Hallo dames! Vreselijk om te horen allemaal. Bij de meesten is het al uit het lichaam als ik het goed begrijp? Bah! Sterkte ermee voor iedereen. Ben eigenlijk wel benieuwd wie het in jullie omgeving allemaal wisten? Ik hou me groot voor de 'buitenwereld', maar sta op knappen en aangezien ik zo maar kan beginnen met huilen, ben ik bang dat ook mensen die niet wisten dat is zwanger was/ben erachter komen. Dat zou eventueel niet zo heel erg zijn, maar heb gevoel dat er een btj een taboe op rust. Herkennen jullie dit gevoel? Alsof je geen erkenning ervoor krijgt... Of ligt dat aan mijn gevoel? Liefsxxx groepsknuffel! Sterkte dames
Nadat we het hartje gezien hadden hebben we het best al wat mensen verteld! Al die mensen moesten we dus nu ook weer inlichten maar het is toch juist fijn. Iedereen was zo blij voor ons en vind het nu zo oneerlijk. Veel whatsapp berichtjes van vriendinnen en ook al twee sterkte kaartjes. Collega's die zeggen dat je de tijd moet nemen en mensen die het ook meegemaakt hebben vertellen hun verhaal. Juist de mensen die het niet wisten reageren minder betrokken omdat ze de blijdschap niet hebben gedeeld, ik zou het dus weer vertellen als ik ooit nog een zwangerschap mag meemaken. Maar daar durf ik niet vanuit te gaan. Weet niet wie het zei maar bij mij is het dus nog niet weg. Bloeden valt reuze mee en krampen vandaag alleen tussendemiddag gehad. Nouja max. Tot maandagmiddag. Er kan nog een hoop gebeuren.
birds, daar heb ik ook last van. wat het is weet ik ook niet, heb bij mijzelf ook het gevoel dat ik daardoor niet goed uit kan plassen. Het doet idd niet echt pijn, maar het voelt wel vervelend aan. Moeilijk uit te leggen trouwens. Moet over 2 weken terug op controle dan zal ik het wel bespreken wat het kan zijn of het idd na-klachten zijn die passen bij een curretage. Sharon, Wij hebben het nu ook aan zo min mogelijk mensen in omgeving verteld. Al mn collega's weten het, maar dat kon dan ook niet anders. Verder weten mijn 2 broers en schoonzussen het. Onze beide ouders en 2 goede vriendinnen. Meer niet eigenlijk Voor de rest hebben we het niet aan familie verteld, zelfs niet aan de oma van mn man. aan de ene kant vind ik het wel jammer dat we het niet aan meer hebben verteld zodat ik het nu ook wat makkelijker met hun kon delen maar aan de andere kant vind ik het ook wel best zo.
Ja Linda dat lijkt mij ook. Eigenlijk alleen de mensen die wisten dat ik zwanger was weten nu ook dat het niet goed is. Dus dat zijn, m'n ouders, schoonouders, schoonzusje (zusje van vriend), broer en schoonzus, m'n nicht en buren. Nu vind ik dat aan de ene kant best lastig, want kan het weinig delen. Mijn ouders, nicht en buren zijn heel aardig. De rest is btj verder weg. Alleen mijn broer en schoonzus niet, die hebben ons de dag dat we het hoorden heel erg gesteund, maar nu krijg ik het gevoel dat ze eigenlijk niet meer weten wat ze zeggen moeten. Dus dat is ook wel lastig. Iedereen die het niet weet die gaan gewoon door met hun leven. Wat soms voor mij heel storend is dat ze zich dan druk maken over dingen.. Of bepaalde dingen zeggen over bv zwangerschap of kinderen. Maja dat kunnen ze niet helpen. Mijn wereld staat gewoon even stil. Herkennen meer mensen de irritaties? Bv aan Facebookstatussen? Of ben ik gewoon aan het zeuren? Pfff hopelijk knapt iedereen snel goed op! Ik ben te zenuwachtig voor maandag dus ga morgen lekker een dagje met m'n ouders naar de dierentuin! Liefsxxxxx Sharon
Sharon jazeker herken ik dat meer meer uit de tijd van onze zwangerschapswens. Toen was ik soms ook jaloers. Ik merk een groot verschil nu ik zelf kinderen heb maar ik merk ook hoe enorm het verdriet om een mk is en dat dat dan weer heel anders is. Voor mijn gevoel is mijn iniminie kindje nu overleden, dat doet zo'n pijn. Al zou het je 10e kindje worden... Ik heb dus nu niet meer het verdriet van nog geen kindje hebben dat is anders. Maar ik ben dus in die zin overrompeld van het feit hoe heftig dit is. Dat enorme gevoel van rouw had ik nooit zo verwacht. Tenminste dat intense. Ik merk dat ik opzie tegen de momenten alleen. Als de kindjes om 19 uur in bed liggen begint direct dat lege gevoel. Vandaag de 5e dag na het verdrietige nieuws en de 3e dag bloedverlies... Het zet nog steeds niet echt door en morgenmiddag dus currettage. Zie tegen het gevoel daarna op... Ik merk dat ik de dagen tel. Precies 5 wkn na de positieve test het slechte bericht en als het dan dinsdag weg is, is het precies 6 wkn later. Dus 6wkn rollercoaster en dan moeten we langzaam weer de draad van toen oppakken maar het zal altijd anders zijn...
