@Rhombi wat spannend! Ik denk dat je ervan uit mag gaan dat hij de knoop heeft doorgehakt @CupCake88 succes op het wachtbankje! Hier duurt de menstruatie altijd een volle week. Ben er net vanaf. Ik denk dat mijn ideaalplaatje met 3 kindjes zou zijn .
@Pioenne tja, ik kon de testen alvast maar in huis hebben he.. Ik heb er 3 zwangerschaps testen van wondfo bij gekregen, zijn van die cassettes met een pipetje denk ik, ik keek op de houdbaarheidsdatum en zei; nou die kunnen we ook wel weg gooien. Vriend meteen; hoe zo? Ik zeg nou die zwangerschapstesten die we er gratis bij hebben gekregen zijn maar goed / te gebruiken tot 21.08.2019, dus die kunnen meteen weg. En toen zei hij, bewaar zou nou nog maar even. Ik zeg ja maar dan hebben wij ze toch niet nodig voor die tijd. Dus hij weer; het duurt nog een maand voordat ze over datum zijn dus bewaar gewoon nog maar even. (En dan denk ik....!!!! ... maar waarschijnlijk bedoelt hij, mocht je nog ergens in de tussentijd denken van ik wil een test doen omdat je misschien denkt zwanger te zijn met je spiraal, ik heb immers vaker een testje gedaan voor de zekerheid, dat ik ze dan nog heb liggen..) Zitten er tweelingen in de familie van 1 van jullie? Want dan heb je een grotere kans natuurlijk haha. @Sammetje83 en wat nou als je een drieling krijgt? waarschijnlijk zal het bij ons ook wel zo gaan hoor, want no wat dat de lijstjes helemaal af zijn tegen die tijd, en zo wel dan komen er wel weer nieuwe lijstjes. Vriend is timmerman dus die verzint altijd wel weer wat nieuws. Wel heel fijn dat de nieuwe houtkachel al in huis staat. Dat zouden we einde van het jaar doen, om het huis goed warm te krijgen zonder hoge kosten en ook voor de kleine over een tijdje lekker warm in huis, maar die staat nu al
@CupCake88 spannende periode voor jou nu! Leuk! #idealegezinnetje.. 3 kindjes Dit is dus echt echt de laatste. Ik heb toevallig gisteren bevallen met gekeken op TLC. Kijken jullie dat? Ohh de tranen rolden over mij wangen! Zo mooi
Wij gaan nu voor de 3e en ik denk dat dat ook de laatste is.. Maar ik sluit het nog niet helemaal uit. Ik denk dat mijn man 3 wel genoeg vind, dat gaat ook makkelijk nu met kamers/auto enzo.. Dus ideaalplaatje is voor ons 3.
@djoyz : een drieling... Ik zou er niet aan moeten denken. Is ook wel bijzonder dus ik ga ervan uit dat dat het niet wordt. Ik weet nog wel dat de verloskundige bij onze allereerste echo zei: 'ik zie er in elk geval eentje... En dat is het'. Toen dacht ik: oh, hemel het hadden er inderdaad ook 2 kunnen zijn. Een meerling had ik nooit aan gedacht maar het zou inderdaad zomaar kunnen. Dat komt dan vast ook wel weer goed. Gezondheid is het belangrijkste...
Wauw hoop gekletst weer! Ik moet er weer even inkomen hoor, een groepje @Pioenroos92 bijna starten, spannend weer hoor! Ik kijk dat programma bewust niet, dan ben ik er nog meer mee bezig @djoyz gauw beginnen met je lijstje mannen krijgen ook vaak last van nesteldrang, dus als je zwanger bent moet het sowieso wel goedkomen met die klusjes @Rhombi nou jouw man maakt sprongen zeg, lief dat hij nu al meedenkt, haha. Hier was/is de wens 4 kinderen, ook bij manlief, maar die heeft nu dus grote twijfels
Hier max 2 dat is echt genoeg! Alleen vriendlief nog niet 100% overtuigd die is bang dat het zwaar wordt met twee en denkt over alle mogelijke obstakels na dus hoop zo dat hij de knoop door kan hakken naar ja!
@Luisteraar hier ook 2, maar laten we eerst maar eens kijken of 1 lukt haha, maar wens is voor 2. @Rapunzel ja gezellig he haha, lekker “beppen” hoe zo twijfels? Ineens of al sinds een tijdje?
@Pioenroos92 die zijn van '13 ('ken' ik @MICH18 van), '16 ('ken' ik jou van) en '18 ('ken' ik @Poppy1987 van), haha vandaar voor mij wat bekende namen. @djoyz die twijfels zijn er idd al langer hoor, niet iets nieuws. Gaat hem vooral om de drukte, er zou een andere auto moeten komen, hoe gaat het later financieel ed.
@Rapunzel Ik dacht al...Ik ken jou Leuk om je hier weer te spreken!! Gezellig druk al bij je! Leuk!! Heb jij ook nog twijfels of wil je er al helemaal voor gaan?
Haha er was toen een nod groepje, ik ben aan het einde van de zwangerschap ingestapt en toen nam jij meer afstand, was ook onder een andere naam dus als je me niet herkend geeft het niet hoor we zitten wel nog steeds op fb met een clubje van toen! In principe heb ik geen twijfels meer, al komen die wel steeds vaker door zijn twijfels en ik geef nog bv aan de jongste en ben nog niet ongesteld geworden, dus dat schiet sowieso niet op
Ik zou heel graag 3 kindjes willen om fysiek voor te kunnen zorgen. Dus 4 kindjes om van te houden , 3 om voor te zorgen. Mijn man zou het liefst nog één fysiek kindje willen en niet meer... Maar dat komt wel
Spannenddd!! Was je met de vorige zwangerschappen snel zwanger? En denk je dat je het vol gaat houden om te wachten tot de NOD voor het testen of ga je eerder testen? (Niet nieuwsgierig hoor)
@djoyz : bij de andere zwangerschappen was ik snel zwanger ja. Bij de eerste was het raak in ronde 3 na 15 jaar de pil geslikt te hebben en bij de tweede was het gelijk in de eerste ronde raak. Nu ben ik natuurlijk wel weer ouder en ook niet de jongste dus ik ga nergens vanuit. Geen idee of ik kan wachten met testen haha. Ik ga het zien!
Hallo meiden, Lang niet gesproken @Rapunzel ik herken jou niet 123 whoeps sorry. Ik ben nu lekker op vakantie met de jongens. Een voorkeur voor een bepaald geslacht hebben wij niet. Gisteren heb ik even gezegd van zullen we niet nog een jaartje wachten? Manlief stemde er gelijk mee in. Maar begin zelf nu alweer terug te krabbelen als we nog een jaar wachten is onze oudste toch al best wel weer oud. Ik weet niet of ik dat zou willen En dan zie ik weer allemaal baby'tjes en dan kriebelt het weer zo erg
Zou ik ook mee mogen schrijven? Wel een iets ander verhaal dan de rest van de groep. Ik ben inmiddels 36, maar heb momenteel geen relatie. Daarom ervoor gekozen om mijn kinderwens met behulp van een donor (hopelijk) uit te laten komen. Vind het wel fijn om met anderen die ook bezig zijn met hun kinderwens te kunnen kletsen. Als alles mag lukken gaat het mijn eerste kindje worden.