hier alles redelijk, ben het zat wordt vreeeeselijk opgejagd door s.ouders, huis moet perfect schoon zijn, anders zou de kraamhulp jeugdzorg inschakelen volgens hun... slaat natuurlijk nergens op. maar goed huis is schoon en ik ben gesloopt zou zoooo graag genieten nog even van de laatste weken van mijn laatste zwangerschap! heb ook al behoorlijke voorweeen, vandaag vooral, ook in mijn rug. hele klaagzang he, hihi lique; spannend hoor, hop dat het strippen wat gaat doen! jessie: balen zeg!!
@Miffy, jaaaahhh gefeliciteerd!!! Mooie naam, geniet lekker van jullie dochter!!! @zonnebeertje, laat je s.ouders lekker even wegblijven, niet te veel bij in de buurt komen. Wat een onzin. Lekker genieten hoor, voor je het weet ben je weer veel te druk! @BlueEyes, ze gaan dan toucheren, kijken hoeveel cm ontsluiting en dan een beetje loswoelen de boel. ben ik toch nog ingehaald ;-( , haha!! Zit hier al vanaf 4 uur met enorm gerommel, denk toch maar eens bellen zo....
Miffy! Gefeliciteerd. Wat een mooie naam!!! Geniet ervan meid. Blij dat alles goed is met mams en baby. Liefs!
Lique, spannend zeg. Duurt nu echt niet lang meer. Wie weet wat de dag je nog voor moois brengt!! Succes ik ga duimen. xxx
@Lique; Jammer, maar al het gerommel is niet voor niks!! Al het voorwerk scheelt straks weer bij de bevalling! @Miffy; Hartelijk gefeliciteerd met jullie dochter! Prachtige namen!! Lekker genieten nu. @Jessy; Balen zeg, maar inderdaad, aan je onderschrift te zien, breekt jullie tijd ook zo aan. Ik ga lekker met een boekje op de bank, fijn weekend allemaal!!
@Miffy..... hieperdepiep... HOERAAA! Gefeliciteerd met de geboorte van Elin! Hopelijk voel je je goed en kun je volop genieten @ Lique, tnx voor je uitleg weer wat geleerd hihihi. En vals alarm bij jou :S Hoop je dat het dit weekend uit blijft of heb je zo iets van... kom maar op! ? @ Zonnebeer; tjonge wat ongelofelijk kl*ten dat je s.ouders je zo op de heupen zitten. Jeugdzorg wordt echt niet zomaar ingeschakeld, dus maak je je daarom niet druk! Een huis met kruimels op de vloer of nog wat stof is echt geen reden om jeugdzorg in te lichten. Dus rustig aan jij nu! Je hebt het goed gedaan en mag nu rusten. Laat lekker dat huis het huis zijn... en focus op je kleintje. Je kan het!!
Oja, net de stad in geweest hihi en kon me bij de hema niet beheersen en heb toch nog een setje gekocht LOL hahahahaha! Gister tegen manlief gezegd dat we compleet zijn hihi oeps! En heerlijke Weleda spulletjes... kan niet wachten totdat ik kan gaan smeren Liefs Blue
@miffy GEFELICITEERD!!!!!!!! @zonnebeertje, laat je s ouders maar lekker zeuren, hier hadden we 4 honden en 1 kat, en er lag best veel haar op de grond (helaas) maare er wordt dan echt geen jeugdzorg ingeschakeld hoor. (nu nog maar 2 honden en 1 kat en meer huisruimte, amper haar gelukig hihi)
dank jullie wel!! ik probeer nu het meeste gewoon een beetje bij te houden, en grote schoonmak komt ooit wel weer! Lique: jammer dat het neit doorzet! Blue: lekker inkopen gedaan, blijft verleidelijk he al die leuke dingetjes!!
Goeiemorgen meiden, beankt voor de reacties. Maar geloven jullie echt in die pendels??? Hoop dat ze gelijk hebben en dan het liefst juli natuurlijk!!! hahaha Fijne (herfstdag) allemaal. xxx
@Miffy: GEFELICITEERD met de geboorte van Elin. @Lique: spannend dat je maandag gestript gaat worden. Ga voor je duimen dat het toch nog daarvoor spontaan gaat beginnen..... @Jessy: balen dat het deze maand ws niet gaat worden, maar je weet maar nooit. En eh stiekem geloof ik ook wel in de pendels!
@Zonnebeertje: als je souders het nu iedere keer zelf komen doen bij je, dan hoeven ze zich ook geen zorgen te maken hihi @Blue eyes: heb je al een kast vol kleertjes dan, lol!
Hier vandaag dochterlief d'r 3e verjaardag gevierd. Een zeer drukke dag. Vanm een heel huis vol met zo'n 14 volw en 5 kids. Vanm gelukkig wat rustiger. Wel een dag dat ik veel geconfronteerd werd met mijn zwangerschapswens. Twee hoogzwangere vriendinnen en een vriendin die het leuke nieuwtje vertelde dat ze zwanger is. Super leuk natuurlijk en ik ben ook heel erg blij voor ze, maar stiekem ook wel jaloers en een beetje sip dat ik het zelf nog niet ben. Klinkt ook zo stom als ik het zo schrijf, ben nog maar met de 2e ronde bezig, maar in mijn hoofd al een jaar.
@mamakaatje, kan je sipheid wel voorstellen hoor, knuffel voor jou en natuurlijk gefeliciteerd!! Ik hoop inderdaad dat er maandag iets te strippen valt... anders wachten we maar rustig af...
@mamakaatje: Zo herkenbaar, niet iets om je voor te schamen, jij bent gewoon zo eerlijk dat je ervoor uit durft te komen. Alsnog van harte met je dochter! @Lique: Alvast succes voor morgen, hoop voor je dat het zoden aan de dijk zet.
@ Mamakaatje, gefeliciteerd nog met je meissie!!! Die van ons is de 28ste aan de beurt voor haar derde verjaardag. Zit mijn op alweer te breken over watvoor taart ik voor haar moet maken. Kan het natuurlijk niet maken om dat voor andere kids wel te doen en niet voor haar. Denk iets van Hello Kitty of zo.... En ik kan je je gevoel ook wel voorstellen. Wij zijn net als jullie ook nog maar met de tweede ronde bezig en overal om me heen raken mensen zwanger of zijn net bevallen. Ben ook best een beetje jaloers daarop maar dat neemt natuurlijk niet weg dat ik het iedereen gun. Ik weet niet wat ik van die pendels moet denken. Hoop dat jou pendel gelijk heeft mamakaatje! Lique succes met het strippen morgen! Hoop dat het wat oplevert! KUSSIE!!!