Monicaa; welkom!! Voor jou ook spannend dus!! Rosa; hahsha hoezo met verkeerde urine ? Elisa; fijn dat het al beter gaat, snap het gevoel van je mond ! Had ik ook met het weg snijden van mijn kiezen blehhh Twirler ; aah wat leuk die reactie!!! Heerlijk zeg!! Wij hebben vAnavobd verjaardag van mijn beste vriendin. ( ze heeft alcohol vrije wijn gehaald haha, zij is diegene die het al weet Hebben besloten het toch onze ouders te vertellen! Gaan zo naar mijn schoonouders en gaan het dan vertellen met de sokjes. Ben zo benieuwd hoe mijn schoonvader reageert!! Die zeurt al 2 jaar om klein kinderen haha! Mijn vader en zijn vrouw gaan we het morgen middag vertellen en mijn moeder dondefdag als ze terug is van vakantie! En dan na de eerste echo de vriendengroepen. Ben zo opgewonden om het zo te vertellen tegeb me schoo ouders! Vooral om hoe mijn schoonvader zal reageren! Fijne avond allemaal!!
Welkom Monica! Spannend! Als je gaat testen laat maar weten! Haha Rosa daar ben ik ook benieuwd naar, wat is verkeerde urine? Super leuk Lilly om het je ouders en schoonouders te vertellen! haha kunnen jullie het blije nieuws ook niet meer voor jullie houden Veel plezier bij verjaardag van je vriendin ook! Twirler, lief die reacties! Wij hebben het vanmiddag ook tegen mijn schoonouders vertelt! Ze waren ook echt enorm blij! Schoonvader zei hele tijd, goh jeetje wat een nieuws ..haha.. Bij afscheid ook nog extra knuffel, super leuk om anderen ook zo blij te maken! We hebben ook al ons eerste cadeautje gehad van zwager en schoonzus, hele schattige kleine mini sokjes Kola, wat ontzettend balen! Hoop echt dat je lichaam je snel meer duidelijkheid gaat geven! Elisa, hoop dat het voor jou ook raak is in de komende ronde
Haha verkeerde urine klinkt wel raar! Bedoel urine waarbij ik dus een half uur van te voren gewoon heb gedronken! En het was rond een uurtje of 5. Leuk lilly en meisje! Lijkt me echt een heerlijk nieuws om te brengen! Geen idee hoe wij het zouden brengen! Welkom monica!
Gauw een bericht en dan ben ik naar bed haha! Me schoonmoeder moest huilen! Zoo blij was ze! Me schoonvader maakte een grapje over een reclame die op tv kwam over kinderen en toen kwamen we met het nieuws. Hij was ook zo blij, hij moest een traantje wegpikken haha. Zelfs ik moest huilen toen ik me schoonmoeder zo zag! De sokjes wil ze na de bekendmaking in lijsten haha! Verjaardag was wel leuk! Nu lekker naar bed! Ben op haha! Tot morgen !
Hoi meiden!! Even snel een berichtje, moet zo de auto in! Mijn solisten hebben wedstrijd dus ik mag een dagje coachen! Werd alleen echt kotsmisselijk wakker... Bleghhh. Dus ben nog ff rustig aan het opstarten. Leuk dat ze ook zo blij reageerden Lilly!! Heerlijk he? Monicaa welkom!! Sorry meiden reageer later op jullie andere berichtjes, heb even geen tijd om verder terug te lezen. Nou mijn bedrijfsleidster weet het ook... Ze wist dat we bezig waren maar wilde eigenlijk nog niks zeggen. Maar ze begin gisteren zelf over het feit dat ze weer een terugplaatsing heeft gehad... Zitten zelf al in lang ziekenhuistraject. Gelukkig hebben ze nu een dochtertje, maar ook de tweede laat erg lang op zich wachten Vond het zo hypocriet om dan nu niks te zeggen en over 7 weken ineens met het nieuws te komen. Dus heb het voorzichtig gebracht. Maar ze was zooo blij voor me! Echt ontzettend lief! We hopen nu heeel erg dat het bij haar ook lukt, dan heeft mijn baas een probleem als we tegelijk weg zijn hahaha. En zo lief!! "Zorg je we ff dat je genoeg drinkt vanavond?? Ookal is het druk" en toen ik weg mocht.. "Nee even een tosti mee in de auto. Wil wel dat je iets eet, want de laatste keer was natuurlijk voor je moest werken en das echt te lang" dus ik word goed in de gaten gehouden! Haha. Verder kwam mijn baas nog met het bericht dat hij het zoooo jammer vindt dat ik mijn eigen bedrijfje heb... Ze hadden me graag gezien als tweede bedrijfsleidster! Wow!! Doe het niet, want ik ben dol op mijn eigen bedrijf en straks ga ik natuurlijk veel minder werken! Maar dat weet hij nog niet.. maar vond het wel een enorm compliment! Nou ik ga snel proberen wat te eten... Fijne dag vandaag en tot vanavond!!!
