Ik heb zeer regelmatig last van maagzuur. Ik gebruik hiervoor rennies. Soms wel 6 per dag. Maar ik hoorde vandaag dat rennies helemaal niet zo goed zijn tijdens de zwangerschap. Dat het niet goed is voor de placenta. Maar van andere hoor ik dat ze het wel mogen gebruiken tijdens de zwangerschap. Mag je ze nu wel of niet gebruiken tijdens de zwangerschap. Heb ook antagel geprobeerd, maar dat werkt toch een stuk slechter bij mij. Blijf dan maagzuur houden. En wat kan ik anders nog proberen? Alvast bedankt voor het antwoord.
hoi rennies zijn veilig in de zwangerschap, ook als je er 6 per dag gebruikt. Soms merk je na een aantal weken dat het niet goed meer helpt, dna kun je evt overstappen op een ander merk, dat kan dan ineens wel helpen. Zoals antagel, Regla PH of gaviscon. Via de huisarts zijn ook nog medicijnen te verkrijgen als het te erg wordt. Mirjam
Bedankt voor het antwoord. Ben ik weer gerust gesteld en gebruik het alleen als het te erg wordt. Probeer het ook beetje af te wisselen.