Hey meiden! Anoniempje morgen hopelijk meer duidelijkheid, ik duim echt met je mee! Kan me voorstellen dat het volhouden steeds moeilijker word en dat je eindelijk eens duidelijkheid krijgt hierin. Je gevoel gaat ook alle kanten op, begrijpelijk. Miloena; aah nee wat jammer!! sterkte meis! wat betreft het rustig blijven... na je uitleg kan ik me dat wel indenken, elke keer weer die teleurstelling.. Mamalap; je boft zeker met het mooie weer!! de 30e moet jij naar de gyn he? Ook spannend hoor. Mariska; oooh vakantie alweer om joh! zeker snel gegaan zeg! Voor jou komt het ook dichterbij de 23e. Heb je je al er een beetje op in kunnen stellen dat je deze fase in gaat? Woman; hoe was het op je werk? Beviel het? @ hier; niks nieuws te melden, heb alleen net mijn maansteen binnen gehad maar die moet eerst opgeladen worden in het maanlicht, wat een spirituele shit he achjaa.. baat het niet dan schaadt het niet. Vind het zelf ook wel een mooi sieraad om te dragen ondanks zijn betekenis. Morgen een bruidje opmaken waarvoor ik net alles heb klaargelegd, super veel zin in
Hee lieve meiden! Leuke,leerzame eerste werkdag gehad. Vanavond met mijn schoonmama en zussen in winkelen geweest en tapas gehad .. Hoe gaat het met jullie?
He miloena, niet leuk en al helemaal niet met zoveel kramp! Dan maar weer hopen op een snel ei! Daenerys, vandaag je ei? Of nog geen positieve ovu gehad? Ik heb ook eens gedacht aan een maansteen, om een of andere reden kam het er toen niet van, toch geloof ik dat het invloed heeft! Anoniempje, heel veel succes vandaag! Fijn dat je moeder met je meekan voor de support, het kan nog steeds dat jullie smurfje zich staande heeft weten te houden! Woman, klinkt als een geslaagde eerste dag met een mooie afsluiting! Hier is m'n temp nog mooi vlak op 36,8 dus vandaag rode duivels zal niet lukken ben ik bang, had best gemogen! Hoe eerder ongi hoe eerder we aan de volgende IUI kunnen. Voel me niet helemaal toppie: keelpijn, darmen op hol enz, dus hoop niet dat ik griep ga krijgen. Vandaag lekker een dagje werken op de 50+ beurs in de jaarbeurs, is weer eens wat anders dan in een winkel staan
@anoniempje : veel succes vandaag ik denk aan je. @Miloena : hè nee bah, het schiet inderdaad niet op. Wordt het toch het gyn clubje. @Mariska : tja als deze ronde helemaal geen kans is snap ik dat je ongesteld wilt worden. Dan laat de ellende maar komen en dan weer Door! @woman : fijn dat je eerste dag leuk was. @Daenerys : haha ik ben helemaal niet thuis in dat soort dingen, als ik zeg dat ik altijd een bèta meisje was dan weet je wel hoe nuchter ik ben, maar wie weet ik hou wel van open minded als het bij jou werkt misschien dat ik dan ook eens een poging doe. @Hier : vandaag weer naar huis, nog wel een week vakantie, maar beetje klussen een keer shoppen onze verjaardagen vieren. Gisteren uitslag uitstrijkje gehad van vorige week die was gelukkig helemaal goed! Nu op naar de 30e!
thnx allemaal ik laat het jullie weten erg slecht geslapen vannacht alles bij elkaar misschien 3 uurtjes nu wel kotsmisselijk dat word vandaag erg vroeg bed in denk ik
Anoniempje : Sterkte vandaag meid! Ben nu voor het eerst ongi sìnds ik de pil weer slik.. Zonder die erge pijn! Jeej ..ook geen stopweek!
nou mensen ik ga wer actief worden hier ga weer gezellig mee naar een nieuwe nod het hartje is gestopt met kloppen en was nog steeds 6w2d zoals alle andere echo's maandag bloedprikken dinsdag curretage
@Anoniempje: oh wat erg meid, de tranen rollen over mijn wangen na het lezen van je berichtje. Geen onduidelijkheid meer, maar ik had het je zo graag anders gegund. Hoop dat je snel weer zwanger mag zijn en dat het kindje het dan wel goed doet. *hele dikke knuffel*
@Miloena: ah, balen meid! @Mariska: veel plezier op de 50+ beurs en gefeliciteerd met je neefje. @daenarys: hopelijk gaat de maansteen je helpen. @Mamalap: nog even genieten van je weekje vakantie. Fijn dat de uitslag van je uitstrijkje goed was. Idd op naar de 30ste! @woman: Mooi dat je een goede eerste werkdag hebt gehad. De 24ste is gelukkig al lekker snel.
Ahh nee anoniempje wat ongelooflijk kl..te!! Zo vervelend! Er zijn ook geen andere woorden voor. Neem echt even de tijd voor jezelf om dit te verwerken.
Aahh wat rot anoniempje en das nog maar zacht uitgedrukt! Heel veel sterkte met dit verlies meid. Had het je zo gegund!! Dikke knuffel!
Kheyra : Ja gelukkig wel. De 24e horen we de datum dat we mogen beginnen met IVF 😄! Anoniempje : Nee..wat een k*t nieuws!! *hele dikke knuffel* maar wat mamalap al zei..neem de tijd idd..
dinsdag ff vragen wanneer ik weer met spuiten kan beginnen tot nu toe valt het me nog mee maar klap kan nog komen natuurlijk vandaag erg druk gehad al dat nieuws gesprekken vragenlijsten etc.
Hmm je was onze mascotte anoniempje! Nu gaat de fakkel weer over naar kherya, aan jou dus de taak volgende week een goede echo te hebben. Dus het begint toch een mmm clubje te worden. Lijstje: Woman 24 september horen voor ivf Mariska 23 september ook voor doorverwijzingen icsi Daenerys eind oktober begin november terug gyn? Angel ook oktober? Miloena begin november gynaecoloog? Anoniempje helaas ook weer spuiten En ik 30 september eerste keer gynaecoloog. Daenerys je had ons beter bij mmm clubjes kunnen inschrijven
Verschrikkelijk Anoniempje! Heel veel sterkte meid, neem je tijd inderdaad en geef toe aan je gevoel. Nou Mamalap, idd als je het zo opnoemt! Ach...we kunnen dan altijd nog aan beheer vragen om ons te verplaatsen...
WTF mijn temp op 11 dpo???? Zal ik een test doen? 4 dagen na eisprong (volgens FF) babydance gedaan En het is zo'n beetje onmogelijk dat ik zwanger ben gezien het zaad zo slecht is. Heb geen ovu's gedaan dus ik weet alleen m'n temp.... Ik ben bij m'n ouders en heb geen test bij me... Gister gingen we uit eten en ik was zoooo misselijk en duizelig (ben ik nooit, ik vind het eten van de Indo heerlijk) Afgelopen dinsdag mega buikpijn gehad waarvan ik dacht: jeetje: eierstok gedraaid ofzo? Dit zou toch wel raar zijn ofnie???
Wat zou kunnen is dat je temperatuur van cd 14 niet klopten en je ei toch gewoon op cd 15 gesprongen is. Maar dan zit je pas op 9 dpo. Ik zou nog ff wachten. Je had de ronde al afgeschreven dus maakt wachten tot dinsdag ofzo ook niks uit.
Nee klopt is ook zo....kan jij dat trouwens? Extra info: BMM zo hoog, nauwelijks te vinden en gesloten... Ik had gehoopt dat m'n temp vandaag zakte...