He meiden, even een paar dagen niet online geweest en veel bij te lezen zeg! Ik zie mooie echo foto's van hotsiflots en bamrenate! Fijn hoor meiden dat alles goed is met de kleintjes. En ook Elphaba en Avdy goed nieuws, gefeliciteerd!! Kunnen jullie het al een beetje bevatten dat het weer raak is? Hier afgelopen vrijdag opeens ongesteld geworden. Het was nog maar 30 dagen na mijn curettage en had het dus helemaal niet verwacht. Gelijk het ziekenhuis gebeld of ik dan al meteen op dag 3 met de Clomid mocht beginnen maar ze willen toch eerst volgende week kijken met een echo hoe alles eruit ziet. Baal er best wel van want had eigenlijk graag verder gegaan en deze cyclus weer een kans gehad maar dat is nu erg minimaal :x Ik ben dit wachten zo zat!
Vervelend Tammie Hier is er weer een einde gekomen aan mijn regelmatige cyclus grr... hoopte dat de curettage alles had gereset maar helaas Aantal dagen geleden was mijn ovulatietest een stuk donkerder dan nu maar nog niet positief. Kan het zijn dan ik mijn piek dan gemist heb? Was ook pas dag 9 ofzo
Niet opgeven hoor Loveexx! Als je er zelf mee bezig bent is ineens iedereen zwanger, vond ik ook vervelend. Ook al Gun je het een ander ook, je wilt het zelf ook zo graag! Ik vind het nog steeds heel onwerkelijk.... Inmiddels weet mijn familie het ook, en iedereen is super blij. Ik ben nog altijd bang dat het mis gaat...zal altijd blijven denk ik. Maandag naar de verloskundige, ben benieuwd wat ze over het Myoom zegt.... Ik maak me er wel zorgen om. Mijn beste vriendin is net bevallen van een prachtige zoon, helaas woont ze in Noorwegen...dus moet nog even geduld hebben om de kleine te bewonderen. Succes iedereen, blijf positief! Geniet lekker van het prachtige weer! Ik zweer trouwens bij de ovulatietesten van clear Blue, een Smiley of niet....die streepjes kon ik niks mee worden. Op marktplaats staan de testen vaak voor een goede prijs.
Ik ben ook nog elke keer bang. Bang dat ik geen kloppend hartje zie op de echo, bang dat ik ga bloeden. Al mijn mk zijn op een andere manier gegaan. Probeer afleiding te zoeken, lukt niet altijd even goed
Ik gebruik naast streepjestesten ook die roze van clearblue. Maar die is ook niet positief geweest... blijf nog maar even doortesten in november was mijn cyclus ook ineens langer en bleek ik achteraf zwanger, daar hou ik me maar even aan vast haha. Misschien komen die positieve gedachten wel door het mooie weer Het komt vast helemaal goed met jullie! Welke datums zijn jullie voor nu uitgerekend?
woow is dat een zwangerschapstest sandywich? wat een mooie streepjes! Love begrijp je gevoel heel goed.. als je even bezig bent om zwanger te worden en dat elke maand weer een maandje opschuift lijkt het zo oneindig te worden.. en lijkt de wens steeds verder weg en ongrijpbaarder! Na een jaar proberen zijn we naar onze omgeving hier wat opener over geworden. Aan goede vrienden en naaste familie hebben we toen verteld hoe dit voor ons was. Dit heeft ons enorm geholpen! En werd ik bijvoorbeeld geholpen op feetjes als er iemand onbenullig vroeg of ik nog niet aan kinderen wilde beginnen! Goed lang verhaal. maar wat ik eigenlijk wilde vertellen is.. dat openheid ons enorm geholpen heeft en ik daardoor minder last had van andere zwangere mensen! Hier hadden we woensdag een echo. ons kleintje was uitwendig niet te zien omdat mijn darmen er voor lagen. en Inwendig liet het zich niet opmeten. vrijdag zijn we terug geweest en toen liet ons kleintje zich meteen heel goed zien! zo fijn! Ik blijf het onwerkelijk vinden dat na 29 rondes en een miskraam het dan nu zo ver blijkt te zijn dat we er van mogen genieten! Langzaam komt het besef! 5 december ben ik ongeveer uitgerekend! hihi! Baby's zijn niet te plannen dat blijkt maar weer! Hoe is het met de andere meiden?
