Fijn @Nena84 ! Ik ben ook ongesteld.. Maar ik ben sinds m'n laatste miskraam elke 2 weken ongesteld... M'n lijf is duidelijk helemaal van 't padje. Ik ben vrijdag naar de huisarts gegaan - eindelijk, heb 't weken/maanden uitgesteld - en er was een vervanger omdat mijn eigen huisarts voor langere tijd afwezig is. Dit gaat heel egoïstisch klinken, maar wat was ik verschrikkelijk blij!!!! Wat een ongelooflijk lieve, begripvolle arts was die waarnemer!!!! Ik moet heel eerlijk zeggen, toen ie me uit de wachtkamer kwam ophalen, dacht ik "Nee he, een man. Kom ik zo met m'n miskramenverdriet aanzetten bij een MAN", maar hij was fantastisch. Wat een begrip en inlevingsvermogen. Alles wat de gyn niet wilde laten checken aan bloedwaarden, wat ik wel heeeel graag wilde (B12, D, foliumzuur, methylmalonzuur etc) heeft hij aangekruist op 't prikformulier, en ik heb een verwijzing op zak voor psychische hulp. Verwijzing voor Gent durfde hij niet aan, daarvoor wist hij als invaller te weinig, daarvoor moet ik echt nog even naar de gyn bellen. Maar mijn hemel wat een fijne man. Ik wil eigenlijk overstappen naar zijn praktijk!
Gewoon doen!!! En goede en fijne huisarts is zo belangrijk!! wanneer ga je prikken? En krijg je de uitslag?
Ik heb ook de verwijzing uiteindelijk van een waarnemer gekregen. Fijn dat je je zo gehoord voelde en dat er hulp komt.
Wat goed van je!! En weetje, ik heb al vaker ervaren dat mannen soms veel begripvoller zijn dan vrouwen (niet altijd natuurlijk), weet niet waar t dan door komt, miss omdat sommife vrouwen "te weinig hebben meegemaakt" om het zich echt viir te kunnrn stellen en dan toch denken te weten hoe t voelt. Er zijn ook botte horken natuurlijk, maar die ben ik nog niet tegengekomen in de tijd dat ik mijn verhaal deed en ook niet tijdens deze zwangerschap. Dus t kan echt! En ja overstappen mag natuurlijk, ik zou daar zeker over nadenken als ik jou was!
Hee meiden, Ik ben een tijdje stil geweest, en met reden. Ik wil jullie heel voorzichtig laten weten dat ik zwanger ben. Ben nu 4+1 weken en de testen lijken goed. Ik ben enorm nerveus, en heb momenteel nog meer lastige dan vrolijke momenten. Hopelijk kan het vertrouwen groeien na een goede echo. We mogen 8 januari langskomen (dan hopelijk 7+2). Dit kindje is zó gewenst, het is ontzettend spannend voor ons allebei. Ik hoop dat de kerst wat afleiding kan bieden. Tegelijk ben ik bang dat iedereen het dan echt metéén doorkrijgt (geen alcohol, geen kaasjes en rouw vlees, enzovoorts), en blij gaat lopen doen, terwijl het voor ons dus bepaald geen relaxte tijd is (dat weten zij niet). @Siamara Wat fijn dat je ervaring goed was! Ik heb ook positieve ervaringen met mijn mannelijke huisarts. Hij is zelf een jonge vader, ik denk dat dat helpt. Ps: onderste test van vanochtend (heel vroeg)
@PieterKonijn Gefeliciteerd, hele spannende tijd. Hopelijk kunnen jullie er toch wat van genieten, en is het snel 8 jan en hebben jullie een mooie echo! Het is jullie zoo gegund!
@PieterKonijn Wat een mooie oploop van testen! Hopelijk biedt de kerst jullie voldoende afleiding. Ik ga duimen voor een goede echo begin januari!
