Wij zijn al even bezig voor een tweede. 1 dag voor Ovulatiepijn gezellig gehad dag ná Ovulatiepijn eisprong. Ik zit nu op 12 dpo. Hou al tijdje temperatuur bij. Vorige maand zat ik vlak voor menstruatie drie dagen op 36.9 en de dag van 36.7 barste het los in 1 keer. Deze maand toch een beetje anders op 10 dpo zat ik op 36.9 vandaag is twaalf dpo en zit nog steeds op 36.9. Zit dus op wachtbankje nu meestal op 12 dpo barst het los en komt mijn menstruatie. Nu had ik op 11dpo avond laat lichtroze bloedverlies alleen met afvegen toen dacht ik nu begint het maar gek genoeg vandaag weer niks alleen met afvegen wat licht bruinig en amper en stipje in maandverband. Kan dit innesteling zijn? Moet ik nog even geduld hebben? Volgens temp kaartje moest ik gisteren worden.
Wat een spannende dagen voor je Met temperaturen heb ik geen ervaring, maar het feit dat je temp niet daalt klinkt gunstig. Het hele lichte bloedverlies kan een voorbode van je menstruatie zijn, maar dan verwacht je ook een temperatuurdip (tenzij er een virusje sluimert). Het kan ook zeker bij een innesteling passen, dan zou je denk ik overmorgen wel voorzichtig wat op een testje kunnen zien.
Ja zeker spannend. Ja meestal gaat inderdaad mijn temperatuur dalen en barst het los tot nu toe elke keer daarom vind ik het zo gek. Maar ook een begin van menstruatie houd ik zeker in achterhoofd want ben wel eens licht begonnen en daarna toch menstruatie maar omdat mijn temp niet daalt weet ik het niet zo goed. Wacht nog maar even af. Het is elk geval geen beginnende virus want heb daar helemaal geen last van.