Nou, ik ben benieuwd of er meer dames zijn die op het moment in een ronde zitten waarin ze "nergens meer van uit gaan" Gewoon zo'n ronde dat alles tegen lijkt te zitten maar waarvan het tegendeel nog niet is bewezen Ik zal beginnen.... -ronde 18... waarom nu wel en die andere ronde's niet? -buikgriep vlak voor mn ei -tempkaartje waar geen peil op is te trekken (vals gespeeld door 1 fictieve temp in te vullen om die felbegeerde kruis te krijgen -Manlief aan een ab kuurtje tijdens mn eisprong... ook beroerd dus hij heeft 1 x moeten klussen van mij Al met al dingen waardoor ik deze maand totaal geen hoop heb (tot nu toe dan, he?) Ik heb zelfs vanmorgen niet meer getempt omdat ik er voor deze ronde klaar mee ben... ik zie wel.... Wie nog meer zo'n "nergens van uit gaan" maand??? Is eens wat anders dan zo'n "hoop-volle-symptomen" topic
Hier nog iemand die nergens meer vanuit gaat. Ronde 10, wel ovu testjes gebruikt, en met ei geklust, maar verder niet veel geklust. Rondom ei wat grieperig. Nu 7 dpo, geen enkel symptoom. Ben er veel te veel mee bezig en daarom vind ik dit wel een leuk topic!
Hoi Pien25... Al die dingen die tegen zitten zorgen er wel een beetje voor dat je met beide benen op de grond blijft staan he? Maar ik zit op 5 dpo dus mezelf gek maken kan nog komen. Ook al grieperig? Volgens mij heerst het... Ik ben er ruim een week niet lekker van geweest. Geen koorts maar wel een iets verhoogde temp. Vandaar dat mn kaartje zo'n rommeltje is. Ik ben benieuwd of we nog meer "volgers" hebben
Ik doe mee! - ronde 12 - ei kwam eerder dan verwacht.. Dus de vraag is hebben wel op het juiste moment geklust.. (Cyclus voor het eerst gevolgd in de fertiliteitskliniek) - geen kwaaltjes afgezien van pijnlijke borsten (maar die heb ik elke cyclus) - temperatuur die op en neer lijkt gaan (ben niet helemaal consequent met tijd geweest) - rond eisprong ineens heel snotterig Succes dames!
Welkom Eefjeh! Oh das ook balen dat je ei vroeger was als verwacht! Ik heb dat de eerste 5 maanden gehad.... te vroeg gestopt met klussen want mijn ei bleek toen tussen de 18-20 dagen te zitten met een cyclus van 28 toen. Ik kwam daar achter toen ik ging tempen. Wij hebben maar 1 x geklust, 1 dag na de positieve ovulatietest. Niet echt iets om trots op te zijn haha!
Oohw waar het wel niet goed voor is om te tempen of ovu testen te gebruiken! Al moet je alsnog een gelukstreffer hebben.. Wij hebben 1dag voor de positieve ovu test geklust en 1dag erna.. Soms ben je er gewoon even klaar met al dat "verplichte" klussen rond je ei toch? Je doet het wel met een doel, maar dat is het hem nou juist.. De spontaniteit verdwijnt een beetje.. Helemaal als je niet lekker bent wordt het echt een "moetje"
@Eefjeh... dan moet het met het klussen wel goed zitten Ja, inderdaad... als je niet lekker bent is het sowieso niet zo leuk. Achjaaaa.... we zullen het wel zien. Jij nog een paar dagen!
Oooh, die herken ik! Maar dan niet zozeer omdat alles net ff niet goed getimed was oid, maar meer zo'n gevoel van: neeeeh.... dit wordt em niet. En dat gevoel trekt nu door naar, hm... neee. Dat wordt em de aankomende rondes helemaal niet meer! Lekker weer .
@cyntje78 met beide benen op de grond is toch wat moeilijker dan gedacht vind ik. Voor de buitenwereld lijkt dat waarschijnlijk wel zo bij mij, maar ondertussen maak ik mezelf in m'n hoofd helemaal gek. Ik ben al een week wat grieperig maar t zet niet echt door. Dochter is vandaag flink ziek geworden. Die veranderingen in het weer doen ook niet veel goeds (al is het nu natuurlijk wel prachtweer!) @eefjeh het is precies dat idee van die gelukstreffer waar ik zo de balen van krijg. Natuurlijk moet de natuur z'n werk doen enzo, maar het zou fijn zijn als het nu dan toch eens lukt. Volgens mij zijn wij vrouwen niet gemaakt om te wachten Zo, genoeg geklaagd!
Zo nou net vanochtend negatief getest met clearblue indicator, wel voorgevoel dat het negatief zou zijn ja en dat 5/6 dagen voor nod ja ik weet het ik verklaar mezelf ook test gek maar kan er niets aan doen, heb de moed al opgegeven op naar ronde 6 na 4 miskramen word het steeds moeilijker om nog hoop te hebben ik heb sinds 2 dagen zn last van mn buik doet echt pijn en ik voel me stront ziek griep ziek maar ik ben niet ziek of ten minste niets te zien aan buitenkant ik voel me zooooo moe heb nergens zin in, en gisteren in de auto kwam er wat water naar boven ik dacht echt moet overgeven, maar geen pijnlijke borsten ook niet misselijk alleen een gevoel van me maag als of die vol zit terwijl ik niets heb gegeten, en heb overal zichtbare vel blauwe dikke aderen ook bij mijn ene oog en droom net voor het wakker worden alsof het echt gebeurt is. toch vermoed ik dat deze dingen door te veel stress komt moet eerlijk toe geven ben er echt veel mee bezig. volgend week ben ik op vakantie dus als het niet doorzet toch maar testen tijdens vakantie. en anders denk ik echt van kom maar op met die ms word echt kwaad op mezelf geen idee waarom ahahaha
@mnurse ah, toch balen! Ook al ga je er niet vanuit, stiekem blijft er toch hoop. Nou heb je natuurlijk wel heel vroeg getest, dus het zou nog kunnen. Je hebt in ieder geval genoeg symptomen. Maar je weet t; we gaan nergens vanuit!
