@Sansky: mooi buikje!! En wat schiet het al op: 18 weken! Wil je over twee weken weten of het een jongetje of een meisje is? (En mogen wij het dan ook weten? )
Tja...zit ik nu even in dubio....ik DACHT ongesteld te zijn en nu verlies ik geen druppeltje bloed meer.....het heeft maar ca. 3 uurtjes geduurt! Graag advies meiden, what to do??
Innestelingsbloeding? Als je niet meer opnieuw gaat bloeden, zou ik over een paar dagen nog eens testen, en eventueel alsnog een echo vragen. De eerste menstruatie na een miskraam kan daarentegen ook erg afwijken, dus...
Hoi dames, Hoe is het? @ Miranda wat jammer! Op naar de volgende ronde en dan is het hopelijk postief. @MPO Kijken het even aan en doe over 2 dagen nog een test.. @Marinka jammer van de negatieve test. Maar zolang je niet ongesteld bent heb ik nog hoop hmm de rest ben ik een beetje kwijt. Ik heb iets stoms gedaan :S wilde een ovutest doen op hetzelfde tijdstip als gisteren en doe ik een zwtest stom! Ik vond het al raar dat ik helemaal geen 2e streep kreeg. Nu even wat plas verzamelen voor een echte ovutest. Groetjes Cullen
Balen Marinka! Maar je bent nog niet ongi,..... dus wie weet komt er toch nog snel een positive test! Rozemarijke; Fijn dat je en doorverwijzing hebt gekregen voor de gyn! Vreemd MPO; even afwachten en anders toch maar een echo vragen? Je lichaam kan behoorlijk van slag zijn natuurlijk maar het is wel fijn als je weet waar je aan toe bent. San; Ik vond het ook echt heel moeilijk om weer aan het werk te gaan na de curretage. Maar het wordt echt beter! De eerste week was een ramp en daarna ging het alleen maar beter. Ik heb het aan al mijn collega's verteld en zodra iemand iets zei barstte ik gelijk weer in tranen uit. Maar ik vond het juist ook heel fijn om er constant over te kunnen praten dat helpt echt. Toen ik het mijn collega's vertelde kwam de een na de ander met een soort gelijk verhaal en ze weten dus heel goed hoe je je voelt dat hielp (en nog steeds) me echt enorm. Hier is de hoofdpijn alleen maar erger geworden, en heb er ook nog pijn in mijn onder rug bij gekregen en af en toe wat steekjes in de onderbuik. Er zal dus wel een eitje aan zitten te komen denk ik hihi
@Cullen: Ik heb in de eerste ronde hetzelfde andersom gedaan.. I.p.v. een zwangerschapstest een ovu test gedaan.. Ben me kapot geschrokken! @Y30: al bekomen van de schrik? @San1981: Ik herken me in je verhaal. Maar ik heb ook heel veel gehad aan het medeleven van mijn collega's. Eigenlijk weinig gehuild. Ik dacht ook klaar te zijn voor een volgende zwangerschap, maar uiteindelijk nog niet klaar, in ieder geval niet voor de eventuele klap van een miskraam. Niet dat ik zoveel verdriet deze keer heb gehad, maar het 'oude' zeer van de MA van nog geen maand eerder kwamen 10x zo hard naar boven..Daarom dat we nu heel bewust minimaal 1 maand pauze hebben. Geef je grenzen goed aan, gaat het niet dan niet.. Ze redden het ook wel zonder jou hoor! Hier: vaag onderbuik gevoel, nog schrijnen in onderrug, veel vocht down under, en ben de hele ochtend misselijk geweest. Ik ga bijna twijfelen.. Heb een dag of 4 alleen wat bruinverlies gehad, meer niet.
