Hoi meiden ik heb 17 april een miskraam gehad en heb nu sinds 2 daagjes wat slijmig bruinverlies soms als ik afveeg met plassen wat roze en daarna gelijk weer bruin......... Is er hier iemand die dat ook meegemaakt heeft en toen zwanger was? Heb kriebeltjes in mn onderbuik en erg pijnlijke borsten met donkere aders erop en af en toe een beetje een zeurend menstruatie gevoel. Ik wacht op jullie berichtje
nou 7 keer bekeken en niemand heeft antwoord en nee ik ga niet meer zo vroeg testen dat ik dan 4 weken zwanger ben ik wil pas testen als ik een stuk verder ben veelste bang dat ik weer een miskraam krijg.
Hoi meis, hmm spannend, ik heb het zelf nooit gehad, maar het kan natuurlijk heel goed een innesteling zijn...Had je dat bij je afgelopen zwangerschap ook? Succes, ik hoop dat je heel sne weer zwanger bent. Liefs, Selma
nou vorige keer had ik 2 dagen bloed dan weer bruin dan weer niks zo ging het na mn eisprong door ik bloedde meer dan dat ik niet bloedde zeg maar misschien heeft t toen al verkeerd gezeten?. maar omdat er heel veel praten over bruin verlies is normaal als het maar geen helder rood bloed is..... dankjewel!
Angiebaby, Ik zou je heel graag uit deze onzekerheid helpen, maar helaas kan ik dat niet. Het zou natuurlijk heel goed kunnen dat je weer zwanger bent, maar als je geen test wilt doen dan weet je dat uiteraard niet. Ik ben inmiddels ook geen fan meer van vroeg testen, maar nu zit je ook alleen maar in onzekerheid. Ik zou als ik jouw was na je nod toch een test doen, mocht je zwanger zijn en dan nog steeds bruinverlies hebben dan zou ik toch contact opnemen met de HA, zodat deze je uit deze onzekerheid kan helpen of je in ieder geval onder controle zet. Ze zeggen inderdaad zolang het niet helderrood is is er niks aan de hand ... ik hoop het voor je meid!
Moeilijk ... dan weet je zeker ook niet wanneer je eisprong is geweest? Kijk het dan even aan, als het van een innesteling is geweest verlies je 2 a 3 dagen bruin, zeggen ze. Een innesteling is ongeveer tussen dag 7 en 10, dus dan zou je op zijn laatst je nod volgende week moeten zijn. Ik probeer maar met je mee te denken hoor, misschien denken anderen hier anders over.
dankjewel als ik het begin van de miskraam aanhou zou ik vandaag ongie moeten worden en als ik het einde er van aan hou volgende week de echo vrouw zei houd naar de dag aan wanneer je voor het laatst niet meer hebt gebloed....
Ja dat is het ook, maar bij mij altijd een slecht teken. Bij mijn zwangerschap van mijn zoontje had ik juist geen last van bruin. Alleen 1 veeg beetje roze, denk innestellingsbloeding. maar goed toen dacht ik ook dat ik ongesteld ging worden :-$ kwartje viel toen niet haha toen had ik ook last van mijn boobs en nu niet. Weet alleen niet meer of dat al voor mijn nod begon of pas na mijn nod. Ik was er toen niet mee bezig meer, had al te veel tegenslag gehad (mmm)
Heey wat lief!! Nou het gaat goed hoor voel me toppie ik bloed heel raar hahaha beetje bruin verlies in maandverband....ga ik plassen dan helderrood een beetje met afvegen en af en toe een klein mini stolseltje dan weer gelijk bruin.....zo gaat t nu al voor de 3de dag voel me niet ongie ook geen krampjes wel pijnlijke borsten gisteren een beetje duizelig en net een klein beetje misselijk wel heeeel erg moe..... dusssss hahaha erg apart oja en temp blijft hoog heb normaal rond de 36,8 nu ruim iedere keer rond 37,1 37,2. hoeist met jou??