Lin dat is idd een zwangerschapstest! Een supervroege.. Dus ben nog erg bang dat het een Chemical wordt.. Ben nog maar 9 DPO.. Maar toch!!
Gefeliciteerd Sandywich en wat vroeg wow!! <3 Ik begrijp heel goed wat jullie dames bedoelen van het ''zien'' van andere zwangere dames, in de 11 jaar dat ik graag kinderen wou maar het niet kon vanwege overgewicht + pcos, keek ik ook heel anders naar zwangere vrouwen, niet dat ik ze het niet gunde maar wou het zelf zo graag en omdat ik dacht dat het bij mij nooit zou lukken stopte ik het weg en zocht mijn troost in eten en op een gegeven moment begon ik kinderen te haten kon ze niet meer zien ook mijn geloof moest er bijna aan geloven was boos op god, dit was een heel naar moment in mijn leven. maar wat het meest steekt waren vrouwen die hun kinderen mishandelden of verwaarlozen of nog erger vermoorden dat deed/doet heel veel pijn! Gelukkig gaat het hier heel erg goed, zo goed dat ik soms bang word zo van ''het is te mooi om waar te zijn'' mijn blaasontsteking is gelukkig over, en dinsdag heb ik weer een check-echo!! en mijn buik begint eindelijk te groeien opeens was die daar, ik draag heel hoog, voel ze nu schoppen tegne mijn maag aan, tegen de nietjes (au) van mijn maagverkleining Waar ik enorm tegen op zie is morgen: Tandarts, heb een enorm gat zitten in mijn kies die getrokken moet worden, maar ik twijfel heel erg over de verdoving, hier op het forum zegt de ene uitstellen zolang je geen pijn heb de ander zegt verdoving is geen probleem, je moet juist pijn voor zijn..dus heb een afspraak gemaakt en wil het uit de mond van de tandarts horen wat het beste is om te doen, maar man o man wat zie ik er tegen op niet de pijn maar of het schadelijk is voor mijn kleintjes..pfft Hoe is het verder met iedereen?
Wauw Sandywich! Krijg jij even een mooi moederdag cadeau Hopelijk loopt die mooi op, ik ga voor je duimen! Bedankt meiden ❤ het is fijn om afentoe even te kunnen klagen. De meeste mensen in onze omgeving (net als goede vrienden/familie) weten dat we een kindje willen en een MA hebben gehad.. maar sommige mensen zijn gewoon te lomp voor woorden afentoe Vandaag allemaal genieten van het mooie weer! Wel goed smeren hé
Dankjewel! M'n man maakt zich nu erg zorgen dat ik nog steeds wil gaan hardlopen zometeen in de hitte.. Ik zei al tegen hem: ik doe rustig aan, drink veel en als het te warm wordt ga ik wandelen! Heb er zo ontzettend zin in! Ben echt benieuwd hoeveel mensen daadwerkelijk meedoen vandaag aan Wings for Life. Over zwangere vrouwen zien.. Dat heb ik ook... Had het er nog over met m'n zwager vrijdag. Ik zag er weer 3 voorbij komen toen we op het terras zaten. Gisteren gingen we een stukje rijden in de auto. Overal stellen met een kinderwagen die een rondje liepen.. Gingen we ff lunchen.. Kwamen we voor een zwangere vrouw te zitten. Paar minuten later komt er naast onze tafel een zwangere vrouw zitten. Vervolgens loopt er weer een langs bij het terras.. Grrr!!
Zelfs nu ik zelf weer zwanger ben heb ik dat nog. Maar nu meer van hoop zo dat ik dat deze keer mag halen om zo te lopen.
