♡ZWANGER♡ 2014 uit! (na een miskraam) NOD September XmoonlightX - 12 september Wensje88 - 19 september Daantjuh85 - 24 september LianneE - 26 september Oktober ButterflyNova - 3 oktober Logan - 7 oktober SanneS1987 - 12 oktober Onbekend Mandy3 ♡ZWANGER♡ Naam - uitgerekende datum - J/M/verassing. AFSPRAKEN XmoonlightX - gynaecoloog - 16 september Mandy3 - 13 november Logan - gynaecoloog - begin december SanneS1987 - gynaecoloog - januari Lijst aanpassen? Quoten en haakjes weghalen of Logan vragen.
Weer up to date! Moonlight, als jij oo zwanger word dan roep je wel he? Hier lekker gesport, werd weer eens tijd na een periode rust. Heb nog vakantie, dan ben ik altijd wat luier haha.
Nog maar ff hier kletsen want nog niet iedereen zit in de club. Morgen is mijn nod dus dan mag het haha Oh lekker he, hier het sporten sinds vorige week ook opgepakt na een jaar
Hoi, ik ben net terug van hockeytraining zal dus iedereen die wil even uitnodigen sporten maakt inderdaad lekker je hoofd leeg! Ga m'n nod denk nog verzetten. Had het idee dat er een ei aankwam maar zw test is nog positief :s Sanne vervelend dat je ongi bent geworden... kan me voorstellen dat het weer een teleurstelling is Als er nog meer dames bij de club willen hoor ik het wel
Pech! Waarschijnlijk toch een kindje waar wat mee was. Ik dacht ook: nu doe ik het niet meer... maar toch.. even later was de wens voor nog een kindje weer erg groot.
Jaa ik ben ook benieuwd moonlight! Mijn temp is weer enorm gestegen, gisteren even gediscarded.. Wat denken jullie over men ei? 4e2dfd Ovulation charts on FertilityFriend.com
Goedemorgen dames Benieuwd naar je test moonlight! LianneE, erg positief? Met een laag hcg kan er wel een eisprong plaatsvinden.
Nee.. ik heb steeds met sensitest dipstick gedaan en die neemt wel af. Woensdagochtend kwam er geen streep en toen ik na 10 minuten uit de douche kwam stond die er wel. Terwijl tijdens mijn zwangerschap de streep er nog eerder stond dan de controlestreep. het zal wel laag zijn. We merken het wel over 2 weken of het mijn ei was al dan niet door een ongi of een positieve test dat eerste zou ook wel prima zijn dan weet ik in ieder geval dat het weer 'werkt'. Moonlight, ik duim hier
Dan is het wel inderdaad Lianne. ik had een eisprong bij een hcg van 4 meen ik, dat is normaal op een test niet te zien. Had wel lf van 9 die cyclus.. Hoop voor jou dat het meteen herpakt.
Snap je gevoel helemaal hoor meis. Ik heb nu ook licht positieve testen.. Maar door al die verhalen mbt eisprong en zw testen, ben ik voorzichtig.. Als t wel m'n eisprong was en ik word ongesteld ben ij even goed opgelucht, eindelijk..
Herkenbaar.. alsof je het dan 'verpest' hou ons op de hoogte! dank meiden voor het meedenken over de test. Omdat ik geen ovu-testen + temp bijhoudt herken ik de andere signalen wel redelijk. Ik dacht daarom een ei te hebben.. maar goed afwachten maar..