Dankjewel allemaal! Angel achteraf sterk het gevoel dat die test gelijk had, de menstruatie was met veel minder kramp en sneller voorbij. dus denk dat ik al langer ben. De clearblue heeft met eind vd middag urine aangegeven 1-2 weken. Heb 3 testen gedaan allemaal positief! de digitale heb ik nog nooit positief getest dus hier helemaal happy! Woman: spannend meid, hopen dat de mri meevalt, gefeliciteerd met vl! Hier vieren we vant weekeend ook manliefs verjaardag en de mijne, toevallig!
Whaaaaaaaaaa dames! Check link in mijn handtekening! Ik vermoed dat mijn instinct toch gelijk had vrijdag. Ik denk echt dat ik er 1 gehad heb of het een goed ei was is natuurlijk wat anders, ik kan goed op 7 dpo ongesteld worden. Maar Who cares, ik heb er nog 1 gevonden! Dat is toch mijn derde in bijna 11 maanden tijd
Jazeker! Haha maar ik denk niet dat het zin heeft hoor. Als je op cd 53 nog een eisprong hebt is de kans groot dat het een bagger eitje is. Maar dat kan ik wel handelen. Hihi volgende week dinsdag terug en vind het gewoon leuk dat ik nog eentje echt van mezelf heb gehad
Mamalap ja snap dat je t gewoon fijn vind dat je er nog 1 van je zelf hebt gehad. Maar wie weet he alles kan!!
ik snap daar niets van mamalap maar zoals ik een beetje begrijp heb je een eisprong gehad ? spannend!!!
Miloena gefeliciteerd meis!! Geniet ervan!! Werd echt goed tijd hier en hopen op een plakker! Tis je gegund meid!! mamalap fijn dat je denkt een ei gehad te hebben ik hoop t voor je! woman fijndat je mri heb gehad. Wanneer krijg je uitslag?
Info avond was voor mij nauwelijks nieuws dankzij het forum en de mmm clubjes waar ik in zit. De pil kan ik gewoon doorslikken, des te eerder ben ik te plaatsen voor de hysteroscopie waarvan ik inmiddels overtuigd ben dat ik die nodig heb 😁, weg met die mini poliep! Dan 2 weken decapeptyl spuiten en daarna 2 weken decapeptyl en gonal-f of (ik dacht) menopur voor eicelrijping icm 36 uur voor de punctie weer een spuit met pregnyl. De pregnyl zorgt ervoor dat de eicel loslaat van de wand van de follikel en in het follikelvocht gaat zwemmen (anders kunnen ze ze niet opzuigen). Pregnyl zorgt er ook voor dat de eierstokken makkelijker aan te prikken zijn. Dan op de dag van de punctie semenanalyse en eitjes tellen. Bij te weinig semen, nog een keertje produceren (hoop het niet voor m'n mannetje!) en dan krijg je binnen een uur na de punctie te horen hoeveel eitjes er zijn. Op de dag van de punctie beginnen met utrogestan omdat m'n hormonen door de decapeptyl lam gelegd zijn en je dus geen eigen progesteronproductie hebt. 19 dagen na punctie = testdatum.....
Pfieuw wat een lang verhaal haha. Maar ik snap hem! Je hele cyclus wordt gestimuleerd door hormonen extern toegediend, daarom zelf ook geen progesteron! Maar voordat je met icsi begint een lichte ingreep. maar uh wanneer en hoe snel moet ik dan aan denken?
3 nov heb ik de water echo, als er echt een poliep zit zal die week daarna denk ik weggehaald kunnen worden? Of 2 weken, dus hopelijk daarna gelijk aan de decapeptyl!
Ow dat valt nog mee. Ik was al bang dat er weer maanden overheen ging. Dus duimen dat er geen poliep zit! Dat zou weer iets schelen.
Kijk allemaal goed nieuws! @Hier : weer belachelijk vroeg wakker. Temperatuur ondanks dat toch nog hoog genoeg voor na eisprong. Vorige keer na eisprong ook zo vroeg wakker. Pff als dat maar niet zo'n dingetje word, dan hoef ik niet meer te temperaturen. Dan weet ik aan het vroeg wakker worden of hij is geweest. En het is echt zo out of karakter voor mij, ben zo'n coma slaper, ik slaap overal doorheen en al jaren stipt rond 7.15 uur wakker. Maakt niet uit hoe laat ik ga slapen. Grrr
Heerlijk lijkt me dat mamalap! En jullie kleine wordt snachts niet meer wakker? Hier is t de laatste tijd echt belabberd, ik mocht willen dat ik zo lang kon blijven liggen Maarre: goed teken dus! Ik hoop het zo voor je!!!
Nou gelijk maar even gezocht op Internet. Hoge progesteron gehalte kan zorgen voor meer slapeloosheid. Haha dus echt symptoom voor eisprong Ja onze dochter lijkt wat dat betreft op mij coma slaper. Pas rond 8 uur wordt ze wakker. Even opscheppen ze sliep met 5 weken van 24 uur tot 7 uur en met 3,5 maand van 7 tot 7!