Bokje maar goed! Wonder goed zo!! Soepje aan het opwarmen met boterhammetje, De kindjes zijn tv aan het kijken en dan erna slaaptijd. Ben curieus seg wat het zal zijn over een kleine 14 dagen
Even snel tussendoor reageren, reageer later uitgebreider. Lov, wat zie ik nou?!?!?!? Iedereen laten denken dat je op je ei wacht en dan ineens een streepje plassen op je zw test Voorzichtig gefeliciteerd meid, hoop dat je streepje snel donkerder wordt
haha idd al helemaal klaar. We hebben nu voor en achter een zitje. Nu alleen nog een wonder in de buik.
Hahaha wonder die had ik toch nog niet voordat ik überhaupt zwanger raakte hahaha... Lies ja we wachten maar af he......ik dacht doe eens gek haha
nee maar als je het gratis erbij kunt krijgen laat ik het niet liggen. Nu hopen dat er een wonder zit. Ben nu onwijs misselijk bah.
Lov wat een mooi streepje!! Jij maar denken dat je ei nog moest koen.. Hopelijk wordt ie snel donkerder!
Haha ja ik ben een man haha nee hoor gewoon een afkorting van de lange naam wel zo makkelijk. Hier weer op het wachtbankje en onwijs misselijk nu. Welkom yem. Wil je ook op de lijst? Dan heb je ik je nod, leeftijd, kindje 1,2,3? hoeveelste ronde? Lov lijntje wordt al wel duidelijker.
Hahahah idd Wim Klinkt goed Wim dat misselijk zijn.... En die testen zijn van gister en vandaag... dus mooie stijging als het hcg is!
Hey, net nog in je topic gereageerd.. ben je hier ook al Zijn die testen hierboven allemaal van vandaag?