Oh wauw @PieterKonijn gewoon weer zwanger! Je bent in ieder geval goed vruchtbaar, hopelijk blijft dit kindje bij jullie na alle ellende van afgelopen tijd. Wij zijn vrijdag aan de beurt voor de intake in de kliniek in Duitsland. Mijn ongesteldheid is dan voorbij verwacht ik. Ik hoop dat ze met een mooi plan komen. In NL gaf de arts aan dat het moeilijk ging worden, dus hopelijk zijn ze in Duitsland positiever.
Bedankt meiden! Het is enorm spannend, maak me steeds druk om vanalles. Tilde een uurtje terug de kat op en die begon ineens te spartelen, had daarna last van mijn rug. Meteen weer bang: onee te zwaar getild? Echt alles staat op scherp nu. Was het maar 8 januari... dan wisten we tenminste meer. @Nena84 Succes! Ook spannend voor jou!
Heel spannend. Maar hopelijk een stap dichterbij onze grootste wens. Snap dat je bezorgd bent, het is ook niet niks. Heb je 8 januari je eerste echo?
Hi lieve meiden Ik lees nog altijd stilletjes mee Maar zeg ook eerlijk dat ik weer niet teveel bezig wilde zijn met mijn miskraam en deze groep (on) bewust ook beetje ontweek. Ik ga alweer ronde 6 in na de geboorte van onze zoontje. Begrijp soms niet waarom het zo lang duurt.. Ik was altijd zo snel zwanger. Van 1 'oeps' momentje. Besef ook steeds meer door mijn bbz 6,5 jaar geleden dat ik ook maar 1 eileider heb na de geboorte van mijn dochter. Ik vraag me soms af wanneer ik mezelf moet laten onderzoeken of alles wel ok is daarbinnen? Daarnaast heb ik ook heel onverwachts een sollicitatie en weet ook niet zo goed of ik dat zwanger worden dan wel moet doorzetten nu. Hoewel ik ook niet te lang wilt wachten. Weet ook natuurlijk niet hoe lang het gaat duren en of het nog ooit gaat lukken.. En of ik de baan krijg Ik merk dat ik ermee bezig bent en rationeel twijfels krijgt en dat helpt ook niet. Ik lees mooie verhalen van prille zwangerschappen en ook verdrietige. Hoop dat 2020 echt een goed jaar wordt voor iedereen met gezonde bolle buikjes en kindjes in ons armen
Hee Miss X, Ik zit met hetzelfde! Bleek ruim een week na mijn gesprek zwanger. Had toen al gehoord dat ik aangenomen was. Als ik daar begin heb ik hopelijk al een goede eerste echo gehad. En waarschijnlijk is het, mits alles oké gaat, al zichtbaar voor mijn proeftijd voorbij is, oeps... Ik snap dat je ermee zit. Ik vind het ook super awkward. Maar weet je, dit soort dingen zijn niet te voorspellen. Als ik zo had gedacht bij mijn eerste zwangerschap dit jaar was ik inmiddels ruim een half jaar verder geweest en had ik misschien gebaald dat ik óf de kinderwens, óf de baan had laten zitten. Daar moet ik wel bij vermelden dat wij het ook zonder mijn inkomen redden. Dat scheelt waarschijnlijk wel stress. Als jullie het financieel aankunnen dat het eventueel niet lekker zou lopen met die baan, zou ik gewoon je hart volgen. Dan zie je vanzelf wel hoe het uitpakt, voor hetzelfde geld zijn ze blij voor je! En ik begrijp dat je soms niet meeschrijft, ik heb me ook vaak stil gehouden. Geen enkel probleem!
Hi Pieter Konijn Fijn jouw woorden ❤️ En nee helaas kunnen wij niet zonder mijn inkomen.. Sterker nog ik ben hoofdkostwinner Het is en blijft een risico maar wil ook op dat vlak mijn hart volgen. Spannend dat je een nieuwe baan heb en je zwangerschap! Zo zie je maar dat niet altijd alles te plannen valt.. Ik duim voor je eerste echo in januari. En niet teveel stressen Makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk.