Geen of zo weinig mogelijk brood/pasta/witte rijst/crackers ed. En in plaats daarvan meer groenten/bonen/quinoa/bruine rijst ed. Vervelend meid dat je ziek bent. Afvallen is natuurlijk lekker, maar niet de bedoeling op deze manier.
Nee hier voel ik me ook niet goed bij. Je wordt op laatst slap en bent snel duizelig. Dit is niet de manier. Bedankt voor je reactie. Ik was al geminderd met koolhydraten. Maar je kunt het dus beter helemaal stoppen begrijp ik. Ik ga vol goede moed door. Voor juni wil ik er nog minimaal 6 kilo af nu. En dan zonder ziek zijn. Maar er heerst ook veel op het moment.
Hierbij een goed recept voor de verbranding van buikvet: smoothie (als ontbijt) met blauwe bessen, sojamelk, banaan, havermout, geschaafde amandelen, honing en kaneel. Sowieso is de combi kaneel en honing goed voor buikvet, gewoon door je yoghurt of smoothie! Probeer daarnaast eens speltcrackers, die vullen goed! Ik ben veel kilo's afgevallen door een smoothie als ontbijt te nemen en daarnaast alle volkoren producten te vervangen door spelt (brood, crackers, pasta). De gluten in spelt zetten niet zo snel om in suikers, gluten van gewoon brood doen dat wel. (google maar eens)
Nee ik vind het ook heel lastig om voor te houden. Vooral brood omdat het zo gemakkelijk Is als lunch. Ik raad het ook niet per se aan, maar gaf antwoord op je vraag Je bent goed bezig!!
Ah je bedoelt natuurlijk dat ziek zijn niet de manier is. Wat hierboven over gluten wordt gezegd ben ik het ook wel mee eens. Het Is en beetje een hype, maar ik merk wel dat ik die granen beter verwerk en me minder opgeblazen voel. En heb minder snel honger.
Sta nu stil eens kijken wat we daar aan doen. Ik weet dat dit punt steeds komt. Maar ben wel al trots op wat ik heb bereikt.