@SjH heel herkenbaar die angst, ik had dat na de curettage ook. Aan ene kant blij dat t eindelijk echt klaar was, maar ook bang. Wat als t nu niet meer lukt? Of heel lang duurt? Hebben ze toch niet iets kapot gemaakt of is er iets mis waardoor t straks weer misgaat. Vreselijk wat dit met je doet. En dan lees ik een topic over plannen van een zwangerschap zodat kids niet in dezelfde maand jarig zijn, what the.... kan ik dan zo kwaad om worden. Heb er op gereageerd ook. Hoop dat t bij jullie gauw raak is!! @PieterKonijn ai ja die angst snap ik heel goed. Sowieso is de baarmoeder al zo'n gevoelig week orgaan, ik was ook zo bang voor toch gevolgen van de curettage. Hopelijk ben je schoon vandaag en is je hcg nog verder gedaald!
Awww bedankt meiden! Ik reageer straks even wat uitgebreider, ook op de andere berichtjes. Ik ben onwijs bang nu, heb ook echt slecht geslapen. Zit echt de uren af te tellen. Wat het nieuws ook is straks, jullie horen het...
Hoi meiden, Net de uitslag binnen! Mijn HCG is van 349 naar 250 gedaald, dus ik ben niet zwanger. Ze zag verdikt baarmoederslijmvlies en het zag er onrustig uit. Waarschijnlijk is er dus nog een rest. Gelukkig lage ontstekingswaarden, dus daar zit nu geen zorg. Ik krijg een hysteroscopie om de laatste restjes te verwijderen. De datum en de wijze van verdoven worden morgen afgestemd. Dit heeft veel minder risico dan een curretage. Over Asherman/trekken aan weefsel hoef ik me absoluut geen zorgen te maken. In haar woorden: "tijdens een curretage trekken we véél harder en dat gaat ook vrijwel altijd goed". Nouja, ik ben in ieder geval heel erg gerustgesteld wat dat betreft! Eierstokken zagen er ook prima uit. Ik zal morgen wat uitgebreider op iedereen reageren, ben nu echt ontzettend moe en wil alleen maar slapen. Heel lief dat jullie zo meeleven! Dat doet me echt goed. PieterKonijn kruipt nu snel haar hol in.
Fijn dat je hcg zakt en je geen zorgen hoeft te maken over het trekken aan weefsel. Ik hoop dat de ingreep snel plaats vindt en je er dan vanaf bent. Slaap maar lekker!
@PieterKonijn Fijn dat je nu duidelijkheid hebt. Je weet nu best veel: niet zwanger, geen ontsteking, hcg komt door restweefsel en je krijgt iets minder "engs" dan een curettage. Hopelijk kun je het daarna écht afsluiten.. deze ellendige nasleep! Rust goed uit
@PieterKonijn wat fijn dat je nu helderheid heb gekregen. Hoop dat dit snel afgesloten kan worden en dat je na de verbouwing/verhuizing fris kan starten met een nieuwe ronde.
@PieterKonijn even goed je rust pakken inderdaad. Had leuker geweest als er helemaal niks meer had gezeten, maar klinkt alsof dit "the next best thing" is. Hopelijk snel allemaal achter de rug.
@mimi1988 fijn dat het bloeden gestopt is, zal toch wel voor wat meer rust zorgen denk ik? En fantastisch dat alles er zo goed uitziet! De onzekerheid die blijft knagen is wel heel herkenbaar, bij mij begon het pas echt af te zwakken na de 20-24 weken en nu loop ik alweer te zenuwen over het gewicht (vk gaf aan dat het geen grote baby is, hoe het exact zit zullen we horen bij de 30-weken echo). Maar geniet extra van de momenten dat je je wel zeker voelt en bedenk wat je gerust kan stellen op momenten dat je onzeker bent. Als je beweging gaat voelen zal je vast nog wel wat zekerder worden. @Marielle1985 klinkt als een goede ronde? Hopelijk twee dikke vette strepen aan het einde van deze ronde. Ik duim @zonnetje2015 op jou wil ik graag wel even uitgebreid reageren, want meid je hebt er echt zo'n ellendig traject op zitten. Kan me heel goed voorstellen dat je je begint af te vragen wanneer het genoeg is geweest Alsnog hoop ik zo dat je niet aan één kindje hoeft te wennen en dat jullie dochter er nog een prachtig broertje of zusje bij mag krijgen. Zorg goed voor jezelf meid <3 Hoe gaat het met de zwangeren hier? Hoe ver zijn jullie? @sarah28 @AapEnOlifant @Pinguinkje @Aaav @Krily @Roetje08 @MissMorrow @Kaatje92 @Flamingo1990 @Brinsa @Roodborstje2 jij bent er bijnnnna!
