Dames, Sinds gisteren mijn vruchtbare dagen maar ik ben al een paar dagen vereerd met de griep :x Ik slik hierdoor veel asperine's en vraag me af of het kwalijk kan zijn voor de vruchtbare dagen, de innesteling ect? Vroeg me dit ineens af, geen idee waarom ik dat denk eigenlijk
Slik je asperine's of paracetamol?? Ik weet dat paracetamol namelijk geen kwaad kan. Maar van asperine's weet ik het eigenlijk niet :-S Vervelend he, als je je precies tijdens die dagen niet lekker voelt.
Ik ken mensen die zijn zwanger geworden tijdens een griep, ikzelf heb een latere eisprong gehad door de koorts. Ben normaal heel stipt en nu 2 dagen later ....... was even spannend!!
Hihi Gnif. Ja leuk is het als je tijdens een warmte aanval sex hebt haha. Moet zeggen het werkt voor even best goed Je voelt je wat beter, maar daarna haha. Direct buikpijn s'nachts en misselijk. Als het goed is dan ben ik vandaag op zijn vruchtbaarst. Heb het uitgerekend met van die calculators... Doe niet aan ovulatie testen want als je het om de dag doet is het toch prima? Slikte veel paracetemol , alleen gisteren ook 2 x ibruprofen... Vandaag nog niks gehad op vitamine en foliumzuur na
Brufen moet je sowieso proberen niet meer te slikken. Paracetamol mag 6x per dag en als je veel last hebt af en toe een uitschieter naar 8x. Dat zei toevallig laatst mijn huisarts, toen had ik hele erge keelpijn. Ik doe ook niet aan testen, reken het ook via zo'n calculator uit en rond die tijd wat meer aan de slag haha. Beterschap en succes!
Er zijn mensen die aspirine slikken voor een goede innesteling. Dus het lijkt me niet dat dat een slechte invloed heeft. Maar dan wel echte aspirine volgens mij. Denk dat de rest ook geen invloed heeft, heb het ook gewoon geslikt voor mijn nod