@mariska lekker genieten meid mocht het raak zijn zal die eene avond uit niet uitmaken @mamalap hoe is het bij jou eigenlijk? al wat duidelijkheid? @woman dat is nogal een verschil zeg toch makkelijk vrienden in het ziekenhuis zie je wel! fijn dat vl mee kan
Mariska spannend hoor! Ik zou ook gewoon lekker genieten! Hopelijk is je temp een goed teken! Woman ooh stom hihi maar fijn dat je alsnog de 20e terecht kan, toch handig zo die connecties hihi Hoe is het met de rest?
@woman: Ow dat is dan wel fijn ja. Gelukkig maar. @Anoniempje : ik ben aan het wachten op de volgende afspraak. Voor de rest niks nieuws cd 50 en geen eisprong gehad. Laatste eisprong was 21 juni bijna 4 maanden geleden.
Ja ben ook super blij meiden. Maandag horen jullie meer!! En idd,heel fijn dat er familielid werkt in het ziekenhuis idd 😆
@Mariska : ik heb nog even zitten denken (ja dat doe ik weleens). Maar had jij geen korte lf van 10 dagen? Is jouw lf dan langer geworden? Vorige cyclus ook al 12 dagen.
@mamalap pff schiet ook niet echt op bij jou he meid @daen weinig nieuws hier vrijdag of zaterdag weer aan de opwekkers al komt het hele traject ineens wel weer heel dicht bij schrok er net even van toen ik dacht dat dat nog maar 2/3dagen is
Ja, ik denk onder invloed van de pregnyl. Gemiddeld is hij nu volgens FF 12 dagen. Heb net m'n tas klaargezet en tampons/mvb/De Pil erin gestopt, we wachten maar af! Fijne dagen allemaal, tot zaterdag!
Sorry mamalap, ik besef nu dat ik die foto erbij plaats dat het voor jou wel confronterend is dat ik van die korte cycli heb. Hopelijk na volgende week voor jou gelijk een start met de medicatie!
He nee joh doe niet zo gek! Daar heb ik geen moeite mee! Iedereen heeft zijn eigen dingen die men mee krijgt in het leven. Ik leef juist met je mee. Kan ik wel handelen Veel plezier! Ik hoop goed nieuws als je terug komt dat je de icsi kan overslaan.
Gisteren een iniminie beetje ongi maar met veel kramp dus het zal vandaag wel goed losbarsten. We genieten iig goed van het bier hier....zelf gebrouwen in die pub!
Mariska jammer meis. Gelukkig heb je het daar naar je zin en geniet je lekker! zo heb je tenminste ook wat afleiding. Gisteren naar de gyn geweest. Er is niks meer te zien dus ben weer helemaal schoon gelukkig. Zat er best over in dat ik nog gecurreteerd zou moeten worden. de vmk wijten ze niet aan mijn bm afwijking gelukkkig, ze zeggen dat ik prima in staat ben een zwangerschap te voldragen dus dat geeft mij wel gemoedsrust. Het is gewoon een aanleg foutje in de natuur, hoe pijnlijk het ook is. we hoeven geen menstruatie af te wachten maar mogen gelijk verder. we gaan er weer met volle moed tegenaan... hoe is het met jullie meiden?
@mariska balen meid. Knuff @dean fijn dat jullie meteen door mogen, wat voor behandeling? @hier erg emotioneel ondanks het nu toch opschiet duurt het voor mij gevoel te lang en heeft t te lang geduurd
Oh sorry. ik bedoel dat we zelf weer verder mogen proberen. vooralsnog zien ze geen reden om ons te ondersteunen erbij omdat we prima in staat zijn zelf een kindje te verwekken. Ik ben hier ook wel blij mee want zie de mmm nog niet echt zitten. Wat moet, moet natuurlijk maar voorlopig hoeft dat nog niet..
@daenerys : fijn dat alles schoon is en niks te maken heeft gehad met je dubbele bm. Ze zeggen dat je deze maand extra vruchtbaar bent. Dus wie weet. @angel: bah even alle emoties die eruit komen. Vervelend meis. Knuffel. @Anoniempje: hopen dat het snel doorbreekt, dan mag je de kuur stoppen toch?
Angel aah wat rot meid. Het valt ook allemaal niet mee. Je wilt graag een kind en als het dan zo lang duurt is het indd erg frustrerend! Dikke knuff meis! Anoniem knap van je meid dat je toch weer doorgaat ondanks alles. hoop dat je inspanningen snel worden beloond met een plakbeeb. @hier ben totaal verbijsterd. Ik ging vanmiddag nietsvermoedend naar de schoonheidsspecialiste voor mijn wimpers en zei alleen dat k benieuwd was wat ze ervan vond omdat ik een rotweek heb gehad en veel gehuild heb. ze is bezig en ineens zegt ze er komt nog een meisje. Ik zeg huh wat? Zegt ze weer je krijgt nog een kindje, een meisje. Totaal verbouwereerd en doorvragen hoe ze dat weet. krijg ik te horen dat ze paranormaal begaafd is en ze ook afweet van de mk. begint ze ook over mijn nichtje dat dat meisje die ze ziet niet mijn nichtje is maar mijn dochter. Ik heb nooit verteld dat ik een nichtje heb. ze wist me ook te vertellen dat ik hey los moet laten en verder moet gaan en het allemaal in mijn hoofd zit. De zwangerschap kan ook even op zich laten wachten. e afijn bij afrekenen begint ze ineens dat ik mijn steen echt moet reinigen zoveel negatieve energie. Het beklemd haar dat gevoel krijgt ze. ook drukt ze me nogmaals op het hart dat ik in het nu moet leven en moet genieten. nogal een raar middagje en totaal flabbergasted...
Das bijzonder daenerys! En ook echt wel even schrikken! Hoe kan ze dat toch allemaal weten he?! Pffff.... Aan de reiniging jij dus met je maansteen! T komt goed meis, xxx