Zwanger worden of al zwanger van kindje 3?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door LuckyMommy, 13 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Heel vergelijkbare situatie, ook mijn man is onmisbaar en het team lijkt onderbezet, maar het is een Amerikaans bedrijf dat het in handen heeft dus je weet het echt niet.

    Nee we zijn juist helemaal niet aan de klus... mijn man kwakkelt al een week met een nare hoest/koorts/griep achtig iets.

    Precies in de week dat ik ehm, tekenen van naderend ei heb, zeg maar :);). Helaas pindakaas, maar het geeft niet, ik moet zelf ook nog een beetje aan het idee wennen. Ik hoop stiekem een beetje op van de zomer zwanger raken, zodat ik in april ofzo uitgerekend ben. Maar er is niks van te zeggen, wie weet moeten we dit keer veel meer geduld hebben dan de vorige keren! Ik mag erg dankbaar zijn dat het toen al zo snel raak was... ;)
     
  2. Mime28

    Mime28 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.050
    1
    0
    Wij gaan ook voor een derde. :D Nu de tweede maand, grappig bij ons duurde de eerste ook bijna 2 jaar en was het bij de tweede in één keer raak. Benieuwd hoe het nu zal gaan.
     
  3. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    3.006
    0
    0
    Ik moet 22 mei naar de gyn en dan gaat ze een echo maken om te kijken hoe de clomid aanslaat.. Maar heb de eerste ronde er al opzitten en netjes ongesteld geworden dus weet al dat het aanslaat!
    Alleen dat moet het wel blijven doen natuurlijk haha
     
  4. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Mooi true love, hopen dat je mooie cyclussen krijgt met tot gevolg gauw een baby in de buik:)

    Mime, ja het is een wonder he, het kan zo in 1x raak zijn en dan opeens weer een jaar duren...ik houd me altijd vast aan die percentages, hopelijk zijn we snel zwanger, ik ga in ieder geval tijdig aan de zwangerschapsvitamines!

    Evenstar, eerst hadden wij ook die planning, in de zomer beginnen, ik dacht heerlijk als het dan niet meteen raak is is de uitgereknde datum altijd mooi haha, vanaf april alleen maar mooie (in ieder geval warmere) maanden, maar mijn man die moet natuurlijk nog ook even wennen aaan zijn nieuwe baan en dat begrijp ik wel, een beetje zelfverzekerd worden in zijn functie, en ach het is alweer half mei, voor je het weet is het oktober:D:D:D Het is zo druk met 2 kids, de tijd vliegt, ik schrik er soms van...
     
  5. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    3 feb 2009
    3.538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    Hoi hoi hier ook net begonnen voor n derde bewust even wat langer gewacht dan tussen 1 en 2 aangezien mijn oudste in november vier wordt en ik dan max 6/6,5 mnd zwanger wil zijn zodat ze niet het gevoel krijgt weggebonjourd te worden. Mijn jongste wordt in september 2. Rekening met verjaardag houden we niet want bij de eerste duurde het ook bijna 2 jr en had ik utrogestan nodig en bij de 2e was t pats boem zonder hulp raak
     
  6. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Wat fijn dat de clomid meteen aanslaat. Had je normaal geen goede eisprong? Hoe merkte je dat?
     
  7. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Hoe is het met julie meiden? Ik heb even niet kunnen reageren ivm ziek zijn pfff hopelijk snel weer beter! Ook net een test gedaan maar deze maand ziet het er niet zonnig uit, waarschijnlijk op na volgende maand!
     
  8. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Hier ook rustig dus, want deze maand gaat 't 'm ook niet worden door zieke (maar nu weer betere) man. Ik denk dat mijn ei wel geweest is, dag 18 van de cyclus. Maar tenzij de soldaten van mijn man erg lang overleefd hebben of mijn ei wat langer is blijven wachten, weet ik vrij zeker dat het deze maand niet mogelijk is :D



    Hoop dat je inmiddels beter bent!
     
