is een mooie afspraak met jezelf jasmijn, gewoon vragen voor extra controle als dat een grote hulp is voor je angstgevoelens. hopelijk gaan de 2 weken snel *knuf Het is zo dinsdag lizzy nog beetje kunnen rusten vandaag? O saartje dat is pittig, wij kunnen ons daar allemaal wel in verplaatsen. Veel sterkte meid, dikke knuf. mooie zondag voor jullie allemaal
Oh, voor jullie ook spannend, Tacita! Wij denken dat het weer een meisje wordt, haha. Ik heb altijd het idee gehad dat wij meisjesouders zijn. Dit is nergens op gebaseerd natuurlijk, maar zo'n voorgevoel heb ik wel. Spannend allemaal! Wij hebben de namen voor een jongen en meisje al helemaal definitief uitgekozen. Zo leuk! De jongensnaam had ik al op m'n 16de (door een film) "bepaald" en de meisjesnaam niet lang na de geboorte van m'n dochtertje, haha. Met een paar aanpassingen van manlief is het helemaal naar onze wens! Ik vind het zo leuk om de baby dan bij naam te noemen. Deden we met m'n dochtertje ook. Wederom moeten we wel uitkijken dat we de naam niet noemen in het bijzijn van andere mensen, haha.
Dank voor de steun meiden, ik kan het wel even gebruiken! Wij hadden juist een projectnaam om dat te vermijden, ook naar mekaar toe noemden we hem nog niet bij zijn naam. Ik vond het super bijzonder om zijn naam te kunnen noemen net nadat hij geboren was omdat ik er nog helemaal niet aan gewend was!
Ik heb wel een jongensnaam in gedachten en mijn vriend heeft het steeds over een bepaalde meisjesnaam. Eerst vond ik het niks maar begin er toch wel steeds meer voor te voelen nog even en we weten het incl DE kleur haha
Oh Tacita en iNikkens, ik ben benieuwd wat het geslacht van jullie kindjes zal zijn! Wij hebben echt geen idee.. Kan me bij ons beide heel goed voorstellen en ik zou ook echt met beide even blij zijn. Ooit hoop ik een zoon en een dochter te hebben. Beide lijkt me geweldig! Ik heb vandaag nog even rustig aan gedaan. Lief dat je er naar vraagt Boni! Heb groot gedeelte van de dag op de bank en op bed gelegen. Zonet nog even samen achter een film gezeten. Zette manlief wat lekkers op tafel en dat ging er na mijn lusteloze dagje wel in. Moest bewust van hem uit bed anders slaap ik vannacht niet meer. Heb toch niet het idee dat deze beroerdheid door het water kwam.. Gewoon even algehele moeheid en zwangerschapsperikelen haha, daar gooi ik het maar op! Als het hier bij blijft.. dan mag ik nog altijd niet klagen. Met het glas water heb ik m'n darmen ook weer wat onder controle, dus dat scheelt! Jeszss, wat grappig dat jij juist het tegenovergestelde hebt dit keer! Dan kunnen jullie dit keer toch nog even wachten met vertellen, of niet? Meestal gooide jouw buik roet in het eten toch?
Heerlijk om te lezen dat t goed gaat meiden! Ik zit weer op t Wachtbankje...zo spannend. Dit x geen zware focus, geen ovulatietesten, geen slijm controle. Alleen...lekker genietend vrijen... Hihi...
Goede vooruitzichten inikkens en tacita! Ben heel benieuwd of jullie juist zitten met t gevoel Hier altijd gedacht een jongensgezin te krijgen, wie weet... Zo'n dagje rusten heb je soms echt nodig he lizzy! Je lijf ( en hoofd) draaien overuren momenteel. Fijn dat je toch nog iets hebt kunnen eten. Nog ok geslapen vannacht? Je bent alweer9 weken, wat gaat t snel! Ben heel benieuwd naar je echo dinsdag! Ja ik ben heel benieuwd, normaal had ik nu al een flink opgezette buik. Nu niet. Normaal hadden we t mijn ouders al verteld, daar wachten we nu ook mee totdat we een goede echo's hebben gehad. Nu is t nog even ons geheimpje, toch ook wel fijn. vanochtend voor t eerst weer gezellig gemaakt samen, durfde niet zo goed vanwege bloedverlies, maar die stap hebben we ook weer gezet Dat klinkt heel fijn linda! ik ga duimen dat t daardoor raak is voor jullie deze maand!