Wow super lief Lilly! Echt heel leuk dat ze zo reageerden! Twirler, fijn dat je het toch al hebt kunnen vertellen tegen je bedrijfsleidster, kan ze idd beetje op je letten En heel groot compliment dat je baas je als tweede bedrijfsleidster had gewild, maar wel goed dat je voor jezelf kiest
Wat een leuke reacties allemaal! Wij durven het nog niet aan onze ouders te vertellen, inderdaad uit de angst dat het misgaat. Ik heb het wel twee heel goeie vrienden verteld (was ik niet van plan; ik vond in eerste instantie dat de ouders het als eerste moesten weten), want ik wilde er toch met hen over praten. Na de echo (3 maart) gaan we het de ouders vertellen... Rosa: gefeliciteerd!
Goedemiddag allemaal! Twirler ; ohh wat fijn dat je bedrijfsleider het weet! Fijn dat ze ook zo op je letten. Je lekker laten verwennen haha! Meisje; goed bezig!! Ik mag dinsdag beginnen met vullen haha! Maar als je vragen hebt hoe het in z'n werk gaat. Kun je het vragen ! Dat gesprek is heel leuk dus niets spannends aan! Haha. Eenanderenaam; ik snap het wel! Wij hadden het ook eerst tegeb 2 goede vrienden verteld en wilde met de eerste echo wachten om het te vertellen aan de ouders. Maar we hebbdb zoals je las toch besloten het gister aan de schoonouders te vertellen je moet doen waar jullie je goed bij voelen! We gaan het vandaag vertellen aan mijn vader en z'n vrouw! Ben zo benieuwd want die zou het echt niet verwachten! ( denk ik) haha! Hebben voor hun ook die sokjes om te geven.
Welkom M0nicaaa1989, gezellig dat je ook mee kletst! Wil je het lijstje hieronder aanvullen? 87Meisje, fijn om het te kunnen vertellen en leuk de lieve reacties! En ik hoop ook dat het deze ronde raak is Goed dat je je hebt aangemeld bij MvM, ben benieuwd hoe jouw ervaring is! Lilly ow wat schattig van je schoonmoeder, brengt toch wat emoties los. Geen lastige vragen op de verjaardag door de alcoholvrije wijn? Ben benieuwd naar de reactie van je vader en zijn vrouw! Twirler solisten?? En wat fijn van je werk, altijd goed te horen dat je enorm gewaardeerd wordt. En fijn dat je bedrijfsleidster nu ook een beetje op je kan letten Wanneer ben je ook alweer uitgerekend? (staat nog niet in lijstje ) EenAndereNaam kan me voorstellen dat je het toch ergens kwijt wil. Kola, 32 jaar, jan 2015 mirena eruit, ?? NOD , ronde 1, 3e kindje Rosa887, 26 jaar, jan 2015 pilstop, 21 feb NOD, ronde 1, 1e kindje SunshineM, 20 jaar, dec 2014 pilstop, 1 maart NOD, ronde 2, 1e kindje Gusto, 29 jaar, 13 maart NOD, 1e ronde, 3e kindje Fleurtjeeee28 , 23 jaar, feb 2015 mirena verwijderd, 3 maart NOD, Ronde 1, 1e kindje Milou89, 25 jaar, jan 2015 pilstop, ? NOD, ronde 2, 1e kindje Elisa86, 28 jaar, jan 2015 pilstop, 18 (?) mrt NOD , ronde 3, 1e kindje Zwanger: Lilly1989, 1e kindje, 25 jaar, uitgerekend: 22-10-15 EenAndereNaam (Hanneke), 1e kindje, 31 jaar, uitgerekend: 23-10-15 87meisje, 1e kindje, 27 jaar, uitgerekend: 24-10-15 Twirler, 1e kindje, 25 jaar, uitgerekend: ?