Inderdaad! Zelf ben ik ook 'bang' voor de tijd alleen die gaat komen. Vooral de vorige paar dagen veel last van gehad want mijn vriend werkt s nachts... En dat is juist de periode dat ik ga liggen denken.. Morgenmiddag word ik ook gecurreteerd. Zie er enorm tegen op, maar kan niet wachten om gewoon dit hoofdstuk af te sluiten en hoop dat dat een btj beter lukt na de curretage dan nu. Ik voel me nog op en top zwanger namelijk. Heb nu ook steken in m'n baarmoeder, alsof de banden gaan groeien. Na lang bloed verlies te hebben gehad, lijk ik dat nu eigenlijk niet meer te hebben bijna. Dus of het zelf nog op gang komt... Nee vrees van niet.. Dit vind ik inderdaad wel een verschil met het zwanger willen worden. Alleen 1 ding komt bij mij overeen. Ik ben donders jaloers op mensen die wel zwanger zijn en alles gaat goed en op mensen die gewoon doorleven... En er dus niets aan de hand is.... Heel veel succes morgen Linda! Hopelijk zijn we snel weer opgeknapt en lkkr thuis om het verdriet te kunnen verwerken.. Liefsxxx Sharon
Ja precies!!! Je merkt wel dat wij allemaal hetzelfde voelen. Ik heb ook het idee dat het hier niet doorzet. En idd je kan nu gewoon niet verdeer ofzo. Merk ook dat ik echt geen zin heb in andere mensen maar afleiding is ook weer fijn.
Jij ook veel succes!!! Ik ben pas rond drie uur aan de beurt. Nog even ontbijten een dan nuchter blijven.
Ja inderdaad. Vandaag lekker naar de dierentuin geweest met m'n ouders. Nu lkkr onderweg naar huis. Wel afleiding gehad maar toch was ik er druk mee! Ik ook rond 15.00 denk aan de beurt. Rond 14.30 in zkh zijn. Succes! Zal aan je denken!
Ik aan jou!!! Alleen het is nu wel echt begonnen... Pijnlijke buikpijn en idd geconcentreert wegzuchten. Al steeds meer stolsels. Benieuwd hoe dit verder gaat, vanavond, vanacht, morgen... Ben wel rustig. Heb pm en diclofenac genomen.
linda en sharon, sterkte en succes morgen. Morgen is de curretage voor mij een week geleden. Was afgelopen donderdag gestopt met vloeien, net naar het toilet geweest en ik vloei nu weer opnieuw Had dit met mn eerste ma ook na de curretage en de reden dat ik weer opnieuw ging vloeien bleek later dat er nog een rest zat. Ook na mn bevalling ging ik weer opnieuw vloeien en was er een rest blijven zitten waardoor ik 8 weken ook weer gecuriteerd ben, met van te voreneen scopie van de baarmoeder. En nu weer hetzelfde verhaal, ik hoop echt niet dat dit dezelfde kant opgaat dan de vorige keren De gyn heeft speciaal om die reden het onder leiding van echo gedaan om direct te kijken of alles weg was, zij dacht van wel. maar vanwege het bloedverlies na curretage is dit voor een arts ook moeilijk te beoordelen. Moet morgen over 2 weken terug voor controle, zal dan wel vragen of ze eff nog een echo wil maken om te kijken of echt alles weg is. pff Was al blij dat ik maar een paar daagjes gevloeid heb..... Ik zit echt niet alsnog op tabletten te wachten of weer een 2e curretage had tussen de 1e en 2e curretage na mn eerst ma ook tabletten gehad om te kijken of daarmee de rest weg te kijgen was. Dit haalde vorige keer ook niet uit, wel ondragelijk pijn maar geen resultaat. Dus ik zit weer even in de rats. Als het vloeien erger word ga ik wel de afspraak vervroegen, hopelijk is dit niet nodig. Morgen ga ik weer aan het werk (proberen)
Linda, goed te lezen dat je rustig bent, hoop voor je dat het zonderbaar te veel ellende nu toch doorzet en dat de curettage morgen niet nodig zal zijn! Debbie, hoop ook voor je dat het niet nodig zal zijn. Ik begon gisteren ook opnieuw helder rood bloed te verliezen nadat het bijna was gestopt, maar dat is vandaag gelukkig ook weer bijna gestopt. Vervelend hè? Ik ben er wel klaar mee, loop al weken met maandverband rond Ik heb vandaag een echte baal en jank dag. Ben verschrikkelijk moe, heb vanmiddag een uur geslapen en net van 19.00 - 20.30 ook, maar voel me nog moe. Kan ook overal om huilen, terwijl het afgelopen dagen best wel ging. Bah. Hoop dat het morgen beter gaat!