Wij hebben ook gewacht tot we echt een goede echo hadden. Soms duurde die tijd ook enorm lang maar idd dat geheimpje samen had ook wel wat. En ik wilde met een goed gevoel het nieuws kunnen vertellen, niet terwijl de angst er nog zo in zat. Erg blij dat we het zo gedaan hebben! Maar ben erg blij dat je weer lekker positief klinkt ondanks alles van de afgelopen tijd, doet me goed! Ga voor je duimen Lindaatje ! Morgen mogen we allebei weer Lizzy, spannend! Moet je lang wachten? Ik wel, tot einde van de avond zucht
Lindaatje, spannende weken altijd op het wachtbankje! Ik zal voor je duimen dat je over twee weken een positieve test in handen hebt! Jeszss, het schiet hier inderdaad al op met 9 weken! Voor mij op dit moment de bevreesde grens van vorige keer, omdat we er toen in de tiende week achter kwamen dat het hartje niet meer klopte. Ik heb er nu wel een goed gevoel over! Misschien morgen door de spanning weer anders hoor.. haha! Super fijn dat jullie het nog even geheim kunnen houden en dat je buik nog niets verraad! Wie weet weer een jongen, zal leuk zijn voor jullie zoontje! Tacita, na hoeveel weken hebben jullie het nu verteld dan? Ik herken je gevoel helemaal, dat je met een goed gevoel het nieuws wilt vertellen! Zodat je er zelf ook wat meer vertrouwen in hebt. Daarom willen wij ook nog even wachten. Morgen is een belangrijke grens.. ergens in mijn hoofd klinkt een stem die zegt "als het morgen goed is, dan komen we ook goed bij de twaalf weken". Maarja.. soms doen angsten heel veel en kan dat goede gevoel opeens weer weg zijn helaas. Jammer dat je pas eind van de avond mag voor de echo! Killing vond ik dat vorige keer.. hele dag in spanning gezeten. Morgen mag ik eind van de ochtend gelukkig al. Dat scheelt een hele hoop! Dan kan ik me daarna tenminste weer op mijn werk concentreren als ik niet helemaal aan het stuiteren ben
Hallo allemaal! Wij zijn dit weekend lekker naar zee geweest, nu even bijgelezen. Verstopping komt me bekend voor. Heb sowieso al lastige darmen waarvoor ik onder controle sta, en nu met de zwangerschap psyliiumvezels voorgeschreven gekregen. Als je het niet meer volhoudt Jasmijn, gewoon bellen hoor! Fijn dat je geen bloedverlies meer hebt gehad, Jeszss. Ik duim voor jullie, Saartje en Lindaatje. Leuk dat jullie een geslachtsbepalende echo gaan krijgen, iNikkens en Tacita. Wij willen het geslacht ook graag weten, denken beide dat het een jongetje wordt. Is ons gevoel, niet onze voorkeur. Die hebben we eigenlijk niet! Spannend Lizzy en Tacita, ik mag morgen ook weer. Vind het erg spannend, maar heb er geen slecht gevoel over.. volop zwangerschapkwaaltjes.
Wij hadden de eerste echo met 7wk5dg en zijn daarna eigenlijk meteen doorgereden naar de familie dat de vk zo enthousiast was en zei dat de echo de echo volgens het boekje was hielp wel! Maar het kan lang duren tot die bijna 8 weken haha! Ik vond het punt waarop jij nu zit ook belangrijk, daar ging het de vorige keer fout en daarna hadden we meer vertrouwen in de 12 weken. Met 11 weken termijnecho gehad, dat was eigenlijk wel voldoende Maar je bent al lekker op weg hoor, elke week worden de gevaren toch iets minder! Ga weer voor je duimen morgen komt goed!
@Robijn89 leuk, morgen weer een speciale dag voor nog iemand! Wel fijn dat het goed voelt, had ik stiekem ook hoor oa doe de kwaaltjes. Het klopte samen met de testen gewoon veel meer Hoe laat mag jij?
Spannende dag morgen. Geniet ervan morgen. Hier ook weer eens een berichtje van mij. Sorry dat ik hier zo weinig online ben, soms doet het meer als dat ik had verwacht. Vind het soms moeilijk om andere zwangeren verhalen te lezen... Ooit komt onze tijd ook, maar wanneer? Geniet iig van jullie zwangerschap, want het is oh zo bijzonder..
Dat is voor ons, of nou ja als ik voor mezelf spreek, ook heel dubbel hoor. Aan de ene kant hebben we zelf ook aan jouw kant gestaan terwijl anderen ook zwanger waren. Aan de andere kant hoort onze angst net zo goed bij deze topic, naast ook alle mooie momenten. Nu het even iets meer naar voren komt en tot nu toe goed gaat bij de andere dames, hoor je me soms over mijn eigen zwangerschap. Maar hiervoor heb ik dit bewust bijna niet meer gedaan, omdat ik het te dubbel vond voor de anderen. Ik begrijp jouw ervaring heel erg goed en los van dat ik hoop dat jij ook gauw weer van het geluk mag proeven, hoop ik vooral dat je je niet tegen laat houden om toch hier je eigen dingen te delen!
Heel veel plezier bij de echo's morgen allemaal!!! Even weer spieken! Laten jullie weten hoe het ging??? Hier (het is na 00:00 ) nog 2 nachtjes slapen en ben op van de zenuwen! Hoop zooooooo hard dat het goed zit en eindelijk ook een hartje mag zien knipperen!!!! De dagen kruipen echt voorbij! Afgelopen twee weken leken wel maanden te duren!! "probeer" positief te zijn Sanne, vergeet niet dat de naam van het topic " zwanger worden" heet! Er is nog steeds ruimte voor jouw verhaal! Ook al begrijp ik je wel hoor! Tis zo dubbel! We (ik) weten hoe dit voelt!! Dikke knuffel voor jou! Slaap lekker dames!!
Veel plezier met de echo's vandaag meiden! Sanne, 2 weken geleden zat ik nog in tzelfde schuitje als jij. Het is confronterend en goed tegelijk. Confronterend omdat je het zelf ook heel graa g zou willen en goed omdat je ziet dat het lukt! en ik wil koste wat kost deze zwangerschap positief benaderen. Wil heus niet zeggen dat er geen angst is, maar ik laat de angst pas toe als er een reden voor is. Ms dat dat ook een wat vertekend beeld geeft. Oh cvdg spannend zeg! Kan me voorstellen dat de tijd voor jullie echt kruipt! mijn duimen draaien overuren voor jullie!