@pien25, Ja ik baal echt, en elke rond word het steeds onwerkelijker dat je een positieve test in handen zal hebben, ik snap mezelf niet hoor normaal met andere dingen denk ik altijd logische al weet ik wel als er niets in mijn buik zit dan zit het er na een paar dagen ook niet ahaha en toch elke dag testen testen en nog is testen, en begin die symptomen ook niet meer te geloven al weet ik dat ik ze wel heb ik ben heel hard aan het ontkennen op dit moment. Hoop voor jou dat je een positieve zal hebben deze ronde
Ik doe ook mee!! Weliswaar pas ronde 2 na mijn curretage, maar ik geloof nog niet dat ik een regelmatige cyclus heb.. Ik ga er dus maar van uit dat het niet raak zal zijn.. Sterkte voor alle meiden die er al zo lang voor bezig zijn!!
Ergens blijf je toch altijd hoop houden, al ga je er vanuit dat het weer niks wordt. Totdat je weer ongesteld wordt zit je in onzekerheid.. @Mnurse, 5/6 dagen voor nod testen is inderdaad wel een beetje aan de vroege kant Maar dat de test nu negatief was, zegt dus ook eigenlijk nog niks.. Ik ga voor je duimen! Voor iedereen natuurlijk!! Er komt een dag dat wij ook een positieve test in handen hebben Nu ga ik genieten van de zon en mijn mannetje.. Beetje afleiding zoeken... Het is vandaag tenslotte onze trouwdag! Dames succes en geef de moed niet op!
@Eefjeh, gefeliciteerd met jullie trouwdag! geniet er van. ja veel te vroeg natuurlijk maar dat komt denk ik doordat ik 1x 5 dagen voor nod positief had getest(miskraam 8w) in de avond zelfs. ik sta ook op het punt om de volgende ronde niet verder te gaan en even stoppen, misschien is het niet weggelegd voor ons zo denk ik steeds meer en meer. Hoop voor jouw ook een mooie positieve test
@eefjeh gefeliciteerd met jullie trouwdag! Wat een heerlijk weer is het hè! Ik heb vanmiddag lekker met m'n dochtertje in het zwembadje gelegen. Dat is nog eens afleiding zoeken!
Zo, ben ik weer! @Mnurse... dat is inderdaad nog aan de vroege kant hihi! Maar het kán nog he? Klachten waardoor je dacht "laat ik eens testen"? @Eefjeh... fijne dag gehad?? Nog een gezellige avond! Het weer heeft iig goed meegeholpen. @Claudia88... welkom! Wat balen dat je nog geen normale cyclus hebt gehad na je curetage. Sowieso erg naar dat je een mk hebt gehad.... knuf! @Pien... hoe ist? De dag goed doorgekomen? @Hier... ik zit nu 6 dpo en nergens last van. Net heerlijk een uur gesport en toen had ik wel heel eventjes kramp in mn bm. Maarja, moet ook steeds mn billen en buik spannen pffff... Jullie allemaal al vakantieplannen?
hey meiden ik kom ff tussendoor en vertrek weer haha maar wilde ff zeggen dat ik van deze ronde ook geen hoop meer had en voila ik ben dus wel zwanger.... Dus het KAN wel denk ff een oppepper voor jullie en hoop dat jullie snel posi testen! liefs
Nou zal ik dan ook maar... Ronde 13.. Zie mijn handtekening en dan weten jullie hoe ik er over denk haha Deze ronde veel wisselende diensten manlief en ik zelf ook.. Ook nog eens bonje.. ja hoe krijg je het voor elkaar als je elkaar bijna niet ziet.. Nu wel al 3 dagen misselijk.. (denk dat mijn ei rond dag 14/15 is geweest,Banner heb ik op het gemiddelde gedaan) Sinds vanmorgen lichte kramp.. beetje boob pijn.. Maar zooooo geen vertrouwen.. Ik denk dat ik volgende week gewoon ongi word.. Dat wachten bleh
Daar ben ik weer Gisteren een lekker dagje gehad, genoten van het warme weer en elkaar Bedankt dames! Hoe gaat het nu bij jullie?? Hier verwacht ik elke keer dat ik ieder moment ongesteld word. Meestal heb ik een korte lf (10/11dagen), maar soms ook wel eens wat langer.. Heb mijn ei op dag 16 gehad. Tot nu toe nog niks.. Ik haat dat wachten! Nog even geduld dan maar. Xlizzy welkom! Ruzie met je man is nooit fijn.. Maar ik merk ook dat ik niet altijd lekker in mijn vel zit en dan heb je toch vaker ruzie. Succes!