Dank je debbie! Kan het wel gebruiken.. Pff zenuwen gieren door me lijf nu.. Hopelijk gaat morgen snel voorbij! Ik hoop voor je dat er niet weer iets is achtergebleven! He bah. Dat lijkt me vreselijk. Gewoon afwachten ja maar ik zou wel eerder de controle willen. Zo heb je toch eerder de bevestiging of het goed zit of toch niet.. Sterkte ermee! En succes op je werk! Hopelijk lukt dat een beetje! Bah Petra! Soms heb je van die dagen.. Lekker rustig aandoen en lekker krijzen en huilen! Gewoon eruit gooien.. Liefsxxx Sharon
Even snel om succes te wensen voor de curettages morgen! Zit al op de rand van mn bed, whahaha. Hoop dat het allemaal mee gaat vallen en dat jullie er snel vanaf zijn. Hier dinsdag terug om pillen op te halen voor de 3e en 4e dag.... Zou ik weer 20 cytotec pillen moeten gebruiken... Truste!
Vanaf half vijf pijnlijke krampen en op het laatst echt wel om de minuut - drie minuten. Iets voor zeven ben ik het vruchtjezakje verloren. Ik twijfelde eerst, was een beetje eng, masr heb het afgespoeld en weet het nu bijna wel zeker. Heb het bewaard voor de Gyn ter beoordeling. Is ook het advies. Daarna de krampen fors minder en zo staat het ook in de folder omschreven. Nu afwachten morgen. Ik ga bellen. Ik hoop op eerder een echo en dat currettage dan niet nodig is.....
Linda..k heb ook dat het dat was en dat je geen curettage meer nodig hebt!! Debbie, laten we hopen dat dat niet zo is en als je het nieg vertrouwt de gyn bellen zodat ze eerder een echo moeten maken. Dames met de curettage vandaag, succes!! Met mij gaat t wel goed. Ook heel moe en koppijn sochtends. Pijn aan baarmoeder en met plassen is een heel stuk minder. Bloedverlies is eigenlijk niks meer, soms wat donkere afscheiding. Vandaag met me moeder dagje weg en morgen weer werken, echt geen zin in. Zul je zeker zien dat er deze week babys zijn geboren en moeders zwanger zijn (werk kinderopvang).
Hoi Dames, Dag 3 na de curretage, het gaat eigenlijk heel goed. Ik heb niet meer geweend, maar voel me wel nog triest. Gisteren beetje opgeruimd in huis en met de paardjes bezig geweest. Heb mij een beetje geforceerd. Voel heel duidelijk mijn baarmoeder zitten en het doet pijn als ik wandel. Vandaag is het gevoel niet over. Ook bij het plassen pijn. Een soort druk als mijn blaas bijna leeg is. Weet niet of dit normaal is. Heel veel succes voor de dames die nog gecurreteerd moeten worden. Ik vond het een fijne oplossing, wel pijnlijk met de cytotec tabletten die ik moest inbrengen. Maar het gedacht om het vruchtje thuis te verliezen en te zien vond ik ondragelijk. Sterkte aan alle meiden!!!
Dames,mag ik meekletsen? Ik heb een MA gehad in april en een vmk in juni. Bij mij is het opgewekt met cytotec en binnen 2 uur was het al voorbij. De vmk was alleen een paar positieve testen en toen werd ik ineens ongesteld. Iedereen die in de curretage zit of anders,sterkte alvast. Ik heb trouwens voor de cytotec gekozen omdat ik dan thuis was met mijn vriend. Ik mocht ook in het zkh blijven omdat ik al 9 weken was en last heb van paniekaanvallen maar dat wilde ik niet. En ik was bang voor verklevingen bij curretage. Zoals het nu gegaan is met de cytotec vond ik prima alleen de pijn was niet te harden. (weeen) Gelukkig had ik vantevoren naproxen gehaald.
Hallo dames, Ik had gisteren een berichtje achtergelaten maar die is op de een of andere manier niet geplaatst. Ik zit inmiddels nog te wachten op de curettage. Ik begon zaterdag ineens weer erg te vloeien, gisteren heb ik bijna de hele dag geslapen. Ik merk dat ik steeds zwakker word. Bah! Iemand vroeg de hoeveelste zwangerschap deze zwangerschap was. Het was mijn 5de zwangerschap. Ik heb 1 dochtertje van dik een jaar. Hopelijk is het woensdag allemaal snel klaar en kunnen we verder voor nog zo'n prachtig wonder! Liefs Ellepel
Hoi meiden, Er zat helaas nog weefsel of stolsel in mijn bm. Dus het was of vanmiddag currettage of afwachten en dan misschien volgende week alsnog... Ik zat zo te dubben. Zegt hij, ik kan het ook nu proberen maar dan zal het niet pijnloos zijn. Ik wilde er zo graag vanaf. Vruchtzakje was tenslotte ook al weg. Nou dat deed idd erg zeer maar uiteindelijk ging het snel was ik schoon. Ik kon weer lekker naar huis. Voel me net als na de bevalling, beetje spierpijnachig in mijn buik. Na de ingreep net ook koud en beetje trillen, ook net als bevallen. Heftig hoor en dan gisteravond die weeen. Maar goed achter de rug. Nu voel ik me idd leeg...... Ben ook heel moe.