@Mmarinka: jammer, maar we geven de hoop nog niet op. Blijf voor je duimen. @rozemarijke: 14 juli (de franse feestdag) mooie dag voor goed nieuws lijkt me, vooral dat net net zwanger lijkt me helemaal goed. @MPO: verwarrend, maar ook spannend! In ieder geval weer een licht puntje t.o.v. vanmorgen toen je dacht ongi te zijn geworden. Ik zal voor je duimen dat het innestelingsbloed was. Hier: vandaag weer naar huisarst geweest. Ik heb nog steeds hele dagen heftig hoofdpijn en kan me moeilijk concentreren/moe. Daarnaast werd ik vanmorgen duizelig tijdens het sporten (was gaan sporten omdat de huisarts had gezegd dat het alleen mijn spieren waren, dus dacht dan is sporten misschien wel goed). Nu denkt de huisarts dat ik een hersenschudding heb (lijkt me zelf ook aannemelijk qua klachten) en dan is sporten natuulijk niet goed. Ik moet mijn klachten wel goed in de gaten houden, i.v.m. kans op whiplash. We zouden van het weekend naar mijn vader in België, dit leek de huisarts geen goed idee, zo lang hobbelen in de auto, dus heb ik maar afgebeld. Ik baal wel enorm van al dit gedoe. Iemand anders let niet op, en ik heb er shit van. De waardebepaling van de auto was matig tot redelijk, maar niet genoeg voor een fatsoenlijke nieuwe auto. Mocht mijn auto gelukkig wel houden, dus ik heb tijd om goed te zoeken naar een andere, en kan het wrak misschien nog verkopen voor de onderdelen. Zucht! Het is wel een hoop gedoe, terwijl ik me liever op andere dingen richt zoals zwanger worden.
Hallo, daar ben ik weer! Ben helemaal kapot (weinig geslapen), dus ik ga ff van mijn meisje genieten en dan ff rustig eten en slapen (denk ik). Zal nog een beetje proberen bij te lezen later! Groetjes
Ik denk dat ik zo toch een testje ga wagen. Voel me onrustig... (Heb verplicht 3 dagen niet kunnen testen hahaha)
Hey meiden, mag ik me af en toe hier toevoegen? Ik heb helaas vorige week na 11 weken zwangerschap een miskraam gehad en nu vraag ik me af, mocht ik straks weer herstelt zijn maar nog niet zelf ongesteld zijn geworden, en mocht ik dan weer zwanger raken voor een menstruatie, is dat dan wel veilig voor het vruchtje? Het is mn eerste kindje en mn eerste miskraam.. Liefs, Miek
tegen mij zeiden ze dat het geen kwaad kon. En ik hoop het zo, want ik heb net positief getest, zonder ongi te worden na mijn curettage... Ik was ook al 10 weken, dus hoop dat alles goed is zo (heb wel een goed gevoel erover, al blijf ik nu wel onzekerder dan eerst)
Heeey, wat vertel je dat even tussen door!! Wat super een posi test!!!!! Gefeliciteerd, ik ga heel erg duimen dat dit een plakkerd is. Maak je jezelf nog ff roze op ons lijstje?
@Famke: WAT!!! heel cool!! GELFELICITEERD!! Ja ik weet niet wie het zij maar geen bloed geeft moed!! Zondag maar weer proberen! XXX Marinka!
Lieve Famke, gefeliciteerd! Gaat een plakbeeb zijn!! Ik heb de drang om nog een keer te testen. Ik blijf een gespannen gevoel in mijn onderbuik houden, misselijk in de ochtend, supermoe, vergeetachtig, vochtig down under, hoofdpijn... Snap er weer geen bal van.
Tja, veilig? Het hangt er vanaf of je lijf er klaar voor is. Bij mij is het helaas meteen weer mis gegaan (zie onderschrift), maar er zijn ook meiden die zwanger blijven. Als je lijf er klaar voor is, blijft het beebje wel plakken. Ik vond het heel zwaar, eigenlijk alleen geestelijk, om weer een mk te krijgen (ook al was deze keer erg vroeg)
Hey meiden; Nog ff een vraagje voor slapen gaan, Ik had vandaag weer een posi ovu test, gister ook al, is dat normaal? Zeker erbij bedenkend dat ik vorige week meerdere bijna positieve testjes had, toen 1 dag niet kon testen en de dag er na bijna helemaal wit venster. (Ik dacht dat ik toen mijn ei had gehad, maar waarschijnlijk toch niet). Snapt iemand het nog, en zo ja, leg het me eens uit. @Mick: welkom (helaas), ik geloof niet dat de kans op 2e mk groter is in de 1e ronde na mk, dan zou het klussen in die periode vast afgeraden worden door de medische wereld. @allen:Welterusten
Famke; GEFELICITEERD!!!!!!!! Wat een geweldig nieuws, geniet er van! Hoop dat wij allemaal snel mogen volgen Wil zooooooooooooooooo graag!!!!