Sandwich: gefeliciteerd!! Hotsiflots: een verdoving geeft geen problemen voor je tweeling. Het probleem zijn alleen sommige ingrepen waarbij er bacteriën in je bloed kunnen komen, en die dan ook bij de baby's kunnen komen. Je tandarts weet ongetwijfeld wat wel/niet veilig kan. Ik ben volgens eigen berekeningen 8 januari uitgerekend (maar ik vind het lastig, wat nu precies dag 1 van je menstruatie is...). Toch besloten om maar niet om een vroege echo te vragen, ivm de beperkte zekerheid die dat geeft. Morgen moet ik even bellen naar de verloskundige, om de eerste afspraak in te plannen. Verder vind ik het heerlijk dat het dit weekend zulk lekker weer is gelijk in een vakantiestemming
Gefeliciteerd Sandywich! Ik hoop dat de testen mooi oplopen en dat het een blijvertje is! Ik ben 24 november uitgerekend. Ik kan het nog steeds niet geloven! Vandaag bij de verloskundige geweest en een heel boekwerk aan informatie meegekregen. Was een fijn gesprek! Ik heb een enorm opgeblazen buik... Lijk wel 30 weken zwanger.... Hoop dat dat snel weer zakt. Ik ga ook geen nachtdiensten meer draaien, ben in de avond al erg moe, denk niet dat ik wakker kan blijven. Wat is het heerlijk genieten dit weertje!
wat fijn dat het gesprek bij de verloskundige goed ging BamRenate!! 24 november uitgerekend, maakt het allemaal weer wat echter, 2 maanden na mij <3 opgezette darmen is normaal die gaan verplaatsen nu, het weer is heerlijk nu ind was ik zo aan toe!!! Vandaag moest ik naar de tandarts en het is gebeurt phoe kies getrokken, maar ik dacht; 1 vullen en 1 trekken bleek dat ze beide niet meer te redden zijn dus over 2 weken mag ik weer terug pfft De verdoving mocht gewoon, was een speciale zonder adrenaline en het is nu al uitgewerkt gelukkig, napijn is nu beetje rot maar zolang ik het kan uithouden neem ik geen paracetamol, alleen het bloed zo veel..die smaak bleeh kleintjes maken het gelukkig goed heb ze alweer voelen schoppen Morgen weer check echo, daar kan ik altijd zo naar uitkijken Geniet van het weer allemaal xoxo
Loveex, balen dat je cyclus niet meer regelmatig is maar hopelijk is dit inderdaad een goed teken Sandywich, wauw wat een mooie test al. Gefeliciteerd! Ik ga voor je duimen dat ze oplopen. Bamrenate, super dat je een fijn gesprek had bij de verloskundige Nog nuttige informatie gekregen die je nog niet wist? Hotsiflots, balen dat ook die 2de kies er uit moet. Heb je daar veel last van? Misschien dat je die anders nog uit kan stellen? Wat zwangere mensen om me heen betreft, ik vind dat ook best lastig. Ondertussen al van meerdere vriendinnen om me heen gehoord dat ze zwanger waren sinds mijn MA. Ik hou me dan altijd wel sterk maar als ik weer alleen ben moet ik er toch even een goed potje van janken! Het voelt soms zo oneerlijk het is dan niet dat ik het ze niet gun maar gewoon zelf ook zo graag wil. Verder niet heel veel bijzonders hier. Zit nu op dag 11 van mijn cyclus maar mocht geen clomid gebruiken tot ik mijn gesprek bij de gyn heb gehad dus deze maand is dan alweer weg gegooid. Komende donderdag moet ik naar het ziekenhuis dus dan hoop ik dat alles er goed uitziet en ik weer verder mag de volgende ronde.
Ik heb geen last van die kiezen Tammie81 maar ze waren er beide zo slecht aan toe dat het in de toekomst echt wel pijn zou gaan doen en dan ben ik te laat, ontsteking etc das nog kwalijker ook voor de zwangerschap, heb nu napijn maar weiger pijnstilling te nemen, liggen doet meer zeer dan zitten, bloeden is wel minder. Ik kijk het even aan duurt het heel lang voor deze kies geneest dan stel ik die over 2 weken uit. Ik hoop dat donderdag de uitslag goed is zodat je weer gauw verder mag!! zal voor je duimen. xoxo
Verloskundige heeft net teruggebeld. Eerste echo staat op 27 mei. Kan zijn dat ik dan nog net geen 6 weken ben en dus geen hartje ga zien. Krijg sowieso vbij 8 weken een echo dus ik kon kiezen of ik bij 6 of 7 weken een echo wilde voor de plaatsing. Heb dus gekozen voor 6.. Ik hoop dat het de goede keuze is geweest.. Vind het ook zo enorm spannend. Ook gezegd dat ik me wel wat zorgen maak omdat ik nu al zo vroeg positief heb getest, nog voor nod enzo. Ze heeft me mooi gerust kunnen stellen en we gaan het echt stapje voor stapje doen.