Jaa vier dagen geleden had ik het ook maar toen echt een paar spikkeltjes.. en toen een temp stijging en een duidelijk na-ei gevoel, heb dan altijd een opgeblazen buik.. En dacht he dit was een ovulatiebloeding Nu heb ik een beetje een krampend gevoel.. Echt veel minder erg als tijdens men menstruatie maar wel aanwezig en dan dat bloedverlies, wel meer als vier dagen geleden.. Maar goed zal toch niet nu al ongesteld gaan worden
Wauw Moonlight! Niks meer te turen hij spat het beeldscherm af !! Ik word helemaal vrolijk van jouw goede nieuws !
Wensje kan best een innesteling zijn! Had een keer een innesteling bloeding en dat was ook 4 dpo. Spannend! Dit clubje werkt goed hahaha Moonlight jij kan wel een mooie banner maken hoor! Die digi is zowat overbodig. Gefeliciteerd!!
Nee wacht nog maar ff haha... Ik ga morgen de cb doen en als ik dan niet ongesteld ben dan mag het... Stom he ik durf het niet te geloven, veel te bang dat het een valse test is haha
Vals? Ja als je die streep er zelf op getekend hebt ja Nee joh jij bent zwanger Durf er mijn hand voor in het vuur te steken. Blij voor jullie allebei!
Jaa ik denk dat tie nog iets donkerder moet zijn, ik had op 9 DPO zo'n test en was digitale nog negatief en 10 DPO iets donkerder en positieve digitale
Jaa weet t nog een beetje van de vorige keer .. Te spannend.. Wil t dan gewoon geschreven zien staan.. Moonlight komt goed!!! Jij hebt zon mooie test!