Wat fijn zeg!!!! Ik blijf duimen voor maandag! Tmoet gewoon goedkomen!! Vanmorgen digi gedaan: 2-3 weken!! Whiehoe! Dat klopt idd Al 7 dagen weten we dat we zwanger zijn! Op naar donderdag! Hoe gaat het met de anderen?
@Themar: ohh wat slopend dit! Maar wel goed nieuws dat het hcg verdubbeld was, dat geeft goede hoop! Ohh meis, ik hoop zo dat jullie morgen een mooi rondje in je baarmoeder zien! @Suuskie: goed dat de digi dat aangaf Ik heb deze keer geen digi gedaan, maar ben benieuwd wat ie had aangegeven haha. Streepjestesten waren echt heel donker. @All: nog 2 nachtjes slapen en dan de echo. Vind het zooo eng! Wat Suuskie al schreef, je durft er bijna niet meer vanuit te gaan dat het goed gaat. Bang om weer die klap te krijgen. Moeilijk om positief te blijven door die angsten. Maar we tellen door, we weten al 11 dagen dat we zwanger zijn
@Themar: ik denk aan je meis! Hoop morgen op supernieuws. @ALL: vandaag een half uur lang flinke steken in mn bmm gehad. Echt doodeng, want dat had ik bij de buitenbaarmoederlijke zwangerschap dus ook. Hoop echt dat dit normale steken zijn, maar ohhh ik vind het zo eng! Zwanger zijn is al heel eng, maar die angst of het weer buitenbaarmoederlijk is is zooo heftig/zwaar/eng. Hoop dinsdag echt een mooi rondje in mn baarmoeder te zien zitten. Dan kan ik daarna 'gewoon' gaan zenuwen.
Dreamer ik duim voor je... Ik word ook met de minuut banger Bij mijn buitenbaarmoederlijke zwangerschap voelde ik niks gewoon de normale kwaaltjes dus super eng Ben steeds zo bang dat t toch niet goed gaat pfff Themar veel succes zometeen! Ik duim me blauw hier!
Themar, hoe is het gegaan vandaag? Was er iets te zien op de echo? Wat was je hcg? Ik hoop echt op goed nieuws meis! @Suuskie: nog aan het tellen hoeveel dagen je het al weet? Jij hebt donderdag de echo toch? @All: heb de zenuwen! Morgen om 12 uur de echo. Probeer mezelf maar voor te houden dat de kans dat het goed zit groter is dan dat het weer op de verkeerde plek zit. Maar er echt in geloven is moeilijk. Dus hopelijk morgen een hele grote angst minder!
Themar ik ben ook zo benieuwd! Dreamer: spannend morgen! ik duim voor je! Die kansberekening hou ik mezelf ook voor ja.. alleen er zijn nog zoveel andere dingen die fout kunnen gaan.. zucht.. Weet alweer 8 dagen dat ik zwanger ben! Voel me trouwens slecht vandaag... mn darmen spelen enorm op, geen echte diaree maar zo voelt het wel, ben al 10 keer geweest, echt klote op werk.. en mn maag draait af en toe om.. en ik zweet enorm en heb volgens mij ook koorts.. Ik heb dit trouwens al af en aan de laatste 2 weken dus denk dat het echt met mn zw te maken heeft.. Donderdag even vragen hoe dat zit!
Zo eindelijk het verlossende woord: JA de zwangerschap zit IN mijn baarmoeder. Grote zwarte vlek gezien, hcg weer bijna verdubbeld. Pfieuw wat een last viel er van onze schouders. Begon spontaan te huilen. Foto zal ik straks ff uploaden. 5 oktober de volgende echo, de volgende stap: een kloppend hartje. Jullie duimen heeft geholpen. Dreamer, succes morgen. Nu ga ik ook voor jou heel hard duimen! Suuskie, dat wat jij beschrijft heb ik ook al bijna 2 wkn. Me gewoon niet helemaal fit voelen, toch? De afgelopen dagm maakte het er ook niet beter op. Sterkte en ook mijn duimen draaien voor jou!
Aaaaaah lief van je. Weet je dat ik dat niet eens heb gevraagd... Komt 5 oktober wel. Ik gok een week korter dan we dachten, dus nu 5 weken en nog wat... Net weer acu gehad, kon heerlijk ontspannend. Heb wel af en toe kleine krampjes in baarmoeder, zal zeker aan 't oprekken zijn..?
Ohh Themar, wat was ik blij toen ik je berichtje gisteren las! (via foon, maar kan daarmee niet reageren) Kippenvel. Gefeliciteerd meis! Nu kan je lekker 'gewoon' gaan zenuwen. Gok dat je ongeveer evenver bent als mij dan Ik hoop dat wij straks ook een mooie zwarte vlek in mn baarmoeder zien! Vind het zooo eng.
Ik ben ook met m'n gedachten bij jou Dreamer. Hoe laat is de echo? Duimen voor onderstaand resultaat:
@All: 95% zeker dat ons wondertje in mn baarmoeder zit! Foto staat in mn album. Het kan een reactie van mn lichaam zijn en dat het dus alsnog buiten mn baarmoeder zit. Ik moet dus goed in de gaten houden dat ik geen klachten krijg die daarop wijzen. Maar voor nu ziet het er goed uit Nu volgende week vrijdag weer echo. Dan moet er een vruchtje te zien zijn en dan kunnen we 100% zeker zijn dat het kindje in mn baarmoeder zit. Moet nog een afspraak maken bij de gyn, maar twijfel voor wanneer ik dit moet doen. Zou het liefst voor maandag een afspraak maken, dan zou er ook al een vruchtje te zien moeten zijn. Maar weet niet of ik dan een afspraak kan krijgen.
Whieeeee wat fijn om te horen!!! Volgende week weer, nu dus aftellen elke week! Spannend hoor! De spanning begint hier ook zn top te bereiken Wat een goed nieuws!
Oh wat fijn Dreamer, super gerustgesteld. Op naar de volgende fase! Kan je foto trouwens niet zien....?
Suuskie, heeeeeel veeeeel succew morgen! We gaan voor een zwart vlekje in je bm! Zet 'm op! Hoe is het met jou Dreamer? Hier alles goed. Heb enorm last van darmen, door opgeblazen gevoel is m'n buik opgezet. Ik lijk al 3 mnd zwanger joh Sinds gister ben ik ook al begonnen met 2x daags m'n buik in te smeren met bbbb creme van vsm. Heb van eerste zwangerschap geen stiemen en dat wil ik graag zo houden. Ben erg moe en veel last van tepels en borsten, lijken al een maat groter! Jeuh, hahahaha. Nog een weekje spanning voor de volgende echo... Heb trouwens deze echo vergeleken met de echo van 5 wkn van m'n dochter en deze heeft een grotere vruchtzak.. En m'n schoonmoeder denkt dat het 't tweeling is... Omg, we zullen zien! Nu lekker bankhangen, fijne avond dames. Laat je het gauw weten morgen Suuskie?
Thanks!!! Ik moet erna door naar werk dus hoop snel op zp te kunnen plaatsen! Hier ook n 3 maanden buik alles opgeblazen pfff ik kan het echt nie lang meer verbergen!! Oe leuk n tweeling ik hoopdat ik n tweeling krijg! Ik laat jullie weten hoe het ging! Truste alvast