  9. klarinet

    klarinet Fanatiek lid

    23 apr 2007
    2.985
    132
    63
    Praktijkondersteuner somatiek
    Zuid limburg
    Hier ook een wens voor een derde! Bij ons was ik pas na twee jaar zwanger van de eerste en de tweede was er in de eerste ronde!
    Nu laat het wat langer op zich wachten en hebben we 3 maanden geleden een heftige periode doorgemaakt omdat we een buiten baarmoederlijke zwangerschap hebben doorgemaakt. Inmiddels zijn we weer actief en hoop ik dat het snel mag gaan lukken!
     
  10. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ben vandaag ongesteld geworden, dus ronde 1 kan beginnen!
    Heel spannend. Allemaal heel veel succes :D
     
  11. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    ... en gisteren en vandaag (voor NOD nog hoor) positieve testen. Het kan bijna niet, maar ik voelde me zo vaag en zwanger dat ik het niet kon laten om al te testen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. merel80

    merel80 Bekend lid

    3 mei 2009
    812
    39
    28
    #32 merel80, 27 mei 2014
    Laatst bewerkt: 27 mei 2014
    @Evenstar: Oef spannend zeg! Hoe ver voor NOD/hoeveel dpo zit je nu dan?

    Hier sinds deze maand ook bezig voor de 3e. Wij hebben ook al heel veel weggedaan na de 2e. Nu toch weer kriebels bij beide voor een 3e. Eerste duurde 2 jaar en uiteindelijk met Clomid zwanger geworden. De 2e was in de 2e ronde raak zonder Clomid. Ben benieuwd deze keer...pas eisprong gehad op cyclusdag 24, nu afwachten(6 dpo nu).

    We vinden het wel weer heel spannend hoor. Beide zwangerschappen vanaf 20 weken plat moeten liggen door vroegtijdige weeën en bij de eerste Hellp syndroom. 2 e zoontje is heel ziek geweest toen hij paar weken oud was. Heeft het tenauwernood overleefd maar was kantje boord. We hebben dus lang gezegd dat we het bij 2 zouden laten, maar tsja.....
     
  13. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ik zit 12 of 13 DPO, ik moet morgen of donderdag ongesteld worden. Heb nog nooit voor NOD getest, en wou dat ik dat nu ook niet had gedaan, je gaat jezelf echt gek maken. Aan de andere kant heb ik vorige maand met die gekke lange cyclus ook heel wat testjes versleten, en die waren echt omo.
     
  14. merel80

    merel80 Bekend lid

    3 mei 2009
    812
    39
    28
    Dan ziet het er wel positief uit!
     
  15. namida

    namida Actief lid

    25 okt 2012
    224
    0
    16
    Wij ook voor een 4e. Meisje 2008, meisje 2011,jongen 2012.
     
  16. klarinet

    klarinet Fanatiek lid

    23 apr 2007
    2.985
    132
    63
    Praktijkondersteuner somatiek
    Zuid limburg
    Je bent gewoon hartstikke ZWANGER!!!
    Gefeliciteerd

    Ik hoop dat ik (en alle anderen) ook binnenkort zo'n mooie test en handen mag hebben!
     
  17. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Gefeliciteerd evenstar! ☆☆☆☆☆ Hoe voel je je? Goed te pas of niet? En hoe is het nu met de andere meiden?? Hier net positieve ovulatie testen gehad 2 dagen geleden, dus nu afwachten en zien wat we ervan gemaakt hebben dan maar :)
     
  18. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Gefeliciteerd zo zag mijn test van kruidvat er ook uit hoor 2 dagen voor NOD
     
  19. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Mijn ovulatietesten worden donkerder!
    Vrolijk aan het doortesten dus, heel spannend :D

    Ook even hier; Gefeliciteerd Evenstar!!!!
     
  20. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Oh en Evenstar ik heb bij beide voor NOD getest en die van Ediz was nog lichter dan jou test!
     

Deel Deze Pagina