook hoor dat gevoel in me buik! en word jou onderbuik ook al iets dikker?? en dat zit ik hier te praten over me kwaaltjes en dingen jeetje schaam me best wel hoor! ga voor iedereen duimen!
Ik zit met precies dezelfde gevoelens. Lijkt wel alsof we hetzelfde meemaken, alleen bij mij komt er nog bij dat ze me "nog" niet willen helpen. Ik hoop dat ze snel vinden bij jou wrom het niet lukt, en dat jullie snel hulp krijgen zodra het wel snel lukt.
Jazeker! Heb weinig hoop hoor, maar als het wel zo is willen we het zo graag zondag weten (zijn we officieel een jaar samen)! M'n NOD is maandag.
Hoi allemaal, wat een verhalen allemaal weer, en wat een spanningen voor NOD! MamaJo; hoe gaat het met de vervelende situatie privé? Ik hoop dat je wat positiviteit hebt gekregen? Ik kan me voorstellen dat stress negatief werkt op je cyclus. Hier bij mij ook even veel stress en spanning, loop tegen wat dingen aan. En inderdaad is mijn cyclus helemaal van slag. FertilityFriend (goede site!!!) blijft mijn ovulatie maar aanpassen.... ik weet het nu niet meer, zie wel wanneer ik ongi wordt. Dan beginnen we weer gewoon opnieuw!
Ik heb stom gedaan, getest, negatief. Juk, toch naar UMCG. Ga nu maar gauw op bed om het te vergeten, weltrusten dames.
Ach, was te verwachten he . Sowieso vreemde cyclus deze maand, FF heeft al 3 keer m'n ei aangepast, vanmorgen weer terug naar dag 16 omdat m'n temp wéér hoger was vanmorgen. Dus ik heb morgen m'n nod, tenminste daar ga ik nu maar van uit.
Ik twijfel of ik morgen ga testen. Heb vandaag last van m'n rug, en dat heb ik altijd voor ik ongi ga worden. Wel raar is dat ik vandaag ook toch nog een pietsie beetje last van m'n borsten heb.... en dat nog even vlak voor m'n NOD... vaag.