Me vader moest huilen! Hahah zoo lief!! En zoo blij is hij. Hij had niet verwacht dat het nu al zover zou zijn.. Hij dacht over 5 jaar of juist helemaal niet. Ze waren zo blij haha! We gaan nu uiteten met ze. Ze willen het vieren haha! En trouwens Elisa ; nee geen lastige vragen gehad haha! Niemand had het in de gaten hadden de alcohol vrije wijn in een andere fles gedaan want stond met koeien letters ; alcohol vrij op haha. Elke keer als hun nog geen nieuwe hadden ging ik bij vullen voor mezelf zodat aks er werd ingeschonken kon ik zeggen ; ik heb nog Hhaha
Ahhh wat ontzettend lief Lilly! Super dat je ook je ouders/schoonouders hier zo gelukkig mee kan maken he! Ben zelf ook heel benieuwd naar de reacties van mijn ouders, ga het ze volgend weekend vertellen Ik had vanmiddag verjaardagslunch van mijn beste vriendin bij haar thuis, had het haar vrijdag al verteld, dus de prosecco kon ik mooi laten staan, zonder vragen haha. Was gelukkig ook niet de enige die niets dronk, dus viel niet zo op Ze wilde eigenlijk ook alcoholvrije wijn kopen net als bij jou Lilly haha, maar ze was het vergeten, gelukkig is het bij jou goed gegaan Veel plezier met uiteten!
Goedemorgen dames! Zit vandaag op 5 dpo en heb echt een waslijst aan klachten/symptomen. Dit had ik nooit na me ovulatie!! Het is niet dat ik elk klein dingetje als klacht/symptoom zie maar deze zijn echt duidelijk aanwezig: - 2 en 3 dpo kreeg ik s'avonds super erge steken en krampen in me onderbuik en me onderrug kreeg ik een zeurende pijn. Heel vroeg maar niet geheel onmogelijk.. - Super moe, lig echt om 9 uur s'avonds al voor pampus op de bank met me ogen te knijpen. - Vaker plassen en constant gevoel hebben dat ik moet - Stemmingswisselingen en erg emotioneel - Droge ogen - Hoofdpijn. Van die rare lichte hoofdpijn blijft met vlagen komen. - Geen eetlust/nergens trek in, heb wel veel honger. Ik eet wel gewoon me normale eten maar heb constant honger. - Lijkt wel alsof ik dingen veel sterker ruik. Als aan mensen vraag of ze iets ruiken dan ruiken hun niets en ik wel. - Heb donkere kringen rond me tepelhof, viel me gisteren op en dat had ik nog nooit gezien! Wist ook niet dat het een symptoon was maar kwam er gisteren na wat google werk dus achter dat dat ook kan. Vond namelijk zo raar. - Vlagen van lichte misselijkheid. Het lijkt met de dag wel erger te worden. - Gevoel van zwanger zijn. Klinkt stom maar het voelt anders, niet van ik wil het zo graag want in me hoofd heb ik nog steeds van eerst testen en dan zien we wel. Maar me onderbewustzijn zegt je bent zwanger! Ook best irritant haha want wil het niet geloven voordat ik bewijs heb. Geen zin in een nog grotere teleurstelling. - Gisteren voor de gein eens me temperatuur opgenomen. Normaal zit ik rond de 37,.. Nu was die 36,5! Erg laag dus. Innestelingsdip? - Sinds gisteren heb ik het de hele tijd warm en koud. Grieperig gevoel.. Ik ga donderdag een test doen. Op 8 dpo. Ja best vroeg maar ik heb me mogelijke innesteling ook heel vroeg gevoeld.. Wie niet waagt... Hihi En als die niets zegt dan wachten we nog even tot me NOD of tot de rode duiveltjes komen.. Dan heeft me lichaam me wel goed op de proef gesteld maar is iets om volgende ronde weer rekening mee te houden..
