Hahahaha gelukkig gisteravond nog geklust, maar denk dat we het vanavond ook nog maar even gezellig gaan maken.
Hier nog geen teken van een ongesteldheid.. Geen verdere bruine afscheiding.. Niets bij het plassen, niets bij het afvegen, niets op het maandverbandje.. Heb tot nu toe ook geen krampen meer gehad.. Maakt me allemaal zo onzeker. Weet namelijk zeker dat ik de 17de mei eisprong gehad heb. Ik heb die dag voor het eerst een ovulatie test gedaan om half 12. Rond 3 uur voelde ik duidelijke krampen en steken. Om half 5 nog een keer getest (2 uur niets gedronken want dacht dat ik juist me piek nog moest krijgen en wou daarom zo ie zo nog een test doen rond die tijd) en die is duidelijk lichter. Ook was me slijm die dag heel erg rekbaar.. Dus durf bijna wel 100% zeker te zeggen dat ik toen me ei gehad heb. Dan zou ik dus gisteren ongesteld moeten worden... Maarja... Kan het dan alsnog dat ik positief ga testen? Omdat die gisteren omo wit was... Heb de 26ste s'avonds krampen gehad en een felle steek. Dat zou me innestelings kunnen zijn geweest maar dan lijkt me dat ik toch nu wel positief zou testen.. Die onzekerheid toch wil iets.. Ongesteld worden of een positieve test in handen.
Dokter even gebeld, op aandringen van vriendlief. Vanmiddag een afspraak. Omdat ik de laatste tijd vaak heel erg moe ben en me vriend vind dat gewoon niet gezond. Is het ook niet.. Maar kunnen ze gelijk testen op zwangerschap haha! Als ze bloed gaan prikken..
Ik denk echt dat je je lijf gewoon de tijd moet geven Fleurtjeee. Bedoel het niet vervelend... Maar dat duurt gewoon even. Mijn eerste cyclus was ook 35 dagen. En kijk naar Kola. 50 dagen... Dat kan. Vind dat je er nog steeds erg mee bezig bent. Nogmaals niet vervelend bedoeld he? Echt niet. Maar je kwelt jezelf echt op deze manier. Daar word je ook moe van...
Snap wat je bedoeld Twirler, dankje . Ik lig nu nog steeds in bed en dan ga ik liggen nadenken en malen.. Probeer er echt niet mee bezit te zijn en ging beter totdat me ongesteldheid uit bleef haha.. Gisteren dus.. Maar je kan na je eisprong toch niet een hele lange periode hebben zitten? Afijn ik ga eens opstaan want anders slaap ik vanavond weer niet en ga ik weer teveel nadenken. Straks naar de dokter en dan hoor ik het daar allemaal wel. Daarna boodschappen en dan is hopelijk me vriend een keer vroeg klaar op z'n werk.. Beetje gezelligheid. Van het weekend komen me ouders langs dan heb ik veel afleiding! Super veel zin in! Ze komen vrijdagmiddag al dus lekker lang weekend.
Ga lekker uitgebreid koken of zo fleurtjeee, haal een mooie bos bloemen voor in huis.... Zoek lekker afleiding wat je vrolijk maakt
Vanavond een lekker hapje en drankje, kaarsjes aan, romantische muziek en dat gaat helemaal goed komen!
Haha ja ik haat koken maar je brengt me op een idee! Ga een appeltaart maken! Me ouders komen vrijdag en die zijn er gek op! Dat kan je wel zolang goed houden toch in de koelkast?
Ja hoor Fleurtjeee dat gaat prima tot vrijdag met appeltaart!! Goed idee!! Probeer het van je af te zetten, makkelijk gezegd he? Maak er een leuk weekend van!
Fleurtje, ik bedoel het echt niet vervelend maar ik denk toch dat je het iets meer los moet laten. Snap dat dat heel moeilijk is maar op deze manier maak je jezelf alleen maar gek!! Waarschijnlijk heeft je lichaam gewoon veel langer de tijd nodig om z'n eigen cyclus op te pakken en vermoeidheid kan daar ook door komen. Je lichaam is nu hard aan t werk zodat alles straks zelf kan draaien, zonder pil of spiraal of wat dan ook.. Rustig aan oke?
