Dat zou het mooiste zijn, al heb ik daar weinig vertrouwen in. Dan zou er op CD 28 geen bloedverlies zijn..
Nou zuipschuitjes, ik ga lekker het weekend in... Mijn eerste volle werkdag was niet geheel succesvol wat betreft energie, dus ben helemaal leeg...pfff... ik ga genieten vd laatste zonnestraaltjes en stel administratie lekker uit tot volgende week Butterfly: hoop niet opgeven hoor!! Tot nu toe ziet het er gunstig uit.. Hoop dat vl verschillende soorten klussen niet door elkaar haalt. Dat ik naakt de kamer in kom lopen en hij daar met een kwast klaar staat of zo.. of erger: dat ik binnen kom en er vrienden zijn om te helpen klussen
Wat een gezelligheid hier! Ik ben ook geen enorme zuipschuit hoor, het is meer dat als ik moe ben ik soms gewoon snel aan m'n tax zit Spannend hoor Logan & Butterflynova! Haha Sun! ik moest lachen om je laatste post Update vanuit mij: ik had voor de zekerheid maar een tampon in gedaan met het idee nou het breekt vast los (bij mij breekt het altijd vrij heftig los) en na 4 uur kreeg ik 'm er nauwelijks uit omdat ie niet 'verzadigd' was (sorry) en er zaten er 3 zielige drupjes bloed op?? Daarbij pijnlijke (.)(.) en misselijk gevoel. Het is afwachten of het niet doorbreekt of dat het gewoon een contactbloeding is van het klussen vanmorgen.. Ik hou jullie uiteraard op de hoogte
Ja! Een paar dagen, dat klinkt nu als een paar JAAR Heb nog een voorraadje kv 2v5 liggen dus ik denk dat er de komende dagen elke dag wel 1 tegenaan gaat... ook al weet dat het niet perse zin heeft maar gewoon om te zien of ie iig niet afloopt (dan weet ik ook genoeg). Vind het super-spannend maar mocht het nu niet zo zijn.. dan heb ik in ieder geval weer cyclus !! (ook fijn!)
Als het trouwens zo is lianne dat dit streepje niks betekent vind ik de zwangerschaps testen echt stom!! het kan toch niet dat je streepje zooo duidelijk is en dan vervolgens geen zwangerschap..!!
Het bloeden is weer gestopt. Ik denk alles bij elkaar 5 drupjes.. Morgenochtend een nieuwe aflevering van "ik zie ik zie wat jij niet ziet" En we weten dan ook of we de kruidvat nog wel of niet kunnen vertrouwen
Zo.. Ik ben bekaf. Ga nog ff snel boodschappen halen en dan op de bank. Was een behoorlijk drukke dag op t werk Net weer een beetje bruine slierten. Hoeveel is zo'n bloeding? Niks roods gezien hoor.
Ik heb het een en ander gegoogled hierover.. het kan alle kleuren zijn (maar meestal bruin) en 1 of meerdere dagen duren (alles kan). Het is erg tegenstrijdig wat ze zeggen.. het enige wat we kunnen is afwachten. Was het wel leuk op het werk? ik ben trouwens een beginner met temp kaartjes maar ik geloof dat die van jou er goed uitziet?
@lianne hahaha sorry moet even inhaken.. Nieuwe aflevering ik zie ik zie wat jij niet ziet.. Hilarisch en zoooo herkenbaar!! Manlief .. Nee ik zie echt niks.. Wanneer je zo blijft turen zie je altijd wel iets 😂 gisteren bekaf en snotverkouden naar bed.. Echt geen zin om het gezellig te maken, ml ook niet, zegt hij; we moeten!!! Hahaha was echt gieten in bed.. Zo n slappe bedoeling hebben we nog nooit gehad maar ik vond het zo schattig dat hij er op aandrong 😍 echt niks voor hem.. Vandaag n lief bosje bloemen van dochterlief gekregen .. Dan smelt je wel hoor.. Kom binnen en ze zag me al uit het raam, komt aangestormd met die bloemen.. Zwijmel Enne laatste ego: heb een enorme opgezette buik.. Dat 4 dagen na ovulatie.. Tweeling? 😂
Haha! Ja die van vandaag zag VL zelfs terwijl ie 5 seconde daarvoor nog sliep, zijn lenzen niet in had en het schemerdonker in de slaapkamer was ik probeer het altijd spontaan te doen lijken rondom eisprong maar hij ziet het toch wel aan m'n hoofd ofzo dat het zover is lief van je dochter! hoe oud is ze ook alweer ?
ah, wat schattig van je mannetje, Hommel. Ik zie de mijne dat niet zo snel zeggen hoor. Ik probeerde het ook altijd spontaan te doen lijken Lianne. Maar sinds deze maand ben ik er maar voor uit gekomen dat het soms even wat vaker nodig is.