Hey meiden, mag ik me hier aansluiten? Ik ben eerder door @mimi1988 op deze groep gewezen. Zat eerder met haar in het uitgerekende datum groepje en daarna helaas in een miskraam groep. Bij mij is er afgelopen maart een MA vastgesteld toen ik dacht ruim 10 weken zwanger te zijn. Vruchtje was echter niet groter dan week of 6, zat er dus al lang en goed vast. Mijn nasleep was helaas heel lang. Pillen gehad, netjes vruchtje verloren maar bleef wel wat dik baarmoederslijmvlies achter. Advies afwachten. Na 6 weken geen menstruatie terug, beeld was onrustiger en nog best wat HCG. Ben toen bijna gefeliciteerd door een gyn die dacht dat ik zwanger was (kon dr wel wat aandoen). Advies was weer even afwachten. Dat was ik zat, hysteroscopie gepland maar door vakantie van mij werd dat eind juni. Niet gelukt alles weg te halen. Wilde ze nog een keer doen. Bij een voorbereidende echo leek er niks veranderd en dat was voor mij het punt waarop ik zei dat het klaar was. Ik trof uiteindelijk een hele fijne gyn die meteen toegaf dat hij vond dat er in mijn geval wat doorgeslagen was met het voorkomen van curettage. We kwamen overeen onder narcose handmatig nog wat weg proberen te halen maar als dat niet zou lukken curetteren. Dat laatste was helaas toch nodig maar hij heeft voorzichtig een zuig curettage gedaan i.p.v. vacuüm. Dit was 10 juli. Controle echo na 2 weken was goed, dun slijmvlies alleen wat oud bloed. Dag later begon ik te bloeden (menstruatie??), alleen dat doe ik na 2 weken nog steeds. Weer niet helemaal normaal. Wow heel verhaal als ik het zo teruglees. Ik weet nu dus niet waar ik sta, kan ik al naar voren kijken of is er weeeeeer wat mis. Ik ben mn vertrouwen behoorlijk kwijt en onzeker geworden. @PieterKonijn ik herken me enorm in jouw verhaal. Hysteroscopie vond ik heel goed te doen. Ik had geen verdoving en weinig last. Hopelijk is dat voor jou voldoende en ben je er vanaf.
Welkom lieve @Dikkiedik123 Wat heftig en lang jouw nasleep. Vond de mijne toen al lang met 8 weken, pillen en een curettage. Ik begon 2 weken na de curettage ook al weer te vloeien. Ik gok er op dat dit hier een nieuwe menstruatie was. Deze heeft een dag of 10 a 12 geduurd. Langer dan normaal. Drie weken daarna had ik weer een eisprong. Als je het niet vertrouwt, zou ik gewoon de gyn bellen. Twee dagen na mijn eisprong verloor ik roze, daarna bruin en daarna helderrood bloed. Op een telefonisch nacontrole (van de curettage nog) gaven ze aan dat dit wel vaker voorkwam na een curettage. Dan heb je al wel een eisprong, maar is je hormoonhuishouding in de war. Voor mij klopte dit verhaal toen niet. Ik verloor namelijk 1 van de 2 vruchtjes (nieuwe zwangerschap). Maar ik heb het verhaal wel opgeslagen. Ik hoop dat je lichaam snel weer de oude is en je vooruit kan kijken. Dat gun ik je enorm!
Dank je @mimi1988. Fijn (naja fijn) dat jij ook al na 2 weken begon te vloeien, dat het wat langer duurde en daarna een eisprong kreeg. Daar hoop ik dan ook maar even op. Ik had met de gyn afgesproken 1 sept contact te hebben als het nog niet goed opgestart was. Voel jij je goed? Een jongetje zie ik? Leuk gefeliciteerd!
Ohh wel fijn dat er een datum is. Dat je ergens ‘naar toe kan werken’. Ja afgezien van de vermoeidheid gaat het goed. We krijgen inderdaad een jongetje er bij. De ronde na de eerste menstruatie was ik zwanger. Hadden we niet verwacht. Van verdriet naar blijdschap naar angst. Vond dat nogal wat in het begin..
Sommige dagen heb ik de volste vertrouwen, andere dagen ben ik weer heel angstig. Ben blij als ik hem elke dag goed en duidelijk voel bewegen.