Hij loopt duidelijk op! Ik word enthousiast! Eigenlijk vooral OMDAT je niks voelt! Dat is zo vaak dat vrouwen niks voelen en het raak blijkt!!! Ik ben heel benieuwd naar morgen!
@woman Voor 8uur reageer ik niet dus alvast heel veel sterkte en succes morgen meid hoop dat het allemaal mee valt!! @mamalap Ik kijk uit naar je test morgen
Woman veel succes morgen! Ik heb nog steeds niet het gevoel dat het raak is Mariska, maar morgen is erop of eronder. We zullen zien.
@mamalap oh wat hoop ik het zo meid. Hrt lukt me helaas niet je foto's te openen. @woman heel veel suc6 morgen dikke digi knuff
hee meiden, hier even druk en afwezig geweest. Inmiddels alweer dik 30 weken zwanger en veel voorbereidingen gedaan, het vergt allemaal even veel tijd. Het hele weekend in Trouwerij feest gezeten. Vrijdag ben ik getrouwd met m'n man. haha klinkt nog onwennig. daarvoor veel voorbereidingen gehad en erg hectisch. Alles gelukkig nu weer rustig, en weer tijd om om het hoekje te kijken @mamalap; Wat toevallig dat ik terug kom en weer een oplopende tests van jou spot, super! Nu duimen we op knaltesten van een plakbeebje! Ik voelde ook niks in het begin, dus dat zegt helemaal niets! AAaahh ik duimm voor je! @Woman: Veeel succes morgen!! @Mariska: Hoe gaat jou zwangerschap? @Anoniemp&Angel; Hoe gaat het met jullie?
Omo wit. Met heel goed turen misschien nog een streepje. Maar dat is voor mij negatief. Dus hopelijk vrijdag of zaterdag ongesteld kunnen we door met nieuwe ronde clomid. Ik had het wel verwacht op de een of andere manier.
@woman nee dat meen je echt niet he? ik zou echt een ander ziekenhuis bellen en je verhaal uitleggen misschien dat die iets kunnen doen echt ik zou uit me plaat gegaan zijn daar vind dit echt niet normaal meid!!!
Woman what's gebeurd? Nu blijft het beetje gissen voor ons. In ieder geval iets niet leuk Voor de liefhebbers testen op een rijtje:
@mamalap10dpo is het duidelijkste al denk ik ook wel iets te zien op 11 maar stuk minder duidelijk Morgen weer??
Ja er stond zeker nog een streepje vandaag! Met blote oog redelijk zichtbaar. Maar hij moet oplopen! Haha. Zeker morgen nog 1 als die echt negatief is ben ik klaar voor deze ronde
Meiden ben geopereerd. Weer vocht in de buik..waar dat vandaan komt word onderzocht. Verklevingen zijn weg..en we kunnen starten ivf!!!
Gister was ik een btje erg wazig zie ik aan mijn vorige bericht..haha sorry!! Over 2 weken als goed het goed is.. 😄😄😄