Hallo meiden even een vraagje tussendoor 21 maart heb ik mn paatste pil ingenomen 24 maart netjes mn pilongi dan zou ik afgelopen weerkend vruchtbaar geweest zijn zoals de calculator dit aangaf maar vandaag kreeg ik ineens spontaan een bloeding kan dit komen door een (latere) ei ? groetjes
Dat zou wel kunnen. Ik had afgelopen cyclus het idee dat ik zaterdagavond mijn eisprong had, ik had namelijk al een paar dagen wat buikpijn en die avond ineens wat steekjes. De volgende morgen had ik ineens een rode sliert in mijn afscheiding. En 14 dagen later werd ik ongesteld.
ik heb dit precies hetzelfde gehad. nadat ik ben gestopt benmet de pil. en nog een paar dagen erna paar druppetjes oud bloed. ( met slijm )
ja dat heb ik ook, t is ook wat bruinig de ene keer met afvegen en de andere keer weer helder rood, ook (ja sorry dat ik t zeg) het zijn ook allemaal brokkel stukjes en normaal is het gewoon een plasje zeg maar wel had ik vrijdag en zondag ontzettende steken aan de linkerkant van het weekend veel geklust en nu ineens een bloeding zit pas op dag 16 van de cyclus maarja ik wacht wel even af bedankt iig
Ik heb een beetje hetzelfde op dit moment. Ben vandaag ook redelijk ongesteld geworden terwijl dat pas 16 april moet zijn.En nog best veel ook! Gisteren wel flink ziek geweest, overgeven en diaree, van frambozen waar ik dus blijk niet tegen te kunnen. Ei was ook afgelopen weekend? Raar he? Testje gedaan: in ieder geval niet zwanger. Ik weet eigenlijk ook niet wat ik hiervan moet denken. Was in jan. al gestopt met pil maar vrij nog wel met condoom. Cyclus is normaal.
Hoi! Ben zelf iets eerder gestopt met de pil (15 janari)en op dat moment ging er een nieuwe wereld voor me open wat betreft mijn cyclus. Mijn nod kwam ineens op andere dagen dan ik voor de pil gewend was. Hij is nu eigenlijk wel weer regelmatig (26) maar de ongi is nog steeds niet wat het geweest is voor de pil. (niet te nauwelijks ongesteld/bruin bloed etc) kortom frusterend! Hoop voor je dat het alles bij jou redelijk snel weer normaal loopt.
Hey meiden bedankt allemaal voor het reageren Bij mij is het helemaal omgeslagen in een ongi k hoop wel dat het een normale cyclus gaat worden want dit was er maar 1 van 16 dagen maarja volgende week maar weer flink aan de klus hihi fijne dag
Ik had gisteren ook wat licht bruin slijm, terwijl ik vandaag een ovulatietest heb gedaan die positief aan gaf.Vraag me ook af waar dat licht bruine slijm vandaan komt. Het kwam wel direct na het klussen. Iemand misschien een idee?