Wel gek dat je dan een echo hebt gehad waarop alles schoon was. Dat eerste streepje is ook echt heel donker. maar weet je of je een ovulatie hebt gehad?
Ja, ik zit nu ook te denken of het door me urine kan komen. Dat hoe meer je drinkt hoe minder duidelijk het streepje of is dat gewoon onzin? En de laatste 2 testen zijn van vandaag met een paar uur verschil, kan dat dan zo snel gegaan zijn met het dalen van mijn HCG? Ik denk wel dat ik hem gehad heb ja. Ook gewoon goed zoals altijd dat denk ik.
Had je een ovulatietest gedaan? Het kan zeker zo zijn dat als je meer drinkt, dat dan je testen lichter zijn! Daarom moet je ook met ochtendurine testen, dat is lekker geconcentreerd. Ga je morgenochtend nog een test doen? De huisarts gaat misschien wel je bloed prikken.
Bij ovu testen is het belangrijk de bijsluiter te lezen. Volgens mij kun je clearblue wel met ochtendurine doen, maar de overigen wordt aangeraden dat niet te doen. LH-hormoon loopt in de loop van de dag op. Beste is dus om gewoon een vast tijdstip te pakken per dag en dan na 10 uur 's ochtends om te testen. Zorg dan dat je 2 uur niet meer geplast hebt en weinig tot niets drinkt om de concentratie van je urine goed te houden. Dus ja als je heel veel drinkt zal je urine lichter zijn en is het resultaat van je test niet heel betrouwbaar. Maar het werkt dus net iets anders dan zw testen.
Klopt helemaal! Maar Najatt haar vraag ging over zwangerschapstesten? En die moet je juist wel in de ochtend doen!
Pitahaya ik heb geen ovu test gedaan nee, maar heb het wel gemerkt en gevoeld. Maar dat is natuurlijk geen zekerheid. Ik vreet me zelf nu op van de zenuwen haha weet niet waarom, maar wil snel nr de ha om te kijken wat we gaan doen. Aan de andere kant wil ik dat me menstruatie morgen komt. Dan kan ik weer door.
Zucht.... Soms heb je van die momenten dat je je echt afvraagt of je hersenen nog wel in je hoofd zitten Ik heb niks gezegd dames
Jeszss mijn NOD is zaterdag. Maar aangezien mij ei iets later was houdt ik t op zondag/maandag. Mijn man is zondag thuis, dus samen afgesproken dan te testen. Maandag/dinsdag alleen is toch minder leuk/fijn!
Najatt ik vind t geen goed teken dat de testen aflopen idd. Hoop dat de huisarts je wat meer zekerheid kan geven straks! Magnolia snap jou gevoel zo onwijs. Daarom heb ik ook bewust gekozen een tijdje even niet zwanger worden na mijn twee miskramen. Dit bleek achteraf een jaar te zijn voordat ik me er weer klaar voor voelde. Al moet ik zeggen dat nu de spanning net zo dubbel en dwars weer terug is hoor... Ivm diegene die iets poste over vakantieplannen. Hier dit jaar sowieso nog geen plannen ivm t net opgestart zijn met een nieuw bedrijf met mijn man. Ik ben sinds die tijd veel meer thuis, dus ook niet zo hoognodig toe aan vakantie. Zal mis iets in t najaar worden. Zijn nog vrij qua plannen. Het feit dat ik minder werk en mijn man meer help is ook gunstig voor mijn rust. Werkte veel avonden (zorg) was veel van huis als mijn man thuis was. Losten elkaar beetje af. Was vaak moe ivm laat thuis en vroeg weer op voor mijn zoontje. Dus hoop door de extra rust die ik nu krijg dat een eventuele zwangerschap nu beter zal gaan en blijven plakken!
Ik zou gewoon lekker een vakantie plannen hoor! Maar misschien niet naar een gebied waar malaria is (ivm pillen) en niet te laat zodat je nog wel kan vliegen. Wij gaan deze zomer waarschijnlijk kamperen in italie. Mocht het nu raak zijn dan ben ik toch pas ergens in oktober uitgerekend dus dat kan dan makkelijk.
Jeszss, ik heb hardop om je gelachen. Zo herkenbaar, zou mij ook zo kunnen overkomen. hahaha. Wohaaa! Amerika, leuk! Waar precies? Staat ook hier heel hoog op de verlanglijst. Wij zijn bezig met een vakantie naar Rhodos, Griekenland. Dit eiland is voor mij heel speciaal. Heb echt geweldige in appartementen opgesplitste villa's gevonden met uitzicht op zee en aan het strand. Kwijl. Even wachten op akkoord voor de termijn van het werk van mijn man en wij hopen volgende week te kunnen boeken. Hier geen bloed meer te bekennen. Gister wat slijmerig, helder rood bloed. Paar druppels en nu niets meer. Alleen wat slijm. Wel sterk het gevoel dat het elk moment kan losbarsten. WAAROM IS HET ZO ONDUIDELIJK!!!! (sorry, gefrustreerd)
Huh, en je zit vandaag toch pas op dag 1? Ik dacht dat je al ongesteld was geworden? Hmm... die lijven van ons lijken echt een beetje van slag hoor!
Nou, nee. Er was te weinig bloed om als een menstruatie aan te merken dus is dit dag 35 van de cyclus. Ik heb gister wat bloed gehad bij het afvegen en ging er van uit dat het begonnen was. En vandaag op dag 1 gezet. Ik gebruik een menstruatiecup en daar zat vanmorgen wat rood slijm in van afgelopen nacht. En net na het legen van vanmorgen tot net dus alleen wat waterige afscheiding. Lekker verwarrend. Vanmiddag na werk maar even langs de kruidvat voor een zw test. Ik had op een supermarkt test van het weekeind een licht streepje, maar ken de testen niet dus ga uit van een indroger. Snappen jullie het nog?
Banner weer even aangepast voor de duidelijkheid. En onze lijven zijn zeker van slag. Stomme hormonen! Najatt, ben je al naar de H.a. geweest?
Hmmm.... een innestelingsbloeding misschien?? Spannend zeg!! Het kan ook een tussentijdse bloeding zijn, had ik helaas ook na mijn miskraam. Of het komt morgen pas of vanavond... en het zet nog niet echt lekker door. Ik hoop dat je snel zekerheid hebt want dit is erg vervelend!
@Jeszss ik heb getest tot nu toe omo wit geen gek vage streepje gehad...tot dat ik rond 10 uur de early predictor deed.. een tuur streepje........de krV testen action testen waren ook mooi wit een week geleden...ik heb nog nooit een indroger gehad...en ik heb wel 100 testjes versleten bij me eerste...misschien wel meer lol.. ik krijg um niet hier geplaatst dus word lastig..we zullen het wel zien..
Het zuidwesten Rhodos lijkt me ook hele mooi! Hopelijk heb je snel akkoord van je werk. Irritant he die onduidelijkheid :x:x