Hoi allemaal, Ik zit zelf met een dilemma en benieuwd naar wat jullie zouden doen. Mijn vriend en ik hebben al een hele tijd op de planning om te gaan proberen voor een eerste kindje. Dit hebben we om redenen al een tijdje uitgesteld en ik ben dan ook heel enthousiast dat we eindelijk kunnen gaan beginnen, al kan het natuurlijk een tijd gaan duren voordat het lukt. Nu mijn dilemma: mijn schoonfamilie heeft als cadeau voor de verjaardag van mijn schoonmoeder een lang weekend weg gegeven (op 2 uur rijden van ons huis). Voor haar een belangrijke week met de familie. Als we zouden gaan beginnen en het lukt ergens de komende maanden zou ik precies dan uitgerekend zijn óf net bevallen / nog een kleine baby hebben. Ik weet dat de kans ook klein is dat het nu meteen zou lukken, maar twijfel dus erg of we nu het proberen moeten uitstellen. Eigenlijk zou ik dat natuurlijk liever niet doen, maar ik zou het ook lullig voor mijn schoonmoeder vinden.. In dubio dus.. wat denken jullie?
Zo is er altijd wel wat waardoor je je wens zou kunnen uitstellen. Het komt nooit uit op deze manier. Ik zou lekker gaan starten als ik jullie was, je bent er aan toe. En mocht je toch snel zwanger raken, dan is daar wel een oplossing voor te vinden. (Vakantie kan verplaatst worden, zwanger kun je gewoon mee en ook een baby van bijv 2 maanden oud kan gewoon mee) Succes! Hopelijk ben je snel zwanger
Daar heb je wel een goed punt. Ik denk dat het in het ergste geval nog wel verplaatst zou kunnen worden. En dankjewel!
Dit zou mij niet tegenhouden. Wij hadden een vakantie gepland met onze vriendengroep. Zij zijn gegaan en terwijl zij in Kroatië zaten ben ik bevallen van onze zoon. Zo is er altijd wel iets. Als je net bent bevallen en het gaat goed, kun je misschien wel gaan. Zie je dan wel toch.
Er is altijd wel iets . Ik zou er gewoon voor gaan. Misschien duurt het nog 1,5 jaar voordat het “raak” is dan denk je echt waarom heb ik gewacht?
Ik zou je ook niet laten tegenhouden. De kans dat het gelijk raak is, kun je ook niet inschatten. En er blijft altijd wel iets wat je zal tegenhouden.
Het komt echt nooit uit als je overal rekening mee moet houden. Altijd is er wel iets. Lekker starten en overal is een mouw aan te passen!!!