Fleurtje je testen zijn nog best licht vind ik van die dag! Tenminste, ik ben ze van mij donker gewend! En ik moet ook eerlijk zeggen dat ik de afgelopen drie/vier dagen ook steken had bij m'n baarmoeder en eierstokken dus toen dacht ik ook vaak: zou hij nou misschien springen? Maar het bleef zich herhalen dus één steek wil misschien niets zeggen. Misschien dat hij daarna pas is gesprongen? Ik ben het wel een beetje eens met Twirler dat je nog steeds erg veel er mee bezig bent! Wat overigens heel erg begrijpelijk is, maar er zó veel mee bezig zijn dat je er ieder uur van de dag mee bezig bent schiet je niets mee op eigenlijk en maak je jezelf echt alleen maar gek! Ga inderdaad lekker een taartje bakken of iets doen met vrienden! Komt goed! Misschien niet nu, maar wie weet volgende ronde!
Ik heb zo van die dagenen momenten dat ik er echt elke minuut aan denk.. Dit was weer z'n opvlieger. Lijkt wel beetje op het weer nu haha, de ene keer schijnt de zon en dan opeens regen en zelfs hagel net! Beetje zoals ik ben.. Maja zo ben ik nu eenmaal en zal niet veranderen vrees ik Moet straks wel langs de dokter van me vriend dus dat doen we maar gewoon. Die zit toch om de hoek dus dat scheelt. En verder laat ik het wel gewoon weer voor wat het is (voorlopig waarschijnlijk maar hoop het nu langer vol te houden...) Heb de appeltaart spullen al in huis gehaald net en hopelijk is me vriend beetje optijd thuis dan kan ik nog ff langs de intratuin met de auto voor wat vrolijke bloemetjes en plantjes haha is eigenlijk wel een heel goed idee!
Misschien ga ik ook maar even een tijdje van het forum. Niet voor jullie hoor want jullie zijn super om me te kletsen maar ik denk dat het me hierdoor ook er teveel mee bezig hou. Als me ouders er zijn dan heb ik toch geen moment voor het forum dus is een goede afkick mogelijkheid hahaha. Zodra ik weer beetje rustiger ben. Me ongesteldheid is geweest of me test alsnog positief is (wie weet) kom ik weer terug met jullie kletsen. Hoop snel natuurlijk! Maar heb even tijd nodig om niet elke keer de woorden zwanger, ovulatie, dpo, testen, krampen, NOD enz enz tegen te komen denk ik. Dat zal me ook wel rustiger maken, heeft 2 jaar terug ook gewerkt toen ik hier kwam maar me vriend uiteindelijk er nog niet klaar voor was.. Toen heb ik het ook los kunnen laten dus moet dit ook wel lukken
Je hebt nu in ieder geval alles een keer ervaren in je cyclus dus volgende maand ben je daar misschien ook rustiger onder (werkt bij mij namelijk wel erg goed!). Ik ben heel erg benieuwd wat er uitkomt bij de dokter. Als je toch nog hebt besloten hier even te blijven, laat je ons weten wat er uit komt? Succes!
Net terug van de dokter. Denk zal jullie nog even bij praten haha De dokter zei dat ik me menenstuatie van de 12de aan moet houden als eerste cyclusdag. Ik zei maar is dat geen onttrekingsbloeding dan. Waarop ze beetje een wisselvallig antwoord gaf, beetje ja en beetje nee. Toen ik zei dat ik vermoedelijk me eisprong had op de 17de zei ze dat het wel heel snel is maar niet onmogelijk. En van ovulatietesten moet je niet uitgaan want ze zei dat die niet altijd betrouwbaar zijn.. Als ik nu dan al zwanger zou zijn dan is het testen nog wat vroeg zei ze. Want dan kunnen de waardes erg laag zijn. Ze zei dat ik nog gewoon even moet afwachten (wat een verassing haha) en over een week nog eens moet testen als ik nog niet ongesteld ben. Eigenlijk het gene wat ik ook dacht en de vermoeidheid kan komen doordat me lichaam weer alles zelf aan het oppakken is en ook met hormomen enzo. Dus dat kan er allemaal bij horen Het is toch een fijn idee het ook even van een dokter te horen allemaal en ik ga gewoon ff rust nemen van alles en test volgende week gewoon nog een keer als er niets is.
Milou ja klopt! Vorige week Fleur ga inderdaad leuke dingen doen! Ik moet zeggen dat ik er momenteel totaal niet aan denk! Misschien ook omdat ik in een "saaie tijd" zit nu. Ben van het weekend weer weinig online want heb 3 (!!) nachtdiensten. De middagen gebruik ik om bij te slapen.