Dat is inderdaad een hele waslijst aan klachten Fleurtje! Spannend! Klinkt wel als 'zwangerschapsklachten'! Maar als je op het forum gaat lezen, kan je lichaam je ook behoorlijk voor de gek houden. Hoop voor je dat het gewoon raak is! Hoe is het met de andere? Zijn er nog meer mensen die naar de volgende ronde kunnen? (voel me hier zo alleen )
Jeetje Fleurtjeee dat is inderdaad een hele waslijst! Maar 5 dpo is wel heel erg vroeg hoor!! En de echte symptomen beginnen door de hcg in je lijf en die wordt pas aangemaakt na de innesteling. Ik denk dat 8 dpo testen erg vroeg is. Mijn innesteling was pas op dpo 10. Temperaturen heeft echt alleen zin als je dat elke dag op het zelfde tijdstip doet voor je opstaat. Maar ik help je hopen!!! Gisteren lekker gecoacht op een twirlwedstrijd. Heb het zelf 18 jaar gedaan maar ben vorig jaar gestopt ivm de kinderwens. Dus nu lekker coachen, waar ik ook zoveel plezier in heb! Ze hebben het fantastisch gedaan! En ik was kotsmisselijk! Hahaha. Maar het ging goed. Zoooo moeilijk om je mond te houden. Ik ken ze zooo goed, die meiden en hun ouders. Vandaag lekker een dagje vrij en vanavond gaan we het mijn ouders vertellen!!! En daarna nog even training geven.
Ik denk dus dat me innesteling al op 2-3 dpo is geweest. Wat echt heel vroeg is ja maar niet onmogelijk.. Ieder lichaam is anders. Ik zoek symptomen niet op verder. Dan ga je echt van alles voelen, ik hou wel bij wat ik voel. Dingen die echt duidelijk zijn en niet eenmalig voorkomen. Dat ik vanmorgen een stijve nek had en kramp in me teen ga ik niet noteren hahaha. Wel heb ik die tepels en toen ik op 2-3 dpo die krampen had opgezocht. Want dat vond ik zo apart. Agh we zullen het zien. Enige wat kan zeggen of het zo is of niet is een test haha. En anders sluit ik misschien wel bij je aan Elisa86
Ik ben benieuwd Fleurtjeee, ik merk en voel nog niets aan mijn borsten en tepels trouwens. Echt alleen mijn buik en rug.
Hoi! Ik heb een vraagje of jullie dit herkennen. Ik zit vandaag op 5dpo (ongeveer want heb geen ovutesten gebruikt). Ik werd gister wakker met een enorm ddrukkende blaas, dus ik gauw naar de wc om te plassen. Daarna was het nog niet over! Ik heb de hele dag een drukkend gevoel op de blaas gehad met af en toe steken aan de zijkanten, vooral als ik moest lachen. Net alsof iemand op je blaas drukt wanneer je al nodig moet. Ik had ook ineens wit rekbaar slijm, terwijl ik mn eisprong al heb gehad, want toen had ik echt heeeeel veel doorzichtig slijm. Verder is het nu opzich goed maar nog wel veel plassen. Kan dat allemaal wel zo snel? Ik word er een beetje nerveus van..
Wil jullie allemaal niet uit een droom halen hoor. Maar ik had ook allemaal kwaaltjes.. Wist zeker dat het zwangerschapskwaaltjes waren! Nou 2 keer een tuurstreepje gehad, nu al 2 dagen OMO wit. Niks te turen! Ook temperatuur weer terug naar beneden.. Dus ik zit op mijn ongi te wachten....